lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найрозкішніші яхти світу | Світ туризму

Найрозкішніші яхти світу

Милуючись цими білосніжними красунями, неможливо не уявити себе в тривалому плаванні на їх борту. У сьогоднішню підбірку увійшли найкращі яхти світу, кожна з яких по своєму унікальна.

Christina O - яхта з історією

Можливо, вона де в чому програє сучасним супер-яхтам, проте всі вони, разом узяті, навряд чи зможуть похвалитися такою кількістю знаменитостей, що ступали на їх борт. У кращі часи на ній проводилися шикарні прийоми, гостями яких були Джон Кеннеді, Мерилін Монро, Уїнстон Черчілль, Грета Гарбо, Френк Синатра, Елізабет Тейлор і безліч інших, не менш відомих, людей.

Колись це був простий канадський фрегат, що залишився без діла після Другої світової війни. У 1954 році його купив грецький магнат, Аристотель Онассіс, і перетворив на одну з найбільш розкішних яхт світу, назвавши на честь своєї дочки, Крістіни. На сьогоднішній день, вартість судна становить приблизно 35 млн доларів.

Читайте також: Плюси та мінуси круїзу

Мальтійський сокіл - диво сучасних технологій

Ця 88-метрова яхта якнайкраще підійшла б для навколосвітньої подорожі. Під час її будівництва були застосовані новітні розробки, що дозволили до мінімуму скоротити оснастку і, відповідно, необхідну кількість членів екіпажу.

Будучи одним з найбільш швидкохідних вітрильників світу, «Сокіл» здатний перелетіти Атлантику за 10 днів. Як зовні, так і всередині, яхта - втілення хай-теку і новітніх технологій. У 2009 році вона змінила господаря, сума угоди склала 100 млн євро.

Serene - «доступний» чартер

Якщо у вас є зайві 5 млн доларів, ви цілком можете орендувати цю красуню на тиждень. Своєму господареві, імовірно російському горілчаному магнатові, вона обійшлася в $330 млн. 133-метрову яхту обслуговують 52 члени екіпажу, вона має 12 комфортабельних кают.

Із приємних дрібниць, на борту присутні вертолітний майданчик, диско-бар, кінотеатр, басейн, майданчик для купання у відкритому морі. Дно однієї з кімнат зроблено зі скла, звідки можна спостерігати за рибками. Кому цього замало - може зануритися глибше на невеликому підводному човні, який входить у комплект.

Azzam — най-най у світі

Орендувати цю плавучу розкіш навряд чи вийде, але не можна ж обійти увагою найбільшу і найдорожчу яхту в світі. Крім того, вона ще й одна з найзагадковіших, оскільки відомо про неї не так багато. Її довжина - 180 метрів, більше, ніж у есмінця ВМС США.

За чутками, яхта належить шейху з ОАЕ, Халіфу Аль Нахайяну, статки якого оцінюють у 18 млрд доларів. Ще б пак, адже купити яхту - це тільки пів-справи. Щорічні витрати на її утримання обходяться приблизно в 10% вартості. Таким чином, власник Azzam витрачає на улюбленицю 63 млн на рік.

Eclipse - еталон безпеки

До появи Azzam, дітище Романа Абрамовича було №1 у світі. Її довжина - 162 метри, ціна - $485 млн. Яхта привертає увагу, насамперед, оборонним оснащенням. Навіть потрапивши в води, що кишать піратами, олігархові буде чим захищатися. За чутками, на судні встановлені ультразвукові гармати і потужні водомети.

Найсучасніша система спостереження дозволяє бачити все, що відбувається навколо, під водою і на поверхні. Надміцні матеріали здатні витримати вибухову хвилю великої потужності. Крім того, на борту встановлено секретну зброю проти цікавих папарацці. Спеціальні лазерні відбивачі не дають отримати чіткого знімку того, що відбувається на палубі.

За чутками, олігарх періодично здає свою плавучу фортецю за $2 млн на місяць. Якщо дбаєте про безпеку та конфіденційність - кращої яхти для навколосвітньої подорожі не знайти.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар