lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найстаріші замки світу | Світ туризму

Найстаріші замки світу

Відвідуючи нову країну, допитливому туристу хочеться відкрити для себе щось цікаве. Адже виконати стандартну екскурсійну програму може кожен, але чи в цьому справжнє задоволення? Часом хочеться відвідати місця з особливою енергетикою і таємничою магією, якими оповиті найстаріші замки світу.

На жаль, більшість стародавніх замків збереглися лише у вигляді руїн, які більше цікавлять археологів, ніж мандрівників. Однак, багато з них дійсно були побудовані «на совість» і непогано збереглися. Зараз у світі налічується досить багато старовинних замків, відкритих для туристів, і кожен з них безумовно заслуговує відвідування.

Замок Майерлінг

Достатньо лише одного погляду, щоб упевнитися в тому, скільки таємниць зберігає це магічне місце. Сьогодні воно виглядає спокійно і безтурботно, але його історія сповнена трагізму. Австрійський замок входить в список найстаріших у світі, був побудований він в 1550 році. Саме в ньому за загадкових обставин загинув Рудольф - спадкоємець престолу. Існує безліч різних домислів і легенд про те, що ж насправді сталося в цьому місці, проте історія не розкриває цю загадку. Сьогодні замок став популярним туристичним об'єктом.

Замок Торре де Белем

Якщо вам близький дух авантюризму (а період завоювань в Португалії став особливою сторінкою в історії), варто відвідати це дивовижне місце. Замок - одне з чудес Португалії. Об'єкт внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Найстаріші замки світу

Побудований він у шістнадцятому сторіччі з метою оборони. Замок в мануелінскому, характерному для епохи Відродження стилі. Разом з тим, тут можна зустріти східні елементи декору, геральдичні мотиви. У цьому замку вперше в Європі з'явилася скульптура тварини - знаменитий носоріг. Особливої уваги заслуговує південний фасад з лоджією, оформленою у венеціанському стилі. Вона декорована тонким різьбленням на вапнякових балюстрадах.

Замок Хімедзі

Це місце - одна з візитівок Японії. Друга назва - замок Білої Чаплі. Комплекс складається з 83-х дерев'яних будівель, що утворюють єдиний стилістичний ансамбль. Будова надійно захищене спіралеподібним лабіринтом, з хитромудрими поворотами, безліччю ходів і тупиків. Один з найстаріших замків світу був зведений в 14-му столітті, має потужну енергетику і приваблює своєю самобутністю.

Замок Бран

Більш відомий туристам під назвою замок Дракули. Є одним з найбільш таємничих місць не тільки Румунії, але й всієї Європи.Найстаріші замки світу

Це яскравий пам'ятник середньовічної архітектури, зведений на прямовисній горі. Планування нагадує лабіринт, а інтер'єр наповнений безліччю старовинних предметів. Замок побудований в 14-му столітті і є одним з найстаріших у світі.

Ельц

У Німеччині є безліч приголомшливих замків. Один з них - Ельц. Це місце примітне тим, що зі середньовічного періоду і до теперішнього моменту ним володіє один і той же рід. Теперішній розпорядник, граф Карл фон Ельц, представляє 33-тє покоління сімейства, а загальний час володіння старовинним замком, побудованим ще в XII столітті, становить понад 800 років.

Замок Вудсток

У стінах цього дивовижного місця в XII столітті відбулася справжня любовна драма. Мова йде про трагічний любовний трикутник, учасниками якого були Генріх II Плантагенет, його дружина Елеонора Аквітанська і така собі Розамунда Кліффорд. Генріх ховав коханку у вежі замку, шлях до якої пролягав через складний лабіринт. Незважаючи на це, Елеонора знайшла дівчину - Розамунда випила отруту і померла у страшних муках. За це розгніваний Генріх заточив дружину в замку навіки. Подейкують, що дух отруєної дівчини досі блукає по цьому стародавньому замку.

Тауер 1078

Серед найстаріших замків світу не можна не згадати Тауер з його таємничою історією. Це місце, побудоване в 1078 році, стало в'язницею для всіх, кому була відкрита лише одна дорога - на ешафот.Найстаріші замки світу

Така доля спіткала другу дружину Генріха VIII, Анну Болейн. Захоплений новим почуттям, Генріх засудив дружину до страти, звинувативши її в інцесті. Королева гідно й велично прийняла вигадане покарання. Після цієї трагічної події в Тауері, кажуть, неодноразово помічали привид жінки в пишному вечірньому платті, що тримає голову правою рукою.

Замок Корф

Незважаючи на те, що цей англійський замок не зберігся до теперішнього часу в первісному вигляді, його руїни справляють незабутнє враження. Датою будівництва вважається ІХ століття, проте не виключено, що сталося це набагато раніше, ще коли існувала необхідність оборони від римлян. Фортеця використовувалася для зберігання королівських коштовностей, була місцем розміщення ув'язнених. Сьогодні збереглися лише частини будівлі, реконструкція яких була проведена ще в одинадцятому столітті.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар