lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Найстрашніші американські гірки в світі | Світ туризму

Найстрашніші американські гірки в світі

Вважаєте себе сміливцем? Що ж, тоді пристебніться, тримайтеся міцніше і постарайтеся не кричати. Сьогодні ми відвідаємо найстрашніші американські гірки в світі, і сподіваємося, що після перегляду відео ви не передумаєте на них покататися.

Millennium Force (США)

Найдовші американські гірки в США знаходяться в Огайо, в парку атракціонів Cedar Point. Розганяючись до 150 км/год, ви мчите крізь темні тунелі, піднімаєтеся на стометрову висоту і летите вниз, відчуваючи себе у вільному падінні. Кажуть, деяким після зупинки доводиться допомагати розтискати пальці, настільки міцно вони трималися.

Inferno (Іспанія)

Назва цього атракціону в тематичному парку Terra Mitica (Бенідорм) перекладається як «пекло». За характеристиками ніби як нічого особливого, «всього» 25 метрів висоти і швидкість не більше 60 км/год. Особливість у тому, що по дорозі ви перевертаєтеся на 360 градусів, що реально страшно.

Formula Rossa (ОАЕ)

Найшвидші американські гірки світу розташовані в парку розваг Ferrari World, що в Абу-Дабі. Перебуваючи всередині стилізованого боліда Формули-1, ви розганяєтеся до неймовірних 240 км/год, а деякі ділянки підвісної дороги просто пролітаєте.

Tower of Terror (Австралія)

Наступний атракціон страшний ефектом несподіванки. Ви за лічені секунди злітаєте на 35-метрову висоту, зависаєте там на мить, яка здається вічністю, а потім усвідомлюєте, що зараз будете летіти вниз.

Читайте також: Найвеселіші міста світу

Bizarro (США)

Одна з найбільш екстремальних американських гірок побудована в Массачусетсі. Вона порівняно невисока, 67 метрів, але різкі злети і падіння, а також круті повороти і наповнені туманом тунелі цілком заслужено гарантують їй місце серед найстрашніших споруд подібного типу.

Thunder Dolphin (Японія)

Розташований у парку атракціонів Dome City, в Токіо, «Громовий дельфін» має свою «фішку». Маршрут, протяжністю 1100 метрів, огинає будівлю і проходить через бетонне кільце. Чи варто говорити про відчуття людини, що мчить прямо на стіну зі швидкістю 130 км/год? Відео розповість краще будь-яких слів.

The Smiler (Великобританія)

Одна з найстрашніших американських гірок у світі була в 2013 році побудована в парку розваг Alton Towers, в Стафордширі. По дорозі вона робить 14 мертвих петель, що є унікальним випадком. Додайте до цього сучасні візуальні спецефекти, і ви зрозумієте, що ця гірка не дарма опинилася в списку.

Silver Star (Німеччина)

Одна з найстаріших американських гірок у Європі відкрилася ще в 2002 році. Болід Формули-1 при вході ніби натякає на те, що вас чекає прогулянка з вітерцем. І правда, попереду у вас подорож зі швидкістю 130 км/год і підйом на 73 метри.

Kingda Ка (США)

Атракціон, розташований в Нью-Джерсі, - найвищий у світі. Його висота - 139 метрів, це приблизно 45 поверхів. Швидкість досягає 206 км/год. Заспокоює одне - цей жах триває всього трохи більше хвилини.

Dodonpa (Японія)

Ця американська гірка змусить вас дізнатися, що таке справжній адреналін. Спочатку ви повільно в'їдете в темний і страшний тунель, з якого вам захочеться скоріше втекти. Що ж, бажання клієнта - закон. Менш, ніж за дві секунди ви розженетеся до фантастичних 172 км/год, а потім... А далі дивіться на відео.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар