lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Навіщо потрібна туристична страховка | Світ туризму

Навіщо потрібна туристична страховка

Ви вже вирішили, куди поїдете, склали маршрут подорожі, озброїлися путівниками і готові вирушати назустріч пригодам. Але, стривайте, у вашій валізі не вистачає однієї важливої речі - страховки. Досвідчені мандрівники стверджують, що медичний поліс - найважливіша складова будь-якої поїздки. Не будемо з ними сперечатися, а краще розберемося, що це таке, і чому йому надають такого значення.

В дорозі може трапитися безліч непередбачуваних речей, в тому числі, проблеми зі здоров'ям. А вартість лікування в деяких країнах настільки висока, що, приміром, на звичайний перелом руки можна витратити величезну суму. Крім того, деякі держави навіть не видадуть візу без медичної страховки для виїзду за кордон.

Для чого потрібне страхування?

В іншій країні, та ще й без знання мови, часом важко вирішити навіть дрібні побутові проблеми. Що вже говорити про гострий апендицит чи нещасний випадок на екскурсії. Пошук лікарні і пояснення з персоналом заберуть багато часу, який у таких випадках особливо дорогий. Будь-яка хвилина зволікання може стати критичною. Якраз страховка і покликана полегшити стрес туристів у подібних ситуаціях.

Зазвичай її купують у туроператора, разом з путівкою, особливо не вникаючи в деталі договору. Тож не дивно, що потім виникають труднощі з виплатами і відмови. Щоб уникнути цього, рекомендується купувати поліс у страхових компаніях. Причому, не стандартний (або базовий), а, так званий, розширений. У ньому можна передбачити практично все: від хвороби до втрати багажу і неможливості виїзду. Тому й називається подібна страховка туристичною.

Плануючи активні розваги (скелелазіння, дайвінг, рафтинг...) обов'язково слід додати відповідний пункт у поліс. Інакше у виплаті вам відмовлять, причому, цілком законно. Уточніть у страховика, які послуги він включив до базового набору, а які варто додати. Багато компаній продають поліси онлайн, так що вам навіть не доведеться їхати в офіс.

У країнах Євросоюзу, наприклад, наявність медстраховки є обов'язковою для отримання візи. А в інших державах, особливо безвізових, на її відсутність дивляться крізь пальці. Це не означає, що можна обійтися без неї. Найбільше нещасних випадків якраз припадає на Єгипет і Туреччину.

Як працює медстраховка?

У процесі беруть участь 3 сторони: страхова компанія, лікарня і асистанс, який виступає посередником між ними. Після настання страхового випадку потрібно зв'язуватися саме з ним. Ви просто телефонуєте за номером, вказаним у полісі, і пояснюєте ситуацію. З приводу незнання мови не турбуйтесь, 99%, що з вами будуть говорити російською, чи навіть українською.

Залежно від складності випадку, вам викличуть швидку або лікаря в готель або ж скажуть, в яку лікарню їхати самостійно для отримання безкоштовної допомоги. Всі розмови будуть проходити в телефонному режимі, за допомогою перекладача. Як бачите, медична страховка позбавить вас головного болю і дозволить просто насолоджуватися відпочинком.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар