Незвичайні фестивалі планети

Що може змусити людину валятися в болоті чи кидатися помідорами? Мабуть, тільки погане виховання, в поєднанні з неабиякою дозою алкоголю. А ще, найбільш незвичайні фестивалі планети, які здатні здивувати і повеселити.

Фестиваль болота в Луїзіані (США)

Незвичайний фестиваль бруду в США

Захід триває всього шість днів, а решту року його учасники, схоже, відмиваються. Сенс цього незвичайного фестивалю в тому, хто сильніше забруднить себе або свій автомобіль. Якщо, звісно, цих монстрів можна назвати автомобілями.

Томатіна (Іспанія)

Незвичайний фестиваль Томатіна
У цьому незвичайному фестивалі беруть участь приблизно 40 000 людей зі всього світу і близько 1 000 тон помідорів. Переможцями з нерівної сутички зазвичай виходять люди, хоч і схожі після закінчення поєдинку на закривавлених гладіаторів. Правила прості: бери помідор і кидай у все, що рухається. Томатне божевілля триває всього 2 години, але цього достатньо, щоб центр містечка Буньоль перетворився на помідорове місиво.

Сирна гонка (Англія)

Багато англійських традицій здаються нам незрозумілими. Що вже говорити про цей дивний захід, який проходить вже більше 200 років. Уявіть тільки, досить крутий схил, яким котиться голівка сиру, а за нею стрімголов летять учасники незвичайного фестивалю. Хто першим опинився внизу - того і сир.

Читайте також: Національні особливості етикету

Фестиваль мавп (Таїланд)

У листопаді жителі провінції Лопбурі накривають величезний стіл, для чого використовують близько трьох тон продуктів (в основному, фрукти й овочі), сервують його, і йдуть геть. Виявляється, бенкет призначений для місцевих мавп, яких тут проживає кілька тисяч. Їх не потрібно запрошувати двічі, вже через кілька хвилин на столах творитися просто неймовірне. Не дивно, що настільки незвичайний фестиваль приваблює безліч туристів з усього світу.

Конакі Сумо (Японія)

Японська культура також має багато дивацтв (на наш погляд), але щоб настільки ... Що таке сумо - ви, напевно, знаєте. Вид боротьби, в якому беруть участь здоровенні японці. Конакі Сумо - древній ритуал, який проводиться в храмах Японії. Вищезазначені борці, одягнені в свою уніформу, стають один навпроти одного, беруть у руки немовлят і ... ні, не б'ються. Їх завдання - змусити дітей плакати. Чий швидше розплачеться - той і переможець. Японці стверджують, що подібна процедура сприятливо позначається на здоров'ї дітей і забирає в них погану енергію. А ще кажуть, що жоден малюк не постраждав.

Сан-Фермін (Іспанія)

І знову відзначилися іспанці. Треба сказати, тут проходить чи не більшість незвичайних фестивалів планети. Цього разу битва буде не з беззахисними помідорами, а з розлюченими биками. Їх, у кількості 12 особин, випускають на вулиці міста і намагаються від них втекти. Вдається це далеко не всім.

Міжнародний фестиваль Хайлайн (гори)

У цього заходу немає постійного місця проведення. Учасники фестивалю вибирають гори, які їм сподобались, натягують стропи й починають розважатися. Одні ходять по стропам, інші грають на гітарі, треті просто лежать в гамаках... І все це над прірвою, глибиною до 300 метрів.

Підводний музичний фестиваль (США)

А у Флориді любителі музики можуть побувати на незвичайному концерті, що проходить під водою. На дні розташовуються музиканти, ставлять спеціальні колонки, а глядачі плавають навколо і намагаються їм аплодувати. Кажуть, виходять досить непогані гітарні соло, а от співати під водою хлопці ще не навчились.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар