lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Незвичайні музеї світу | Світ туризму

Незвичайні музеї світу

Відвідування подібних закладів у більшості мандрівників асоціюється з завченими фразами екскурсовода і нудьгою. Але розглядання експонатів може бути дійсно цікавим, і незвичайні музеї світу - прямий тому доказ. Чого тільки не збирають люди, щоб відкрити музей: їжу, волосся і мумій, присвячують виставки НЛО, смерті і туалетам ...

Багато хто навіть не здогадується, що музеї можуть бути не класичними, з черепками або картинами, а дивовижними і незвичайними. Вони можуть бути присвячені людському тілу, одягу або цікавому заняттю. Подорожуючи, варто обов'язково з'ясувати, чи немає поблизу одного з учасників нашого списку.

Незвичайні музеї для любителів поїсти

Напевно, найбільше в світі музеїв, присвячених їжі. У Берліні існує музей ковбасок карі, які просто обожнюють німці. Ці ковбаски, схожі на сосиски, підсмажують і поливають соусом з томатною пастою, змішаною з карі. Не дивно, що в сусідньому Дюсельдорфі відкрито музей гірчиці. Знаходиться він у магазині «Левензенф» - популярної марки виробника гірчиці. У ньому можна подивитися фільм про процес приготування продукту, побачити складові і, звичайно, спробувати різні екзотичні види гірчиці з додаванням пива або фруктів.

А от у Японії діє незвичайний музей локшини швидкого приготування. Музей локшиниУ ньому не показують фільмів, тут відвідувачам самим запропонують взяти участь у виробництві. Крім традиційної швидко-локшини, в експонатах є макаронні вироби з інших країн.

Читайте також: Чому в музеях не можна фотографувати зі спалахом

Ласунам теж є що відвідати. Один з найпопулярніших і дивовижних закладів Німеччини - музей шоколаду в Кельні. Гуляючи величезною будівлею у формі корабля, можна дізнатися все про історію шоколаду без традиційної прив'язки до конкретної кондитерської фабрики.

В Угорщині можна відвідати музей марципанів Кароя Сабо. Знаменитий кондитер створює з солодощів замки, карети, знаменитостей. Тут можна побачити портрети королів і Моцарта, марципанову статую Майкла Джексона у вітрині, щоб шанувальники поп-зірки не спокусилися на солодкого ідола.

У Каліфорнії любителям цукерок обов'язково потрібно відвідати музей льодяників. У ньому виставлені традиційні цукерки, автомати для льодяників і найбільший у світі льодяник.

Таємниці людського тіла

Тих, кого їжею не проймеш, в Нідерландах обіцяють здивувати людським тілом. Величезна фігура людини, всередині якої можна бродити по нутрощах, - це музей людського тіла Corpus.Музей людського тіла

В Індії існує Міжнародний музей туалету. Тут можна ознайомитися з найбільш дивовижними пристосуваннями, які були винайдені для справляння природних потреб. Родзинка програми - спеціальна очисна технологія, завдяки якій вміст унітазу перетворюється на питну воду. Тут же її можна спробувати, щоб переконатися в ступені очищення.

Під гончарним магазином в Аваносі (Туреччина) розташовується ще один з дивовижних музеїв світу, присвячений волоссю. Його стіни обвішані локонами різних жінок, які побували тут і залишили своєрідну пам'ять про себе. Примірників більше 16000, з прикріпленими до них даними про власниць.

У Монтані (США) є музей волосся Лейли. У ньому виставлені не просто локони, а різні шедеври, від картин до футлярів для годинників і віників з волосся початку XIX століття.

Музеї, присвячені смерті та містиці

Незвичайні експонати виставлені в голівудському музеї смерті. У ньому зберігається голова страченого серійного вбивці з Франції, виставляються фото і відео з моргів, з місць страшних катастроф, убивств і аварій. Є зали присвячені похорону і самогубцям.

Але найстрашніший музей знаходиться в Гуанахуато, в Мексиці. З 1856 по 1956 рік там належало платити за користування землею на цвинтарі. Тих небіжчиків (дорослих і дітей), родичі яких цього не робили, ексгумували. Їхні тіла і одяг добре збереглися і тепер вони виставлені на огляд в музеї мумій.Музей магії

Любителям потойбічного слід відвідати музей магів у Чехії або музей чаклунства в Англії. В останньому зберігається найбільша колекція предметів для чаклунства і магічних артефактів.

Міжнародний музей НЛО в Нью-Мексико зібрав величезну колекцію вирізок з газет і фотографій НЛО. Прибульцям присвячений цілий довколишній квартал. Ще один дивовижний музей подібної тематики дуже популярний у Стамбулі. У ньому представлені експозиції, присвячені зустрічі людей та інопланетних гостей, а також макети літальних апаратів.

Практикам, які не вірять в містицизм, припаде до душі Національний музей природи і науки в Японії. Недарма ця країна славиться передовими технологіями. Тут розкажуть про еволюцію і покажуть новітні технічні розробки, відвідувачі побачать чудеса планети від динозаврів до роботів, самостійно проведуть наукові експерименти і навчаться цінувати природу, відвідавши унікальний ботанічний сад на даху будівлі.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар