lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Особливості таксі в різних країнах | Світ туризму

Особливості таксі в різних країнах

Думаєте, за кордоном все так само, як і в нас? Що досить дізнатися номер служби і машина вже чекає біля під'їзду? Виявляється, це абсолютно хибна думка. Таксі в різних країнах мають свої особливості, які для місцевих жителів абсолютно звичні, а приїжджим здаються, щонайменше, дивними...

Таксі в США

Звичайно, в першу чергу, мова піде про Місто Великого Яблука. У жодному іншому місті на всій землі не зустріти такої величезної кількості таксистів. Це пояснюється тим, що таксі Нью-Йорка дозволяється працювати, тільки підбираючи людей по ходу руху. Викликати таксі, як в інших країнах, тут - нереально, його можна тільки зловити. Якщо ви думаєте, що це може скласти для вас проблему, не хвилюйтеся - таксі в Нью-Йорку настільки багато, що ви запросто помітите ці «жовті з шашечками» і швидко поїдете в потрібному напрямку.

Є один відомий факт про нью-йоркських таксистів, що вони не досить чемні та полюбляють грубіянити (хоча з їх режимом роботи це не дивно). Але, щоб задобрити водія таксі і зробити його день хорошим, буде непогано дати йому чайових (загальноприйнято близько 10% від суми поїздки). Рівнем же професіоналізму водії не поступаються своїм колегам-таксистам з інших країн. Для отримання ліцензії тут дуже жорсткі правила:

- спеціальний водійський тест;
- досконале володіння англійською мовою;
- відсутність алкогольної і наркотичної залежності.

Все це перевіряється регулярно, тому можете бути спокійні за своє життя.Особливості таксі в різних країнах

Таксі в Бразилії та Австралії

Особливості таксі в різних країнах іноді змінюють всі уявлення про цей вид транспорту. Ви коли-небудь чули про летюче таксі? Саме цей спосіб дуже поширений в столиці Бразилії. Навіть незважаючи на високу вартість цього засобу пересування, популярність маленьких літаків або малолітражних вертольотів дуже висока. Це обумовлено частими пробками по всьому місту.

Що ж стосується Австралії, рівень життя тутешніх людей дозволяє замовляти саме таке таксі. До того ж це виправдано для швидкого подолання великих відстаней.

Таксі в Японії

Інколи таксі в різних країнах приймають вельми химерні форми. Думаємо, вам відомо, що таке рикша. У книжках з історії можна знайти інформацію про візки, що мають потужність однієї людської сили. Вони вперше знайшли застосування в Країні Вранішнього Сонця, а далі поширилася іншими азіатськими країнами.

Після Другої Світової війни автопромисловість отримала потужний розвиток і швидко витіснила рикші. Проте в деяких містах такий засіб пересування зберігся, але сприймався, як ознака бідності держави. Рикші намагалися винищити, навіть часом навмисне спалювали візки, але потреба в прудконогих таксистах подекуди залишалася, тому повністю скасувати їх не вдалося.

У Японії ж цей вид таксі використовується і сьогодні, в першу чергу, як данина традиціям, а також, щоб забезпечити яскраві враження туристам. До речі, це один з найдорожчих видів таксі в деяких країнах, оскільки вартість самого візка ледь не сягає повноцінного авто. Більш гуманним способом на сьогодні є велорикші. Людина на велосипеді виглядає краще, ніж в упряжці.Особливості таксі в різних країнах

Як же в Японії, такій високорозвиненій країні немає таксі? Вони, безумовно, є, просто дуже дорогі. Але це виправдовується багатьма факторами. Наприклад, японські таксисти дуже послужливі і ввічливі, відкривають вам дверцята в сніжно-білих рукавичках. Також працюють спеціальні служби, в яких можна замовити машину за номером. Зазвичай це жовто-червоні машини з маркувальними вогниками:

- червона індикація - авто вільне;
- жовта - зайняте;
- зелена - оплата здійснюється за подвійним тарифом (наприклад, вночі або в свята).

Наші туристи зазвичай плутають ці сигнали, оскільки зелений асоціюється у всіх з сигналом "вільно", а доводиться платити за подвійним тарифом. Але, як відомо, якщо ви не знаєте правил, це не звільняє вас від відповідальності...

Таксі в Таїланді

У цій незвичайній і такій різній країні таксі називають «тук-тук». Вони особливі вже самим видом машин: це авто без дверей і бічних стін, з лавками або кріслами всередині. Таким чином, ви легко можете проїхатися з вітерцем. Місцеві жителі з великим задоволенням займаються тюнінгом свого транспорту: навішують лампочки, прикрашають гірляндами та іншими цікавими речами. Поїздка стає веселою і незабутньою.Особливості таксі в різних країнах

Таксі у Франції

У цій країні ситуація з таксі більш, ніж цікава. Зватися таксистом - це гордість! Вся справа в тому, що отримати ліцензію на таксомоторну діяльність практично неможливо. Це обумовлено тим, що, за законодавством країни, у Франції повинно бути рівно 17200 таксі, жодною більше чи менше. Тому власники ліцензій продають їх за величезну суму, яка забезпечить їм подальше життя без роботи. А так, можна отримати ліцензію, стаючи в чергу, але не раніше, ніж через 15-20 років. Зазвичай французьке таксі - це непримітні автівки, на них розташовується біла маленька коробочка, яка світиться, якщо машина вільна.

Таксі у Німеччині

У цій країні таксі відрізняється кремовим кольором, а їх водії - справжні професори. Для того, щоб стати таксистом, там необхідно пройти медичний огляд, здати психологічні тести та пройти екзамен зі знання найбільш віддалених районів міста. Салони таксі в Німеччині завжди ідеально чисті, а водії - галантні та спокійні.

Таксі в Англії

Великобританія славиться своєю інтелектуальністю, адже таксисти вчать географію міста майже 2 роки. У цій країні є два різних класи таксі:

- чорний кеб - привілейований клас, який рухається спеціально окресленими смугами, з ним неможливо запізнитися, але вартість говорить сама за себе;

- міні-кеб - працює тільки на замовлення по телефону і не може приймати пасажирів з вулиці.

У кожному разі, салони чисті та охайні, а сервіс - на вищому рівні.

Як бачите, таксі в різних країнах мають безліч особливостей. Сподіваємось, інформація була для вас корисною і стане в пригоді.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар