lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Барселона - місто в Іспанії, пам'ятки

Пам’ятки Барселони, унікального міста Іспанії

Чим вона унікальна? Хоча б тим, що за кількістю туристів залишила далеко позаду не тільки Мадрид, але й столиці багатьох інших європейських країн. Культура, історія, розваги, пляжі ... Тут є все для незабутнього відпочинку та екскурсій.

Барселона - місто в Іспанії, пам'ятки якого заворожують, притягують, і змушують повертатися сюди знову і знову. Серед них є як всесвітньо відомі, так і менш прославлені, але, безумовно, варті уваги. Ми відвідаємо як ті, так і інші.
Архітектурні пам'ятки Барселони

Собор святого сімейства (Sagrada Familia) - одне з найбільш відвідуваних місць не тільки Барселони, але і всієї Іспанії. Храм став найкращим творіння знаменитого Антоніо Гауді, який присвятив йому останні роки свого життя. На жаль, майстер не встиг завершити твір, що не дивно, враховуючи масштаби будівництва. Роботи тривають і зараз, але це не заважає насолоджуватися прекрасним видом.

Будинок Бальо став легендою модернізму змінюючи всі принципи архітектури. Як зовні так і всередині будівлі практично повністю відсутні прямі лінії. У цьому вся Барселона, адже жодне місто в Іспанії не має схожої пам'ятки. Автор - все той же Гауді. Вхідний квиток - 20 євро.

Церква Санта-Марія-дель-Мар, побудована в 1383 році, вважається кращим і найбільш добре збережених зразком каталонської готики. Храм є діючим, тому, крім огляду самої будівлі, є можливість бути присутнім на католицькій месі. Вхід безкоштовний, а за 8 євро можна піднятися з екскурсоводом на верхню терасу звідки відкривається приголомшливий вид на місто.

Палац каталонської музики - ще одна дивовижна пам'ятка Барселони, яка не має аналогів. Це єдиний концертний зал в Європі, що обходиться без штучного освітлення. Все завдяки спеціальній конструкції купола, що імітує сонце і небо. Палац має неймовірну акустику, а сама будівля є унікальним зразком каталонського модерну. Вхідний квиток коштує 17 €.

Барселона - саме «сімейне» місто в Іспанії

Парк Гуель - не менш відомий шедевр великого Гауді. Це понад 17 гектар зелених насаджень, вміло розбавлених абсолютно неймовірними композиціями з дерева, кераміки і мармуру. Квиток коштує 8 євро і бажаючих потрапити в казковий парк дуже багато. Перед входом практично завжди черга, всередину пускають не більше 400 осіб щопівгодини.

Зоопарк Барселони має в своєму розпорядженні одну з найбільших колекцій тварин в Європі. Саме тут жила єдина в світі відома науці горила-альбінос на прізвисько Сніжок. Дорослий квиток коштує 19 €, дитячий - 11,4 €.

Акваріум налічує більше 11 000 морських мешканців, 450 різних видів. Є скати, акули і навіть пінгвіни. Площа акваріума порівняно невелика, проте він, безумовно, сподобається як дітям, так і дорослим. Вхід обійдеться, відповідно, в 15 € і 20 €.

Тибидабо - найвища точка в горах Сьєрра де Кольсерола. З висоти 512 метрів все місто, як на долоні. Крім чудового виду, тут можна відвідати один з найстаріших парків розваг в Європі. Дорослий квиток коштує 28,20 €, дитячий - 10 €.

Навряд чи якесь інше місто в Іспанії зможе похвалитися такою кількістю розваг для дітей. При бажанні тут можна провести тижні і місяці, не знаючи, що таке нудьга.

Що ще подивитися в Барселоні

Іспанське село - своєрідна країна в мініатюрі. На площі в 49 000 м зібрані зразки архітектури з багатьох сіл і міст Іспанії. Всього музей налічує 117 експонатів, серед яких будинки, вулиці і навіть цілі квартали. Є як зменшені копії, так і повнорозмірні зразки. Вартість входу - 12 €.

Камп Ноу відомий кожному любителю футболу. Найбільший стадіон Європи вміщує майже 100 000 глядачів. Тут проходять домашні ігри ФК Барселона, завдяки якому саме «футбольне» місто в Іспанії демонструє свої пам'ятки уболівальникам усього світу. Екскурсія з відвідуванням музею і всіх куточків стадіону обійдеться в 23 €.

Рамбла - пішохідний бульвар в центрі міста, протяжністю трохи більше кілометра. На вулицях, що відходять від нього, зосереджені основні визначні пам'ятки Барселони, а на самому бульварі бурлить туристичне життя. Тут можна купити сувеніри на будь-який смак, правда, вартість буде відповідною.

Музей сучасного мистецтва - величезна білосніжна будівля з бетону і скла, яке вирізняється на тлі Старого міста. Навіть якщо вам не пощастить потрапити на цікаву експозицію, досить прогулятися біля музею. Тут постійно проходять різноманітні перформанси, відточують свою майстерність скейтери і ролери.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар