lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Плюси та мінуси круїзу | Світ туризму

Плюси та мінуси круїзу

Не так давно подорож на круїзному лайнері здавалася недосяжною мрією, яку могли собі дозволити одиниці. Зараз різноманіття пропозицій та цін настільки велике, що багатьох туристів турбує лише, наскільки їм підійде такий вид відпочинку. Отже, поговоримо про плюси та мінуси круїзу.

Недоліки круїзів

Якщо вам більше до душі бути мандрівником, ніж туристом, і ваші маршрути зазвичай пролягають через малонаселену і маловивчену місцевість, то вам буде не зовсім затишно в оточенні сотень (або навіть тисяч) осіб на такій обмеженій площі. Особливо це відчувається в моменти посадок-висадок і прийняття їжі.

Подорож на круїзному лайнері передбачає задоволення від самого процесу, а екскурсіям тут відводиться другорядне значення. Зупинки у великих портах будуть недостатньо тривалими для ознайомлення з пам'ятками і «занурення в середовище». До того ж, захопившись знайомством із місцевими жителями, або просто заблукавши, ви ризикуєте пропустити час відплиття і залишитися на березі.

Не вірте туроператорам, які запевняють, що через розміри судна хитавиці не відчувається. Яким би величезним не був круїзний лайнер, при досить сильному вітрі його цілком відчутно хитає на хвилях. Але ж у цьому і полягає чарівність морської подорожі, чи не так? А перемогти морську хворобу допоможуть яблука, імбирний чай, Драмамін або прогулянки по палубі.Плюси та мінуси круїзу

Любителям пляжного відпочинку може не сподобатися те, що кругом море, а скупатися не можна. Так, є басейн (або навіть декілька), але народу там зазвичай більше, ніж води.

Незнання мови може пристойно зіпсувати враження про відпочинок. Російськомовний персонал - велика рідкість. Усі заходи, анімація та екскурсії також зазвичай проводяться англійською.

Переваги круїзів

Подорож на круїзному лайнері схоже на проживання в шикарному готелі, з тією лише різницею, що знаходиться він на воді. Більшість суден мають кілька палуб, на яких розташовані ресторани, бари, дискотеки, казино, спа-центри, тренажерні зали, басейни, магазини... Будь-який пасажир зможе знайти заняття до душі.

Більшість круїзів проходять за системою «все включено». Тому, одного разу заплативши, ви зможете не піклуватися про гроші, а просто насолоджуватися відпочинком, переходячи від одного ресторану до іншого.Плюси та мінуси круїзу

Обізнаність про всі події. Мало того, що люб'язні члени екіпажу завжди готові допомогти, так ще й щодня в вашу каюту будуть приносити брошуру з інформацією про погодні умови, майбутні заходи та екскурсії, час і місце їх проведення.

Багаж - ще одна з переваг подорожі на круїзному лайнері. Дорогою ви будете відвідувати різні міста, але вам не доведеться кожного разу переїжджати в новий готель, упаковувати і розпаковувати речі. Ви просто берете найнеобхідніше, решта чекає вас в каюті.

Нові знайомства. Великі лайнери вміщають до 5000 пасажирів. Неважко буде знайти серед них людей зі схожими інтересами.

Круїз - один з небагатьох видів відпочинку, що підходять для туристів різних категорій. Одинаки, сім'ї з дітьми, молодята, підлітки, літні люди - кожен знайде свою «родзинку» в цій незабутній відпустці.

Подорож на круїзному лайнері дає можливість побувати в місцях, куди потрапити самому вельми проблематично. Це, наприклад, екзотичні напрямки, як Галапагоські острови або Антарктида. Або ж просто країни з дорогим житлом і високою вартістю перельоту.

Найголовніше - можливість побачити безмежні океанські простори, схід і захід сонця, яке встає з-за краю Землі.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар