lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Подорож до Європи поїздом | Світ туризму

Подорож до Європи поїздом

Погодьтеся, особливу роль в кожній поїздці грає її фінансова сторона. Найчастіше ми намагаємося підібрати варіант з мінімальними витратами, щоб насолодитися відпочинком сповна. Так ось в цій статті ми розповімо вам про один із самих бюджетних видів транспорту і про те, як можна спланувати подорож до Європи поїздом.

Чому саме поїзд?

Якщо ви коли-небудь порівнювали ціни на квитки на різних видах транспорту, то напевно помітили, що вартість проїзду на залізничному транспорті нижче, ніж тих же авіаційних або автобусних турів. Однак тут ми б хотіли розповісти про ще одну «родзинку» подорожей поїздом по Європі.

Проїзні квитки - чули про таке? Це відмінний варіант для подорожі поїздом по Європі, при якому за квиток ви платите всього лише один раз, але користуватися ним можете безліч поїздок. Причому маршрут ви обираєте повністю самостійно, тому можете включити в нього стільки країн, скільки забажаєте.Подорож до Європи поїздом

Чітко розроблений план

Однією з особливостей поїздок за проїзними квитками є те, що маршрут ви розробляєте самі. Когось це заняття надихає, а комусь спричиняє тимчасові переживання - це вже на любителя. Але найчастіше, звичайно, надихає думка, що подорож поїздом по Європі дає вам шанс побувати у всіх її куточках, які цікаві саме вам. Отже, що потрібно враховувати при складанні плану:

1. У яких країнах ви хочете побувати?
2. У яких конкретно містах?
3. Скільки часу ви готові виділити на поїздку?
4. Якою має бути подорож?
5. Який ваш бюджет?

Відповівши на всі ці питання, ви сміливо можете вирушати за проїзним квитком і вибирати той, який підходить під ваш план.

Якими бувають проїзні квитки на поїзд в Європі?

У першу чергу, проїзні залізничні квитки відрізняються терміном дії. Найчастіше вони припускають тривалість подорожі від 3 до 14 діб з необмеженою кількістю пересадок. З ними ви можете відвідати скільки завгодно країн, головне - вкластися в термін.

Eurail Global Pass пропонує безліч варіантів поїздок європейськими країнами на поїзді по різним проїзним. Наприклад, найвідомішими з них є:

- Consecutive (дає можливість здійснювати поїздки по дорогах 21-ї країни Європи протягом: 15 днів, 21 дня, 1-3 місяців);
- Flexi (ви можете здійснювати поїздки 10-15 днів протягом 2 місяців).Подорож до Європи поїздом

Найчастіше для подорожей поїздом по Європі вибирають суміжні країни, адже поїздку по ним здійснити можна в мінімальні терміни, а отже і вартість квитка буде значно нижчою.

Рекомендації мандрівникам-початківцям

У кожній країні свої закони і свої правила стосовно проїзних квитків. Тому звертаємо вашу увагу на те, що часто буває корисно знайомитися з інформацією на вокзалах. Наприклад, іноді з'являються спеціальні пропозиції з проїзними на вихідні дні. Також є варіанти проїзного, коли по ньому може проїхати відразу кілька людей. Зазвичай на такі варіанти компанія збирається прямо перед посадкою на потяг.

До речі, не дивуйтеся, якщо в Німеччині побачите людину, яка, зайшовши в вагон, запитає, чи немає у когось проїзного. Якщо ви погодитеся прокатати його по своєму квитку, він без проблем відшкодує вам необхідну частину суми.

Безумовно, покупка проїзного квитка дає вам безліч переваг, але так само важливо знати і про всі тонкощі подорожей поїздом по Європі. Можемо дати вам наступні поради:

1. Завжди перевіряйте, чи діє ваш проїзний на вибраному маршруті. Наприклад, часто такі квитки не дійсні на панорамних поїздах.
2. Звертайте увагу на термін дії квитка. Зазвичай на них пишеться не тільки дата, а й час. Тому, якщо ви вирішите поїхати з країни о першій ночі N-дня, то може виявитися, що ваш квиток працює тільки з 6 ранку цього ж дня.
3. Будьте уважні і при виборі нічних поїздів. Ті з них, які є швидкими, часто не беруть участь в подібних варіантах поїздок, так як квитки на них завжди бронюють заздалегідь.
4. Детально читайте правила користування проїзними. Іноді між рядків можна виявити і приємні бонуси, якими може виявитися знижка на яку-небудь екскурсію або проживання в готелі.
5. Цікавий факт, але вік, вказаний на квитку може дати вам значну перевагу. Наприклад, якщо вам до 25-и років, то дуже ймовірно, що в подорожі Європою на поїзді ви отримаєте гарні знижки. Тому просіть вказати свій вік на проїзному.Подорож до Європи поїздом

Доцільність поїздки

Проїзні квитки - це завжди відмінний варіант для тривалої подорожі. Можливість побачити багато країн у режимі нон-стоп привертає величезну кількість людей. Але, тим не менш, завжди слід оцінювати й альтернативні варіанти, які можуть допомогти вам визначитися з доцільністю поїздки. Наприклад, якщо ви збираєтеся відвідати всього лише пару країн, можливо, буде вигідніше придбати звичайні квитки. До того ж важливо прорахувати і врахувати вартість:

- ночівлі в готелях;
- відвідування екскурсій;
- інших переїздів;
- харчування в дорозі;
- інших необхідних вам послуг.

Однак у більшості випадків все ж зупиняються на виборі проїзного залізничного квитка. Можна скласти унікальний маршрут, який дозволить вам побачити велику кількість країн - і подорож поїздом принесе незвичайно величезний заряд емоцій!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар