lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Погода на Кіпрі в жовтні 2017, температура води

Яка погода на Кіпрі в жовтні?

В середині осені, коли за вікном сиро і прохолодно, так хочеться ще раз зануритися у теплу морську воду і згадати про літо. Острів Афродіти прекрасно підходить для цього.

Плануючи пляжний відпочинок на Кіпрі в жовтні, варто брати до уваги не тільки відгуки туристів, а й думки місцевих жителів. Кіпріоти називають середній місяць осені «два в одному», оскільки його початок і кінець часто бувають зовсім не схожими один на одного.

Погода на Кіпрі на початку жовтня

Якщо ви хочете побачити справжній оксамитовий сезон, то кінець вересня, початок жовтня - ідеальний час. Вдень повітря прогрівається до +25-28°C, часом доходячи до +30°C, вночі стовпчик термометра рідко опускається нижче +18-20°C. Температура води, що не встигла охолонути після спекотного літа, +24-25°C. Чи варто розповідати, наскільки комфортно купатися в морі, прогрітому практично до температури повітря ...

Однак, показники термометра - далеко не головний фактор, який робить початок жовтня найкращим часом для відпустки на Кіпрі. Навіть тієї невеликої кількості дощів, що випали в вересні, виявляється досить для пожвавлення природи. Літня задуха змінюється свіжістю, яка йде від листя, що знову розпускається, змішуючись з ароматом зростаючих усюди прянощів. Турист, який виходить за територію готелю, побачить пахучу флору замість випаленої літнім сонцем сумну пустелю.

Збираючись на пляжний відпочинок на Кіпрі в жовтні, намагайтеся охопити його першу половину. Тоді комфортне купання в теплій морській воді і рівномірна засмага вам гарантовані. Дощі в цей період йдуть рідко і вони, як правило, короткочасні. Єдиний нюанс, що ціни на путівки, як і погода, продовжують бути «літніми». Заощадити на вартості якщо і вийде, то трохи, 10-20%. Якщо ціна є вирішальним чинником, то краще перенести відпустку на другу половину місяця.

Погода на Кіпрі в кінці жовтня

Чим ближче до останніх чисел місяця, тим більше пляжний відпочинок нагадує лотерею. Так, шанси виграти досить високі. З огляду на досвід попередніх років, імовірність того, що хороша погода збережеться до кінця жовтня 2017, приблизно 80 на 20. Однак, потрібно бути готовим до можливого несподіваного похолодання, яке знизить температуру води і зробить тривале перебування на пляжі некомфортним.

Погода на Кіпрі в жовтні, температура води

Як правило, друга половина місяця продовжує радувати осіннім теплом. Температура води поступово опускається до +21-23°C, що цілком терпимо. Денна температура повітря також не поспішає знижуватися, тримаючись біля відміток +22-25°C. А ось ночі стають все холоднішими, стовпчик термометра падає до +16-18°C, а в гірських регіонах і до +10-11°C.

Безсумнівний плюс такої погоди - відсутність ризику обгоріти на сонці і можливість отримати красивий і рівний загар, який буде ще довго нагадувати про осінній Кіпр. Тому замість сонцезахисного крему краще прихопіть з собою пару кофт, а можливо і легку куртку. Вечори бувають досить прохолодними, особливо в прибережній зоні, де може розгулятися неабиякий вітер.

Ближче до кінця жовтня температура падає, кількість туристів помітно рідшає, починають закриватися деякі готелі і нічні клуби. Звичайно, розваги в курортній зоні завжди знайдуться, проте останні дні сезону більше підійдуть любителям тихого спокійного дозвілля.

Чим запам'ятається відпочинок на Кіпрі в жовтні

Чудова погода і тепла вода - важливо, але не єдина причина провести відпустку на острові в середині осені. Практично всі відгуки туристів про відпочинок на Кіпрі в жовтні містять згадки про величезний вибір фруктів. Апельсини, лимони, манго, банани, інжир, персики - все це різноманіття можна не просто купити, а знайти і зірвати з дерева.

Оксамитовий сезон - ідеальний час для комбінування пляжного відпочинку з екскурсійним. Рідкісні холодні або дощові дні можна провести з користю, знайомлячись з історією острова Афродіти. А подивитися є на що.

Якщо вас мало цікавлять музеї та руїни, присвятіть вільний час сучасній культурі острова. Восени тут проходить відразу кілька заходів, в тому числі знаменитий музичний фестиваль «Кіпр», з виставами і концертами по всій країні. 1 жовтня - День Незалежності Кіпру, початок якого з особливим розмахом святкується в Нікосії, а в курортних містах супроводжується різноманітними шоу.

З огляду на невеликі розміри острова, пересуватися по ньому можна навіть на орендованому велосипеді. Однак, для повноцінного знайомства з пам'ятками краще взяти напрокат авто.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар