lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Яка погода в липні в Таїланді, на різних курортах

Яка погода в Таїланді в липні

Розташований на півостровах Індокитай і Малакка, Таїланд знаходиться в зоні вологих тропіків, тому погода в країні постійно тепла, що налаштовує на відпочинок протягом усього року.

Однак, температура повітря в різні місяці, все ж, дещо відрізняється, і влітку тут спекотніше, ніж взимку. В основному, це трапляється через сезон опадів, який, як вважають місцеві жителі, починається саме в середині літа.

Погода в липні на популярних курортах

Вологі повітряні потоки до настання середини літа досягають вже і кордонів північних міст і провінцій: сюди в липні дощі навідуються в гості щодня. Але не варто через мусони відкладати відпочинок у Королівстві, оскільки дощові опади посилають свої міріади на землю, здебільшого, вночі. Вранці ж знову світить сонце і запрошує туристів на пляж. Повітря стає чистішим і прохолодним, небом «розгулюють» хмари. А за такої погоди туристам не загрожують сонячні опіки чи тепловий удар.

Стовпчик термометра вдень, в середньому по Таїланду, не піднімається вище +30°C, вночі часом опускається до +18°C, що характерно в період чергової зливи. Тайська природа в цей час оживає після спекотних весняних днів, яскрава і дивовижна флора починає активне зростання.

Кліматичні умови в центральних провінціях, в прадавній столиці, Аюттайі, і в нинішньому «стольному граді» Таїланду майже не відрізняються від погоди в північній частині держави. У Бангкоку повітря вдень прогрівається до +32°C, а на прибережній частині Сіамської затоки, в Паттайі, радує туристів комфортними +30°C. При цьому, температура морської води майже не відрізняється від повітряних значень. Правда, відпочинок у цей період періодично затьмарює сильний вітер, що здіймає морські хвилі, перетворюючи їх на справжній шторм.

Все ж, попри те, що вологий мусон домінує в усіх областях Таїланду, дощів на узбережжі Сіамської затоки випадає дещо менше, ніж у західній частині Королівства. І, наприклад, на острів Самуї в місяць припадає лише до 8-ми вологих днів. Не варто забувати про те, що зливи, в основному, «відвідують» тайські простори ночами, і липень подарує добре проведений відпочинок на цьому острові або прилеглих до нього атолах Тао і Панган. Там температура води на пляжах доходить до +29°C.

Регіони південного заходу Таїланду, а також острова Ланта, Пхі-Пхі і Пхукет, провінція Крабі частіше відвідують мусони. Тому, в апогей сезону вологої погоди тут частішають шторми, що супроводжуються високими хвилями, шквалистими вітрами, а дощі поливають ці місця щоночі. Стовпчик термометра вдень доходить до +30°C, вода в Андаманському морі прогрівається до +29°C.

Безумовно, мандрівники, які розраховують на бюджетний відпочинок, можуть сміливо вирушати в ці місцевості в липні: вартість проживання і харчування знижується на 50-70%. Але, якщо поїздка в Таїланд запланована не тільки виходячи з ціни відпустки, краще подорожувати на Ланта або Пхі-Пхі в інший час.

Характерні особливості відпочинку в липні

Незважаючи на сезон опадів, багато туристів вибирають саме липень для відпустки в Таїланді. У цей період стоїть не надто спекотна погода, вмита дощем флора пишно розквітає, на ринках з'являються свіжі, кислувато-солодкі плоди помело і пешн фрут (маракуйя) з приємним солодким смаком. Мандрівники, в основному, «окупують» острова в Сіамській затоці. А ось на острівні курорти Крабі не так просто дістатися через непередбачуваність сильних штормів.

З настанням повного місяця, середина літа в Таїланді дарує буддистське свято Асанха Пуджа. Будда в цей день виголосив першу проповідь і утворив першу комуну. З цього часу починається буддистський пост, і ченці на 3 місяці зачиняються в монастирях. У ніч перед торжеством, тайці відвідують пагоди і постачають ченцям усе необхідне, що знадобиться під час добровільного ув'язнення. Туристам варто знати, що в день Асанха Пуджа в магазинах Королівства спиртне під забороною.

Північна і центральна частина Таїланду в липні - у владі численних фестивалів на честь фруктів, урожай яких збирають у середині літа. Провінція Убон Ратчатхані щороку в липні запрошує гостей на відомий у всьому світі Фестиваль Свічок. Вулицями міста ходять процесії, звучить місцева музика.

Таким чином, якщо ваша відпустка випадає на середину літа і ви сумніваєтеся, чи варто їхати в Таїланд в липні, повірте, варто. Ніяка погода не в змозі зіпсувати відпочинок в цій дивовижній країні.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар