lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що купити в duty free | Світ туризму

Що купити в duty free

У досвідчених туристів перші приємні враження від поїздки асоціюються з магазинами duty free. Багато хто сприймає їх, як хороший шанс накупити якісних товарів за зниженими цінами. Частково це правда. Однак лише частково ...

Головна перевага системи безмитної торгівлі - можливість продавати товари без сплати податку, акцизу та різного роду зборів. Звідси і ціна, і назва. Особливості покупок в duty free цілковито залежать від законів країни, на території якої знаходиться магазин. Якщо ви вперше потрапили в таку систему, то вам явно не завадить знати про правила її роботи та обмеження.

  1. Потрапити в зону duty free можна після проходження реєстрації. Обов'язково слід на касі пред'явити посадковий талон і паспорт. Без них вам товар не проб'ють.
  2. Найчастіше забороняється купувати більше, ніж 10 одиниць з однаковим найменуванням. Це правило стосується практично всього, у тому числі алкогольної продукції та тютюнових виробів.
  3. У деяких країнах встановлено ліміт на суму покупок. У випадку, якщо вартість буде його перевищувати, то подальша оплата буде з урахуванням всіх податків, встановлених у цій країні. Дане обмеження актуальне далеко не в усіх торгових точках. І все ж, якщо ви хочете витратити пристойну суму, то бажано заздалегідь проконсультуватися (можна з персоналом).Магазин duty free
  4. Необхідно враховувати правила митного контролю в країні, куди ви прямуєте. Особливо це стосується обмежень на ввезення алкогольних і тютюнових виробів.
  5. Практично у всіх торгових точках ви можете оплатити покупку за допомогою пластикової картки. Однак, краще уточнити відразу цей момент, оскільки в Єгипті, наприклад, продавець запросто може кивнути головою на нібито поламаний термінал і зі звичною посмішкою сказати: Cash Only. У такому випадку можна розрахуватися місцевими грошима або будь-якою (ну, майже будь-якою) вільно конвертованою валютою. Бажано звертати увагу на курс обміну. У деяких випадках прийде на допомогу можливість розрахуватися різними валютами.

Що вигідніше купувати в duty free?

Багато хто помилково вважає, що, оскільки в duty free торгівля йде без податків, то тут все повинно коштувати істотно дешевше. Частково так і є, але це стосується далеко не всього асортименту товарів. Звичайно ж, тут будуть дешевшими алкоголь і тютюн, оскільки на них система оподаткування не економить. Також до списку вигідних придбань можна віднести косметику, парфумерні та ювелірні вироби. Але не варто сліпо вірити в те, що вартість того чи іншого продукту тут буде нижчою тільки тому, що він куплений в duty free.Магазин duty free

Бажано під час планування поїздки в ту чи іншу країну, попередньо переглянути, що пропонують її магазини безмитної торгівлі. Тим більше, що майже у всіх пристойних магазинів є свої сайти, де можна без поспіху ознайомитися з асортиментом та цінами. Ну, або, як мінімум, зорієнтуватися у вартості та порівняти її з роздрібною ціною на товар, який збираєтеся купувати в duty free.

Алкоголь. Ціна на нього може дуже сильно відрізнятися, залежно від країни перебування. Місцевий алкоголь, природно, обійдеться дешевше, ніж імпортний, тому намагайтеся купувати спиртне в країнах, які його виробляють.

Тютюнові вироби. Метою покупки в duty free сигарет є частіше не економія, а бажання придбати справжній товар хорошої якості. У таких магазинах часто можна відшукати тютюнові вироби рідкісних сортів і марок.

Парфумерію і косметику найчастіше більш вигідно купувати в duty free, ніж у звичайному магазині, особливо у Франції. Крім високого відсотка економії, вам буде забезпечено оригінальність товарів. Актуальними є також тревел-сети - набори, що являють собою невеликі зручні розфасовки косметичних і парфумерних засобів.

Якщо збираєтеся купувати в duty free ювелірні вироби, то вигідніше робити це в країнах Близького Сходу. Як правило, ціна прикраси залежить від виробника та оригінальності дизайну.Магазин duty free

Невиправдано дорого обійдуться сувеніри, купувати їх у duty free не варто.

Де найкращі магазини duty free?

Найбільший асортимент товарів можна побачити в Дубаї. Цей світовий розмах залишить величезну кількість приємних емоцій, а шопоголікам він ще довго буде снитися.

Найбільшим duty free в країнах Європи вважається лондонський аеропорт Хітроу, де площа всієї зони становить 48000 м2. Фахівці німецького клубу ADAC стверджують, що саме тут найнижчі ціни. Вигідно здійснювати покупки в duty free амстердамського Схіпхолу та німецького Франкфурта. Можна заздалегідь підібрати відповідний товар на сайтах магазинів, а в Цюріху взагалі можна розмістити в інтернеті попереднє замовлення на швейцарський шоколад. Під час сезонних знижок (вони там можуть доходити до 30%) можна максимально скупитися, при цьому істотно заощадивши.

Найбільш дешевими вважаються зони duty free в Єгипті та Туреччині, проте слід розуміти, що якість тамтешніх товарів найчастіше не виправдує дешевизну.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар