lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Правила автостопу | Світ туризму

Правила автостопу

Подорож попутками - це прекрасний спосіб не тільки заощадити на транспорті, але й отримати масу нових вражень і завести нові знайомства. Врахуйте, що не в усіх країнах вас підберуть по дорозі, адже в багатьох місцях це заборонено законом. У будь-якому випадку, варто знати досить прості правил автостопу, і тоді все вийде.

1. Головне неписане правило автостопу - гарний настрій. Звичайно, важко зберігати посмішку на обличчі, провівши півдня з витягнутою рукою, але чим більше ви будете хмуритися - тим менше буде у водіїв бажання розділити з вами поїздку.Нахабний автостопщик

2. Охайний вигляд. Водій навряд чи захоче підвозити людину з незрозумілими плямами на одязі, наче вона тільки вилізла з болота. А чистий одяг і обличчя обов'язково привернуть увагу можливого попутника.

3. Не забувайте про правила безпеки в поїздці автостопом. Дівчатам, що подорожують поодинці, не варто одягатися занадто зухвало, а найкраще їздити парами. Заздалегідь обговоріть з водієм, чи буде поїздка безкоштовною, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

4. Посміхайтеся і будьте доброзичливі. Поважайте водія і не здумайте давати некоректні поради, особливо щодо манери водіння, інакше ваша поїздка автостопом може закінчиться в якійсь глушині, звідки ви довго не зможете вибратися. Ця людина проявила до вас великодушність і, можливо, зробила це не з корисливою метою, тому цінуйте це.Роздоріжжя

5. Не набирайте з собою в подорож автостопом велику кількість речей. Все найнеобхідніше цілком може поміститися в невеликий туристичний рюкзак, який буде максимально компактним і не заважатиме в дорозі.

6. Ретельно вибирайте місце, де ви будете автостопити. В межах міста ловити машину марно. Це потрібно робити за межею міських масивів, найкраще відразу за знаком, що позначає закінчення населеного пункту. Крім правил автостопу, не зайвим буде і знання правил дорожнього руху. Не стійте біля знаків, що забороняють зупинку або в місцях, де водієві буде незручно під'їхати до узбіччя. Також потрібно відійти від поворотів, мостів і тунелів хоча б на 50 метрів. Інакше водій вас просто не помітить.

7. Добре б мати при собі табличку з пунктом призначення, написану мовою країни, якою ви подорожуєте. Багато водіїв підбирають тих, хто подорожує автостопом, тільки для того, щоб не було нудно в дорозі, тому можете на табличці уточнити мови, якими володієте. Таким чином, водій буде бачити у вас не просто німого супутника з мовою жестів, а й можливого співрозмовника.Оригінальний автостоп

8. Найбільш сприятливий час доби для поїздки автостопом - день. Вранці більшість людей поспішають на роботу і їм ніколи зупинятися, а ввечері - додому. Але після трудового дня ще є шанс, якщо людина живе в іншому місті і прямує туди.

9. Поводьтеся належним чином. Не проявляйте ініціативи включити або поміняти музику, не паліть у салоні і не їжте, якщо цього не робить водій.

10. Попутник повинен бути цікавим співрозмовником. Дальні мандри допомагають зібрати скарбничку історій, якими можна ділитися в дорозі. Не можна ні за яких обставин зачіпати дві заборонені теми: релігію і політику. Якщо водій все-таки хоче їх обговорити, то краще не підтримуйте розмову або змініть тему.

Сподіваємось, такі прості правила автостопу допоможуть як початківцю, так і досвідченому "автостопщику".

Коментарів ще немає.

Залишити коментар