lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Професії, пов'язані з подорожами | Світ туризму

Професії, пов’язані з подорожами

Ви молоді, енергійні і любите подорожувати? Тоді навіщо прирікати себе на нескінченне очікування відпустки, щоб відвідати країну, про яку довго мрієте? Адже професії, пов'язані з подорожами, цікаві і досить добре оплачувані.

1. Письменник

Не лише автори пригодницьких романів шукають натхнення в далеких країнах. Можна писати матеріали про події за кордоном для журналів чи газет, або працювати копірайтером, продаючи статті для сайтів. А можна вести власний блог чи сайт про подорожі і публікувати в ньому все цікаве, що зустрічається в дорозі.

2. Фотограф

Знімаючи весілля у затишній фотостудії, годі й мріяти про світову популярність. Повісивши на шию фотокамеру, а за плечі рюкзак, можна вирушити в дорогу. Опинившись у потрібний час у потрібному місці, можна зловити той самий заповітний кадр, який принесе славу і хороші гонорари. Зроблені фото можна продавати на фотостоках, заробляючи на наступні подорожі.

3. Гід-екскурсовод

Ще одна цікава професія, пов'язана з подорожами і туризмом. Якщо ви провели в якомусь місці достатньо часу, щоб досконально вивчити його пам'ятки і мову країни, то чому б не спробувати себе в ролі гіда? Відсутність відповідної освіти не проблема, можна навіть обійтися без знання мови, займаючись пошуком клієнтів на форумах, серед своїх співвітчизників, і проводячи для них екскурсії.

4. Член команди круїзного лайнера

Не обов'язково викладати кругленьку суму, щоб вирушити в навколосвітній круїз. Більше того, на цьому можна ще й заробити. А робота, пов'язана з подорожами, на лайнері знайдеться завжди. Це як член екіпажу, так і обслуговуючий персонал: аніматори, офіціанти, бармени, дайвінг-інструктори, масажисти... Можливо, буде не так багато часу на відвідування міст вздовж маршруту, але чого лише вартий дух авантюризму, що віє від такої професії...

5. Музикант

Ви б сильно здивувалися, дізнавшись, скільки заробляє вуличний музикант у будь-якому туристичному місті. Якщо самолюбство (чи інші причини) не дозволяє грати на вулиці, можна запропонувати свої послуги у відвідуваних пабах і ресторанах. Можливо, доведеться пару раз зіграти безкоштовно, для демонстрації таланту, зате потім з'являться більш цікаві пропозиції.

6. Екіпаж літака

Екіпаж пасажирського літака

Багато дівчаток у дитинстві мріють стати стюардесами. Однак, вдається це одиницям, оскільки конкурс на місце досить високий. Ще складніше стати пілотом міжнародного рейсу. Переваги очевидні: безкоштовні перельоти і відвідування різних країн, висока зарплата. Однак, ці професії, пов'язані з подорожами, мають і недолік: практично половину життя ви проведете поза домом.

7. Турагент

Робота в турагенції - це не тільки вивчення буклетів і «впарювання» путівок туристам. Чим вищий рівень компанії - тим частіше вона відправляє своїх співробітників у так звані ознайомчі тури. Адже, побачивши на власні очі готель або курорт, набагато легше розповідати про нього клієнтам і продавати тури.

8. Перекладач

В умовах глобалізації, знання мов здатне відкрити безліч дверей і кордонів. Робота перекладача, пов'язана з подорожами, може полягати як у супроводі бізнесменів на переговорах у різних країнах, так і у співпраці з державними чи гуманітарними організаціями, делегації яких їздять по всьому світу.

9. Бізнес

Професія з подорожами

Люди з підприємницькою жилкою, приїхавши в певну країну, відразу звертають увагу на те, який товар тут «пішов би», а які місцеві товари добре продавалися б на батьківщині. Так і зароджується експортно-імпортний бізнес-туризм, пов'язаний з постійними подорожами.

10. Дипломат

Хороша зарплата, оплачувана відпустка, безкоштовне житло, налагоджені контакти по всьому світу... Чим не райське життя для тих, хто мріє про переїзди і знайомство з різними культурами?

Це далеко не всі професії, пов'язані з подорожами світом. Адже є ще кар'єра військового, геолога, професора, моряка, лікаря, волонтера міжнародних організацій та багато інших. Всі вони дають можливість їздити планетою і відкривати нові, незнайомі місця.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар