lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як зекономити на турпутівках: раннє бронювання чи гарячий тур

Що вибрати, раннє бронювання чи гарячий тур

Будь-яка подорож завжди буде пов'язана з витратами певного рівня, особливо якщо мова йде про організацію насиченого і якісного відпочинку для великої родини або компанії.

Але навіть не дуже тривала поїздка до моря - серйозне навантаження на сімейний бюджет. Навряд чи хтось відмовиться від можливості в такій ситуації заощадити. Проблема в тому, що не всі уявляють, як саме це можна зробити.

Знижки в турагентствах

Хочеться відразу застерегти бажаючих отримати максимальну вигоду: не варто з порога вимагати в найближчому агентстві максимальні знижки на путівки. Цим ви навряд чи завоюєте прихильність до себе менеджера-професіонала. Не забувайте також, що турагентство, яке з легкістю пропонує зниження ціни всім підряд, часто не може залучити клієнта нічим іншим, в тому числі якісним обслуговуванням.

Більш того, трюк з розпродажами люблять використовувати і шахраї від туризму. Враховуйте, що в надійній турагенції охоче дадуть гарну ціну саме постійному клієнтові. Але, крім такого приємного бонусу, існує ще кілька способів заощадити на путівці.

Гарячі тури - купити якість за хорошою ціною

Звичайно, придбання подібних путівок за вельми привабливою вартістю — найчастіше, питання везіння. Головний їх недолік — складність у прогнозах появи у продажу. Всупереч поширеній думці, знайти гарячі тури в асортименті путівок турагентства можна далеко не завжди. Буває, що від уже оплаченої путівки відмовляються туристи, і тоді вона виставляється у продаж за зниженою вартістю, але ця причина появи не є основною.

Найчастіше «горіти» путівки починають через різке падіння попиту на тури в певні часові відрізки. На зниження ціни в цьому випадку йде вже туроператор, який доклав зусилля, а також чималі матеріальні ресурси, для створення пакета туристичних послуг з певними характеристиками. Щоб запропонувати в самий пік сезону путівку з гарантією місць у хорошому готелі і на зручному авіарейсі, найчастіше - чартерному, компанії доводиться викуповувати місця на рейсах і в готелях завчасно. А якщо путівка так і не знайшла до дати початку туру свого власника - знижувати її ціну максимально низько, часом навіть до собівартості, щоб мінімізувати втрати.

Шанси купити гарячі тури в Грецію, Чорногорію, Болгарію, Туніс, Італію або на Кіпр серйозно підвищуються на самому початку туристичного сезону. Швидше очікувати хороші ціни можна також і на останні в сезоні чартерні авіарейси по тих же напрямках. Купити гарячі путівки в Таїланд, В'єтнам, Шрі-Ланку або Домінікану частіше можна влітку, коли в розпалі сезон тропічних дощів. Або, як в Еміратах, наближення піку літньої спеки або настання періоду Рамадану.

У будь-якому випадку, у всіх гарячих турів є, крім привабливої вартості, ще одна важлива ознака - з'являються вони часом буквально за день-другий до вильоту, тому скористатися ними можуть лише швидкі на підйом туристи, що з легкістю коригують свої плани. Зрозуміло, якщо мова буде йти про поїздку в візову країну, то період оформлення документів на візу обов'язково буде врахований.

Лежаки на березі моря

Раннє бронювання - вибираємо заздалегідь

Змінювати свої плани на льоту може далеко не кожен з нас. Більшість все ж досить сильно залежить від робочого графіку, як свого, так і свого партнера по шлюбу, від шкільного розкладу своїх дітей, і безлічі інших чинників. Тому велика частина людей планує свою відпустку завчасно, і знає про дати її проведення часом за півроку або навіть раніше. На таких мандрівників і розраховані акції з раннього бронювання, що вже встигли полюбитися багатьом.

З'явившись на туристичному ринку всього кілька років тому, вони моментально знайшли масу прихильників. Що не дивно, адже завдяки такій акції кожен охочий має можливість заощадити до 35-40 відсотків від стандартної вартості туру. Необхідно лише заздалегідь забронювати тур, що сподобався, і внести належну передоплату. Саме за завчасне прийняття туристами рішення, що дозволяє в підсумку всім учасникам ринку планувати свою діяльність протягом майбутнього сезону, готелі, туроператори і авіакомпанії і готові надавати настільки істотні знижки.

Не забудьте, що у раннього бронювання є ще одна незаперечна перевага: право вибору з найбільш широкого асортименту готелів і варіантів перельотів. Не секрет, що кращі варіанти зі співвідношенням якість-ціна зникають з пропозицій турагентств першими. Крім того, туристи, що роблять свій вибір з запасом часу, отримують і додаткові бонуси. Йдеться про заміну типу трансферу з групового на індивідуальний, оглядову екскурсію в подарунок, безкоштовний апгрейд категорії номера на більш дорогий і розкішний варіант.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар