lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Релігійні місця світу | Світ туризму

Релігійні місця світу

Релігійний туризм дозволяє наблизитися до світу духовності і дає всі можливості для самопізнання. Якщо ви шукаєте відповіді на вічні питання, рейтинг найбільш релігійних місць планети допоможе вибрати напрямок для наступної подорожі.

1. Ватикан

Ватикан є світовим центром католицької релігії. Одна з найменших держав планети розташована в центрі Риму. Тут можна оглянути Базиліку Святого Петра, музеї Ватикану, Сикстинську капелу, стелю якої розмальовував сам Мікеланджело.

Якщо хочете побачити Папу Римського, постарайтеся потрапити до Ватикану в середу, коли проводиться аудієнція. Безкоштовний пропуск на неї можна отримати в офісі Префектури. По неділях, рівно опівдні, Папа благословляє всіх прихожан, присутніх на площі Святого Петра.

Для входу до Ватикану необхідно дотримуватися дрес-коду: не одягайте короткі спідниці, шорти, майки. Щоб уникнути довгих черг, можна заздалегідь купити по Інтернету квитки до музеїв.

2. Єрусалим, Ізраїль

Єрусалим є, мабуть, одним з найбільш легендарних релігійних місць у світі, яке притягує паломників протягом тисяч років. Тут ви можете знайти деякі з найбільш священних місць для трьох авраамічних релігій, якими вважаються іудаїзм, християнство та іслам. Це, наприклад, Стіна плачу, останки Другого Храму, побудованого Іродом Великим.Єрусалим, Ізраїль

Ще одне священне місце Єрусалиму - Храм Гробу Господнього, який був побудований на місці розп'яття Ісуса Христа. Мечеть Купол Скелі, звідки, згідно з переказами, вознісся на небо пророк Мухаммад, - одна з найбільш шанованих святинь ісламського світу. Біля цієї ж скелі знаходиться місце, де Авраам готувався принести в жертву сина.

3. Мекка, Саудівська Аравія

Мекка є найважливішим релігійним місцем в ісламі. Кожен правовірний, принаймні, раз у житті зобов'язаний здійснити «хадж» - паломництво до Мекки. У центрі міста знаходиться священна Кааба, помолитися біля якої збираються мусульмани з усього світу.

На жаль, далеко не кожен турист може оглянути пам'ятки Мекки. Іноземцям для цього потрібна спеціальна віза і рекомендаційний лист від жителя Саудівської Аравії, який підтверджує, що ви є правовірним мусульманином. Вхід в Мекку прихильником інших релігій карається стратою, про що прямо свідчить табличка на вході.

4. Варанасі, Індія

Варанасі - головне священне місце для буддизму, індуїзму і джайнізму. Легенда свідчить, що місто виникло зі сльози бога Шіви, яка впала на березі священної річки Ганг. Жителі Варанасі і численні паломники вважають Ганг божеством. Обмивання в ньому очищає душу і тіло, тому завжди можна побачити людей, що моляться на березі і у воді.

Варанасі, Індія

Читайте також: Що привезти з Індії

Невідомо, як там щодо очищення душі, а от тіло запросто може підхопити інфекцію в священних водах, тому рекомендуємо утриматися від купання. Крім усього іншого, в річку часто кидають тіла померлих, що є частиною релігійного ритуалу.

5. Мехіко, Мексика

Релігія - важлива частина життя мексиканського народу, вона виражена в його мистецтві, елементах культури та архітектури. Тут знаходиться базиліка Марії Гваделупської, одна з найбільш популярних католицьких святинь у світі. Від неї можна пройтись маршрутом Сан Хуана Дієго, зарахованого до святих Папою Римським Іоанном Павлом II, який закінчується біля величного кафедрального собору, в серці міста. У Мехіко все ще можна зустріти безліч традицій доколумбової епохи, які об'єдналися з християнськими віруваннями, таких, як святкування Дня Мертвих.

6. Сантьяго де Компостела, Іспанія

Тут закінчується популярний серед католицьких паломників маршрут, Каміно де Сантьяго або Шлях Святого Якова. У місті зберігаються мощі Святого Якова, одного з апостолів і небесного покровителя Іспанії. Маршрут, що проходить через північ країни, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО за його культурну та релігійну цінність.

7. Лурд, Франція

З середини дев'ятнадцятого століття, Лурд став одним з найбільш важливих релігійних місць для християнських паломників. Тут молода пастушка, Бернадетт Субіру (згодом канонізована, як свята) кілька разів бачила образ Діви Марії. 8 000 000 прочан щорічно відвідують Лурд, щоб побачити Храм Богоматері. Згідно католицької церкви, в цьому святилищі сталося 67 випадків чудесного зцілення.Лурд, Франція

8. Фатіма, Португалія

Як і у випадку з Лурдом, в 1917 році троє дітей-пастухів стали свідками явлення Діви Марії в цьому португальському місті. Тут знаходиться Храм Богоматері Фатіми, який відвідують 5 000 000 паломників щороку. Також можна відвідати Музей сакрального мистецтва і печеру Ангела.

9. Кіото, Японія

Стародавня столиця Японії - найбільш важливий культурний і релігійний центр країни, особливо для буддійських і синтоїстських релігій. Воно відоме, як «місто тисячі храмів», але реальна їх кількість перевищує дві тисячі. Це одне з кращих релігійних місць для проведення дня, медитуючи в тіні дерев, посеред типового японського саду.

10. Апаресіда-ду-Норті, Бразилія

У 1717 році троє рибалок знайшли в річці статую, яка подала їм знак побудувати на березі місто. Пізніше його назвали Носа-Сеньора-Апаресіда. Зараз це одне з найважливіших релігійних місць Америки, де розташована друга за величиною базиліка в світі. У ній і сьогодні зберігається статуя, яку 300 років тому знайшли рибалки.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар