lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Річкові та морські круїзи | Світ туризму

Річкові та морські круїзи

Ви будете здивовані, але річкові та морські круїзи на лайнерах і теплоходах сьогодні є одним з найпопулярніших видів відпочинку. Навколо вода, світить сонце, на палубі ніби чутно подих самої природи. Якщо ви зважилися вирушити в таку подорож, будьте впевнені - ви відпочинете від міського життя на всі 100% і отримаєте настільки величезний заряд енергії, що після повернення будете ділитися нею з усіма.

Що таке морський круїз?

Це англійське слово, яке прийшло в нашу мову досить давно. Загалом, «cruise» - означає «плавання» або «морська подорож». В принципі, все так і є, адже під словом круїз ми маємо на увазі, насамперед, подорож морями і океанами на лайнері. Проте з часом змінилася і специфіка цього виду туризму: круїзи стали доступні для більш широких верств населення - тому ними стали вважати і плавання внутрішніми річками та озерами на теплоходах.

Таким чином, будь то справжній морський круїз чи звичайна річкова прогулянка на кораблі, вона все одно називається круїзом. Та й враження від них ви отримаєте однаково чудові, тому, якщо з'явилася можливість - вперед, в дорогу!

Морські круїзи на лайнерах океанами і морями

Цей вид морських круїзів не назвеш бюджетним, він досі залишається найбільш «топовим» і є рожевою мрією будь-якого туриста. Подорож океанським лайнером - не лише цікавий, а й престижний вид відпочинку, який завжди приносить «океан» задоволень.Річкові та морські круїзи

Скільки коштує морський круїз? Безумовно, набагато більше, ніж вартість подорожі на тому ж річковому теплоході чи потягом. Часом на морський круїз люди збирають не те, що місяцями, а роками, але повірте - воно того варте. У першу чергу, це окуповується незабутніми враженнями від поїздки, а, по-друге, з кожним роком вартість круїзів зменшується: чим більше людей їде - тим менші витрати на одну людину. Таким чином, ціни стають цілком досяжними.

В подорожах морями та океанами насамперед звертають увагу на тип самого лайнера. Найчастіше він має форму величезного корабля, який має свою інфраструктуру і нагадує невелике поселення. Там панує своя атмосфера, навіть можна виділити власну субкультуру і цікаві місця. Тільки уявіть: білосніжне судно, що пливе безкрайніми водними просторами, а навколо - все, що потрібно для повноцінного життя. На лайнері ви без зусиль відшукаєте:

- ресторани;
- спортивні майданчики;
- бібліотеку;
- кінотеатр;
- парк розваг;
- салон краси;
- басейн зі справжньою фауною навколо.

Комфортабельні номери, як у кращих п'ятизіркових готелях, дають можливість повністю насолодитися відпочинком. А завдяки величезним розмірам і стійкості лайнера на плаву, хитавиця може бути настільки непомітною, що ви і забудете, що знаходитеся на величезному судні.Морський круїз

Сприятливі сезони для морських круїзів

Насправді, щоб вирушити в подорож, підійде будь-який час року. Тільки от напрямок самого морського круїзу буде відрізнятися, залежно від сезону. Наприклад, середземноморські рейси найбільш популярні, коли в Європі стає тепло - це сонячні місяці, з квітня по жовтень. В цей час там можна оглянути багато прибережних пам'яток і повністю насолодитися проведеним часом.

Трансатлантичний напрямок стає популярним восени, коли найкраще поїхати в далеку теплу країну. Особливою популярністю користуються Багамські та Карибські острови, а також країни Латинської Америки. Там в будь-яку пору року вас чекатиме літо!

А ось взимку найчастіше вибирають морські круїзи в азіатському напрямку: Сингапур, В'єтнам, Китай, Малайзія та інші країни. Але особливою популярністю користується цікава своєю культурою країна - Індія.

Найцікавіше, що морський круїз можна здійснити в будь-яку точку на карті. Експерти туристичного бізнесу відзначають, що в цій сфері рідко бувають простої, і лайнери вирушають у плавання будь-якого сезону.

Річкові круїзи теплоходами

Про річкові круїзи писали вірші, складали пісні та мелодії - хіба це не дивно? Такі подорожі нікого не залишали байдужими, тому й стали натхненниками поетів, музикантів і композиторів. За радянських часів, коли путівки оплачувалися профспілками, найпрестижнішим річковим круїзом вважався тур на теплоході по Волзі з Москви до Санкт-Петербурга. Під час цієї подорожі мандрівники відвідували величні монастирі та інші пам'ятки, що зустрічаються по дорозі.Річкові та морські круїзи

На сьогодні інтерес до річкових круїзів не зник, можна навіть сказати, що він з кожним днем все більше і більше підігрівається позитивними відгуками. З найближчих доступних річкових круїзів можна назвати наступні:

- Київ - Одеса;
- Запоріжжя - Херсон;
- Київ - Дніпропетровськ.

Найпопулярніша річка, звісно, Дніпро. Для іноземних туристів після морських круїзів ці подорожі складають великий контраст і викликають вже інші, але, тим не менш, чудові емоції від побаченого.

Який би ви не вибрали круїз - річковий або морський, пам'ятайте про те, що важливо оцінити такі параметри:

- маршрут подорожі;
- графік на кожен день;
- рівень комфорту;
- вартість;
- специфіку екскурсій;
- розважальні програми.

Якщо вас все влаштує - не роздумуючи, вирушайте в дорогу, адже для багатьох людей річковий, а, тим більше, морський круїз - це подія всього життя!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар