lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Рюкзак чи валіза, що вибрати | Світ туризму

Рюкзак чи валіза, що вибрати

Постійний супутник у подорожах - ваш багаж. Від того, наскільки зручним буде його транспортування, багато в чому залежить враження від поїздки. Ми розглянемо переваги і недоліки валізи та рюкзака, щоб вам було легше зробити вибір.

Рюкзак

Якщо ви нерозлучні зі своїм багажем, подорожуєте без чіткого маршруту, ночуєте в наметі, і вас не хвилює пом'ятий одяг, тоді рюкзак - ваш вибір.

Переваги

1) Ідеально підходить для кемпінгу. Рюкзаки ніби спеціально придумали для подорожей під відкритим небом, лісами, горами та пустелями. Легкі, з безліччю кишень, вони дозволяють переносити значну вагу без надмірних навантажень.

2) Зручність у піших походах. Болото, сніг, сльота - вам море по коліно, якщо багаж знаходиться за спиною, а не котиться на колесах.

3) Свобода дій. Якщо передбачається активний відпочинок, рюкзак буде незамінним. Продираючись через ліс, йдучи гірськими стежками або переходячи через річку по розхитаному містку, дуже важливо мати обидві руки вільними.Чоловік з рюкзаком

Недоліки

1) Пом'ятий одяг. Якщо ви любите акуратно випрасуваний одяг, навряд чи вам підійде рюкзак. Хіба що доведеться брати з собою ще й праску. Подорожуючи з рюкзаком, потрібно звикнутися з тим, що речей буде мінімум і всі вони будуть в стані, далекому від ідеального.

2) Не підходить туристам з проблемами спини. Якщо ви страждаєте від захворювань хребта, зайва вага на спині може зіпсувати все враження від подорожі. У кожному разі, не перевантажуйте рюкзак, рівномірно розподіляйте вагу, тоді дискомфорт буде мінімальним.

3) Низька безпека. Матеріал рюкзака, його положення за спиною і ненадійні застібки роблять його більш уразливим до крадіжок, ніж валізу. Як запобіжний засіб, можна носити невелику сумку на ремені, в якій зберігати найбільш цінні речі.

Читайте також Вибір туристичного рюкзака

Валіза

Якщо ви плануєте тривалу подорож містами, із зупинками в готелях, якщо возите з собою багато цінних ґаджетів і одягу, до того ж, хочете виглядати бездоганно, валіза - ваш вибір.Чоловік з валізою

Переваги

1) Ідеально підходить для тривалих поїздок. Якщо правильно укласти багаж, то ви зможете забрати з собою цілу шафу речей, і міняти гардероб хоч кожного дня. До того ж, одяг у валізі не буде пом'ятим, як в рюкзаку.

2) Наявність коліс. Подорожуючи містом, в громадському транспорті, ви зможете без будь-якого дискомфорту возити свій багаж. Навіть проблемна спина не перешкодить вам з легкістю котити хоч 30-40 кг.

3) Безпека. Зламати валізу складніше, ніж рюкзак. Більш жорсткий матеріал, кодовий або навісний замок роблять її вміст практично недоступним. Тому, подорожуючи з дорогою технікою, краще віддати перевагу саме валізі.

Недоліки

1) Обмежена свобода пересування. Колеса полегшать життя тільки на рівній поверхні. А на бездоріжжі вони будуть, скоріше, заважати. Крім того, ваші руки будуть зайняті, що не завжди зручно.

2) Ненадійність і вага. Важкі умови експлуатації і часті перевантаження в аеропортах призводять до швидкої поломки коліс і телескопічного механізму. У найбільш відповідальний момент це може перетворити ваш багаж на «валізу без ручки», в буквальному сенсі.

3) Жорсткість конструкції. Рюкзак завжди можна спорожнити і скласти, зменшивши його обсяг в 2-3 рази. З валізою такий фокус не пройде. Навіть порожня, вона буде супроводжувати вас всю дорогу.Валіза чи рюкзак?

Читайте також: Як вибрати валізу на колесах

Так все-таки, рюкзак чи валіза?

Як бачите, однозначної відповіді немає. Все залежить від особистих переваг, пори року, місця, куди ви прямуєте. Подумайте, чим ви плануєте займатися в подорожі, де будете зупинятися, скільки речей хочете взяти з собою? Враховуючи наведені вище переваги та недоліки кожного з варіантів, ви легко зможете визначити, який з них підійде особисто вам.

Для тих, хто так і не визначився, підійде гібрид рюкзака і валізи. Такий випускають багато фірм. У нього є лямки для носіння на спині і безліч кишень, що робить його схожим на рюкзак. А від валізи йому дісталася висувна ручка і колеса. Відмінний вибір для тих, хто сумнівається.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар