lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Сафарі в Африці | Світ туризму

Сафарі в Африці

Полювання - улюблене заняття багатьох чоловіків. Тут можна проявити всі свої навички та вправність, прекрасну фізичну підготовку та частку удачі. Якщо звичні «трофеї» у вигляді зайців, кабанів і качок вас більше не вражають, рекомендуємо незвичний вид полювання, сафарі в Африці. Це одне з найкращих місць для мисливця: частка екстриму, маса яскравих вражень і особливий статус в очах друзів-мисливців вам забезпечені.

На кого полювати?

У так звану «Велику П'ятірку» африканських тварин, які можуть стати здобиччю вмілого мисливця, входять:
- носоріг;
- лев;
- слон;
- леопард;
- буйвол.

Напевно, ви звернули увагу на те, що в цьому списку немає тигра, який вважається однією з найбільш небезпечних тварин Африки. Втім, відсутність його у «великій п'ятірці» - зовсім не привід відмовляти собі в задоволенні пополювати на цього дикого звіра. Це теж можливо на сафарі в Африці. Сучасні сафарі-тури максимально адаптовані до потреб мандрівників. Деякі з них дають повноцінну дозу екстриму, в той час як інші забезпечують максимум комфорту і безпеки, а всю роботу за вас робить досвідчений єгер.

Сафарі в Африці

Сафарі на носорога

Полювати на носорогів допомагають птахи. За їх криками легко визначити, що гігант знаходиться десь поблизу. Полюючи в африканському сафарі на носорога, дуже важливо дотримуватися обережності, переміщатися максимально тихо і враховувати напрям вітру. Тварини мають дуже поганий зір, але надзвичайно сильний нюх і слух. Вдалий постріл мисливці роблять з відстані 10-30 метрів, використовуючи зброю з калібром куль 470 і вище. Цілитися необхідно трохи вище очей.

Останні двісті років полювання на носорога в Африці вважається привілеєм заможних людей. Особливу цінність має ріг тварини. Його використовують у народній китайській медицині. В арабських країнах довгий час існувало повір'я, що кинджал з рогу носорога повинен бути у кожного чоловіка.

Сафарі на лева

Африканське сафарі на лева - захоплююче і, разом з тим, непросте заняття. Безкраї мисливські угіддя потребують чимало часу для вивчення і вибору найбільш придатного місця. Як правило, мисливці виділяють на тур хоча б 2,5 тижні. Найбільш адаптовані для переслідування дикого звіра території Зімбабве, Танзанії, Уганди, Кенії, ПАР. Полювання на левів актуальне протягом усього року, однак найбільш високі шанси на успіх в період з квітня і до жовтня. В якості приманки використовують тушу великого копитного звіра.

Сафарі на слона

В даний час у деяких африканських угіддях дозволено полювання на слонів за платними ліцензіями. Як правило, тварину переслідують пішим ходом, а значить, необхідна серйозна фізична підготовка і витривалість. Дуже важливо правильно цілитися. Полювання на слонів вважається дуже небезпечним - кожен четвертий випадок закінчується пораненням, після якого тварина переходить у напад. Вразливих місць два: перше знаходиться між вухом і оком, а друге - по центру лоба, трохи вище рівня очей. Для сафарі на слона в Африці беруть крупні калібри - .416 Rigby, .470 Nitro Express, .505 Gibbs. Вага кулі може становити 40, і навіть 50 грам.

Сафарі на леопарда

Леопард - нічний звір, швидкий і дуже обережний. Полювання на нього - випробування для найсміливіших і досвідчених любителів сафарі. Існує два основних способи отримати трофей. При першому використовують спеціально навчених собак. Вони заганяють хижака високо на дерево, де у нього не залишається шляхів для відступу - тварина потрапляє у пастку. Такий спосіб хоч і вважається досить простим, однак не користується великою популярністю у професійних мисливців, та й собак, навчених такому виду африканського сафарі, зовсім небагато.

Як правило, звіра виманюють на заздалегідь підготовлене місце за допомогою приманки. Зазвичай це туша антилопи. Весь інтерес такого полювання в тому, що спочатку необхідно підстрелити приманку, а потім вже можна вирушати за великою здобиччю. У різних мисливських угіддях існують свої обмеження. В одних - сафарі на леопардів припиняється з настанням темряви, а в інших, навпаки, ввечері тільки починається.Сафарі в Африці

Сафарі на буйвола

Африканське сафарі на буйвола - випробування для найсміливіших мисливців. Звірі переміщаються групами і в складі цих груп завжди є «спостерігачі», які здаля бачать небезпеку. Після нападу буйвола шансів вижити практично не залишається. Мисливцеві необхідно вистежити здобич, підібратися на максимально близьку відстань, точно прицілитися і зробити постріл. Найбільшу цінність представляють роги. Чим більшою є відстань між ними, тим вища цінність. Не менш важливі вид, форма і розмір.

Вірним помічником на сафарі-полюванні в Африці стає собака. Існує навіть спеціальна порода, яка найкращим чином підходить для сафарі в савані. Це родезійський ріджбек. Чотириногі мисливці з особливою хваткою атакують левів, захищають людину в непередбаченому поєдинку з диким тваринами, мають гострий нюх і особливу витривалість. Ріджбеки дуже віддані хазяїнові, розумні і добре піддаються дресуванню. Вони підходять не тільки для сафарі в Африці, але і для звичайного полювання і просто для життя в сім'ї, так як прекрасно ладнають з дітьми, мають хороші сторожові навички.

При виборі обмундирування необхідно враховувати особливості африканського клімату. Тут дуже спекотно. Знадобиться легкий закритий одяг, високі черевики і головний убір. Щоб надовго зберегти яскраві спогади про африканське полювання, варто взяти з собою на сафарі фотоапарат або відеокамеру.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар