lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Самостійна подорож: сам собі гід | Світ туризму

Самостійна подорож: сам собі гід

Відпочинок без кордонів і умовностей, про який ви довго мріяли, який не вписується в рамки стандартних «all inclusive» і не обмежує політ вашої фантазії - ось ідеальний варіант дозвілля для людей, втомлених від рутини. Самостійна подорож, без туроператорів і обмежень — що може бути краще?

Не дарма наші батьки віддавали перевагу відпочинку дикунами, а у покоління 60-х поїздки з наметом до морського узбережжя взагалі стали доброю традицією, наповненою атмосферою романтики, екстриму та авантюризму. Розвиток туристичної галузі, відкриття залізної завіси і можливість насолодитися закордонним відпочинком за доступними цінами на багато років змусили наших громадян забути про самостійний туризм.

Однак за останні два десятиліття послуга «all inclusive» втратила колишню привабливість. Повертаючись з відпустки, нам часом немає про що навіть і згадати. Хіба тільки про комфортабельний номер і багатий шведський стіл. Можливо, тому відпочинок дикуном набуває все більшої популярності, і все більше «просунутих» туристів воліють самостійно організовувати свій відпочинок. Основними перевагами подібного виду дозвілля є:

• Повна свобода вибору маршруту. Озброївшись знаннями з путівників та інформацією, почерпнутою з відгуків в інтернеті, ви можете самостійно продумати свій маршрут і відвідати навіть не одну, а відразу декілька країн.Самостійна подорож

• Більш близьке знайомство з культурою та традиціями краю. Стандартне проживання в готелі не може зрівнятися з самостійним туризмом, який передбачає тісне спілкування з місцевим населенням, що відкриває перед нами весь колорит країн з їх багатою історією.

• Можливість істотно заощадити, уникнувши традиційних туристичних напрямків, які вже набили оскому. Кожен мандрівник-дикун знає не з чуток про конкуренцію, що панує на туристичному ринку, тому у вас завжди є можливість вибрати більш демократичне житло, смачно пообідати в недорогому ресторанчику і вибрати економічний спосіб пересування країною.

• Необмежений вибір пропозицій житла. Подорожуючи самостійно, ви можете бути абсолютно впевнені, що не залишитеся без даху над головою. Завжди є можливість забронювати бажаний тип номеру в готелі заздалегідь або зняти його по приїзді. Можна також зупинитися в приватному житлі.

• Екстрим і елемент непередбачуваності. Вчора ви побачили Пізанську вежу, а сьогодні ви вже мчите в сонячний Неаполь. На завтра у вас заплановано огляд сонячного узбережжя Амальфі ... Самостійний туризм подарує вам незабутні відчуття, ви відчуєте себе героєм роману в пошуках пригод.

Однак було б несправедливо промовчати і про деякі недоліки самостійних подорожей.

• Необхідність повного занурення в організаційні питання. Не чекайте, що хтось візьме на себе всі клопоти, пов'язані з майбутньою поїздкою. Збір необхідної інформації про країну, пошук і бронювання і вибір готелів у кожному місці ночівлі, отримання віз та медичне страхування - все це ляже на ваші плечі.

• Перед тим, як вирушити в самостійну подорож, вас чекає тривалий підготовчий процес. Ви навряд чи зможете зірватися з місця і поїхати в незапланований тур, як це буває з «гарячими» путівками. На вивчення маршруту, збір спорядження та документів у вас піде від 1 до 6 місяців!Самостійна подорож

• Обмежені можливості для сімей з малолітніми дітьми, літніх людей та туристів з важкими хронічними захворюваннями. Як ви розумієте, самостійна подорож вимагає максимуму витримки і залізного здоров'я.

• Незнання мови. Відсутність гіда або перекладача може стати проблемою для людей, які не володіють іноземними мовами.

А тепер докладно про те, як подорожувати самостійно.

- Продумавши майбутній маршрут, не полінуйтеся вивчити всю інформацію про країну, в яку збираєтеся, скористайтеся відкритими джерелами в інтернеті. Дуже багато корисних відомостей можна почерпнути з блогів мандрівників і відгуків бувалих самостійних туристів.

- Подбайте про отримання візи. Держави з розвиненою туристичною інфраструктурою спростили цей процес до мінімуму, відкриваючи візи при перетині кордону. Дозвіл на в'їзд в шенгенську зону вимагатиме від вас додаткових зусиль і витрат. Перед тим, як вирушити в самостійну подорож, вам доведеться заповнити анкету, надати фотографії та довідки про доходи (або спонсорський лист), сплатити візовий збір, а незабаром доведеться ще й здавати відбитки пальців.

- Знайдіть недорогі авіаквитки та забронюйте їх. Щоб вибрати оптимальний за ціною варіант, почніть заздалегідь збирати інформацію про акції та пропозиції різних авіаперевізників. Можна навіть підписатися на їх гарячі розсилки, які пропонують багато лоукостерів. Власники банківських карт можуть забронювати і купити квиток, не виходячи з дому. Достатньо лише заповнити відповідну інтернет-форму і сплатити послугу он-лайн.

- Подумайте про місця ночівлі/проживання заздалегідь. Визначившись із маршрутом самостійної подорожі, уважно вивчіть інформацію про всі готелі, що знаходяться поблизу. Зробити це досить легко, потрібно лише зайти на сайт готелю або скористатися послугами міжнародних сайтів бронювання. Тут зібрана інформація про тисячі готелів світу. Забронювати житло можна буде в Інтернеті, вказавши при цьому в якості гарантії номер пластикової карти. Слід також мати на увазі, що «гарячі пропозиції» передбачають негайну оплату броні.

- Якщо ви їдете великою компанією, то цілком можете дозволити собі зняти невелику віллу, таким чином, вам вдасться і заощадити, і насолодитися самостійним відпочинком. Сім'ям з обмеженим бюджетом пропонується безліч варіантів по оренді квартир і будинків. Отримати всю інформацію про приватне житло, яке здається в оренду, і забронювати його можна також на спеціалізованих сайтах.

Самостійна подорож дозволить вам відкрити незвідані куточки світу, а також по-новому поглянути на вже знайомі країни і місця.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар