lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Небезпечні селфі, які призвели до загибелі - фото, відео

10 селфі за секунду до смерті

Є багато витончених способів відправитися на той світ, але хіба могли ми ще кілька років тому подумати, що люди будуть вмирати, намагаючись зробити фото на самому краю прірви або з пістолетом біля скроні?

Небезпечні селфі, фото

1. 17-річна російська школярка з Санкт-Петербурга, Ксенія Ігнатьєва, всього місяць не дожила до повноліття. Перебуваючи на самому верху залізничного моста, дівчина на секунду втратила рівновагу і зірвалася вниз. Падаючи, вона зачепилася за високовольтний кабель, що і призвело до миттєвої загибелі.

Смертельне фото

2. 32-річна мешканка Північної Кароліни (США), Кортні Сенфорд, їхала по жвавому шосе, наспівуючи пісню Фаррелла Вільямса «Happy». Не інакше, як бажання розділити щастя з іншими змусило жінку зробити небезпечне селфі і розмістити фото в фейсбуці. Це було останнє, що вона встигла зробити перед смертю. Не впоравшись з керуванням, через секунду Кортні врізалася в сміттєвоз і померла на місці.

Небезпечне селфі

3. Наступне з небезпечних селфі, яке призвело до загибелі, намагався зробити японський турист під час відвідування Тадж-Махала. Вибираючи вдалий ракурс, він оступився і покотився по мармурових сходах, збивши перед цим свого товариша. Друг відбувся переломом ноги, а ось любитель екстремальних знімків помер від інфаркту. Його смерть була далеко не першою на сходах індійського храму і, судячи з тенденції, навряд чи стане останньою.

Оскар - любитель смертельного селфі

4. Складно уявити про що (або, вірніше сказати, чим) за секунду до загибелі думав мексиканець Оскар Отеро, намагаючись зробити селфі з пістолетом біля скроні. Результат передбачуваний: 21-річний мачо пустив собі кулю в голову, так і не встигнувши сфотографуватися. Дуже шкода, адже тепер лише патологоанатом знає, що у нього було на місці мізків.

Останнє селфі на краю Європи

5. Наступне з останніх селфі перед смертю просто жахливе своєю нерозсудливостю. Подружня пара з Польщі, відпочиваючи в Португалії, вирішила сфотографуватися на самій крайній точці Європи, мисі Кабу да Рока. Раптовий порив вітру скинув обох з краю 80-метрової скелі на очах їхніх дітей, 5 і 6 років. З ними довгий час працюють психологи, перед якими стоїть нелегке завдання: переконати сиріт, що їхні батьки були нормальними людьми.

Смертельне селфі на поїзді

6. Ще один кандидат на премію Дарвіна - 18-річна Анна Урсу з Румунії. Забравшись на дах поїзда, вона хотіла «ефектно підняти ніжку», як згодом пояснювала її дивом вціліла подруга. Ефект вийшов вельми вражаючим: зачепивши ногою високовольтний провід, любителька небезпечних селфі в ту ж секунду спалахнула, як смолоскип, отримавши розряд в 27 000 вольт.

Смертельне селфі з биками

7. Селфі з небезпечними тваринами також часто стають причиною смерті. 32-річний іспанець, Девід Гонсалес, під час традиційного фестивалю ніяк не міг зловити в кадр себе і бика. Захопившись, він не помітив, як одна з тварин підбігла ззаду і буквально насадила його на роги. Врятувати невдаху фотографа не вдалося.

Небезпечне селфі з грозою

8. Житель Великобританії, під час відвідування національного парку в Уельсі, був настільки вражений бурхливої грозою, що вирішив зняти себе на тлі блискавки. Якби він не прогулював уроки фізики в школі, то знав би, наскільки небезпечним може стати його останнє селфі на самій вершині пагорба з піднятою догори металевою палицею. Невдалий фотограф недовго зображував з себе громовідвід: через кілька секунд перший же удар блискавки закінчився його загибеллю.

Смертельне групове селфі

9. Якщо індивідуальним фото з екстремального місця вже мало кого здивуєш, то групове селфі, зроблене за мить до смерті - це щось нове. Група з 24 індійських студентів і викладачів захотіла сфотографуватися на тлі греблі, не підозрюючи, що перед цим почалося скидання води з резервуара. В результаті знайшли тільки 5 тіл, решта зникли безвісти.

Небезпечні фото на вулкані

10. Відразу кілька груп туристів опинилися на місці несподіваного виверження вулкана Онтаке, в Японії. За лічені хвилини небезпечна суміш з попелу, газу і каменів обрушилася на всіх, хто знаходився поблизу. Врятуватися вдалося небагатьом, жертвами вулкану стало понад 30 осіб.

Найцікавіше почалося тоді, коли дим розсіявся і почалася рятувальна операція. Знайшовши вцілілі телефони, рятувальники були шоковані останніми записами. Виявляється, коли почалося виверження, багато туристів, замість того, щоб тікати, витрачали дорогоцінні секунди на селфі і знімали відео.

Одне з інтернет-видань підрахувало, що за 2015 рік кількість жертв невдалих фото перевищило число постраждалих від зубів акул у всьому світі. Епідемія тільки набирає обертів і найнебезпечніші селфі перед смертю ще попереду ...

Коментарів ще немає.

Залишити коментар