lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що можна привезти з Індії | Світ туризму

Що можна привезти з Індії

Відвідавши цю загадкову країну, неможливо не купити там щось цікаве і екзотичне. Хочеться порадувати своїх друзів і знайомих красивим подарунком. Та й собі обов'язково потрібно придбати щось оригінальне, таке, що ще довгий час зможе нагадувати про це прекрасне місце. Які ж сувеніри можна привезти з Індії?

Відвідавши місцеві ринки, ви зможете побачити багато різноманітних цікавих товарів і заплутаєтеся ще більше. Якщо ви ще не визначилися, які саме сувеніри ви плануєте привезти з Індії, торговці будуть пропонувати різноманітні речі, які ви обов'язково купите. А вдома, розгледівши все це, з'ясуєте, що від багатьох можна було запросто відмовитися. Тому, плануючи здійснювати покупку на одному з індійських ринків, точно визначтеся, то ж саме вам потрібно.

Традиційна місцева покупка - чай. З Індії ви можете привезти різноманітні його сорти, починаючи класичними і закінчуючи екзотичними. Вибрати відповідну марку чаю можете, відвідавши відомі чайхани. Крім того, здійснити покупку можна в спеціальних магазинах, розташованих у близькості від чайних плантацій.

Непоганим варіантом подарунка з Індії є спеції - карі, фенхель, коріандр, шафран, кориця, куркума та інші. З ними ви навіть звичайну їжу можете перетворити на вишукану страву. Індійські спеції високоякісні і при цьому коштують зовсім недорого.Індійська біжутерія

Традиційним сувеніром з Індії можна вважати золоті та срібні прикраси. Згадайте відомі індійські фільми, в яких практично кожна дівчина вбрана в них. Золото краще купувати в ювелірних магазинах. Також можна привезти з Індії вироби з дорогоцінними каменями. Натуральні камені краще купити необробленими, в такому вигляді вони дешевші. У будь-якому місті Індії є вулиці з лотками, на яких можна купити індійську біжутерію ручної роботи за низькою ціною.

Кращим подарунком з Індії для представниць жіночої половини населення будуть предмети гардеробу: шовкові вироби, шалі, тканини. Собі на пам'ять купіть сарі - національний одяг індійських жінок. Це шматок тканини близько п'яти метрів, який часто прикрашає вишивка. Купити його можна на будь-якому базарі чи в магазині. До сарі можна привезти з Індії обов'язкову складову костюма чолі - сильно облягаючу футболку. Індійські шарфи і хустки роблять виключно з натуральних матеріалів, вони дуже красиві та оригінальні.

Якщо ви плануєте зробити більш велику покупку, і не обмежені фінансами, можна привезти з Індії килими. Вони міцні, якісні, легкі, довговічні і не один рік зможуть вам прослужити. Килими дешевші на півдні країни.

В Індії набагато дешевше, ніж у нас, шкіряні вироби - сумки, пояси, взуття. Вони дуже красиві і оригінальні. Якщо привезете з Індії таку річ, ви можете бути впевненими, що вдома навряд чи зможете знайти щось подібне.Сарі - подарунок з Індії

Ви бажаєте привезти з Індії щось таке, що буде багато років стояти на поличках Ваших родичів або друзів? В якості презенту виберіть індійську статуетку. Вони виготовлені з найрізноманітніших матеріалів - мармуру, бронзи, граніту, дерева. Гарний сувенір - традиційний індійський слоник, він виготовляється за принципом матрьошки. Привабливо будуть виглядати статуетки індійських богів.

Дуже популярною покупкою в Індії серед туристок жіночої статі є натуральна косметика: мило ручної роботи, креми та аюрведичні масла, бальзами і шампуні. Обов'язково привезіть з Індії кілька пакетиків натуральної хни. Якщо у вас є знайомі, які довіряють народній медицині, то прекрасним подарунком для них будуть засоби для зміцнення організму.

Як сувенір для себе або подарунок можна привезти з Індії ароматичні палички. Тут їх використовують повсюдно - вдома, в храмах, на ринках, пляжах. Ви зможете підпалити паличку в холодні зимові дні і відразу ж згадати свою поїздку до яскравої Індії.

Здійснюючи покупку в Індії, скористайтеся такими порадами:

• Ціни на індійських ринках і навіть у деяких магазинах визначають продавці, вони залежать від спроможності покупця. Якщо товар зацікавив іноземця, то ціна його відразу ж у кілька разів автоматично «злітає». Тому перш, ніж робити покупку, обов'язково попередньо дізнайтеся її ціну в магазині з фіксованими цінами.Сувеніри з Індії

• Здійснюючи покупку в Індії, обов'язково торгуйтеся! Це вміння дуже цінується місцевими продавцями. Це своєрідне мистецтво, що включає з себе вміння високо піднімати брови, жестикулювати, хитати головою, охати, недовірливо посміхатися, знизувати плечима, розвертатися і йти, а потім повертатися назад. Якщо Ви вмієте правильно торгуватися, можете сміливо йти на ринок за індійськими товарами. В протилежному випадку краще покупки робити в магазині з встановленою ціною.

• Якщо на товарі не вказана ціна, її можна знизити в кілька разів.

• Відразу ж не виявляйте зацікавленість у товарі - трохи байдужий вигляд покупця може набагато збити ціну.

• Покупки краще здійснювати рано вранці. В індійських торговців існує повір'я: для того, щоб день пройшов успішно, першому клієнтові потрібно зробити хорошу знижку.

Взагалі, з Індії можна привезти все, що завгодно. Головне - не пропустіть можливість захопити з поїздки шматочок цієї прекрасної країни.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар