lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що можна взяти з собою з готелю «на пам'ять»?

Що можна безкарно «взяти на пам’ять» з готелю?

Називаючи речі своїми іменами, ми розберемося, що можна вкрасти з готелю так, щоб це не виглядало злодійством, і нас потім не мучали докори сумління.

Так-так, ми чесні добропорядні громадяни, які не вкрали за життя ні копійки. Але коли опиняємося в готельному номері і бачимо полички у ванній, забиті маленькими пляшечками і флакончиками, в кожному з нас прокидається клептоман. Часом лише моральність (або маленький розмір валізи) заважають забрати додому всі ці «мильно-пінні» приналежності, а на додачу прихопити тапці.

Що найчастіше крадуть у готелях туристи

Практично все, що «погано лежить». Халати, рушники, лампочки, постільну білизну, батарейки з пультів, подушки, вішалки для одягу, навіть чохли для матраців та кришки унітазів. Однак, першість утримують вищезгадані приналежності з ванни і тапочки.

Що можна взяти з готелю, засоби гігієни

При цьому, з маленьких незалежних готелів крадуть значно менше, ніж із закладів, що належать великим готельним мережам. Мабуть, десь всередині у туристів спрацьовує принцип «вони багаті, то не збідніють».

Багато постояльців помилково вважають, що, раз вони заплатили за номер, значить, все в ньому стає їх власністю. Звичайно, це не так, але деякі речі можна брати з готелю на відносно законних підставах.

Що можна взяти з собою з готелю

Переконавшись, що повністю викорінити крадіжку речей з готелів неможливо, їх власники і постояльці прийшли до цілком логічного негласного компромісу. Основний принцип простий: якщо предмет не може бути використаний повторно, його можна брати з собою.

Таким чином, можете сміливо пакувати в чемодан одноразові готельні тапці, шапочку для душу, бритва, зубну щітку ... Так само ніхто не стане вас наздоганяти за схоплені з собою (в помірних кількостях) мило, шампунь чи гель для душу.

Крім того, вважається нормальним, якщо постоялець взяв «на пам'ять» сувенірну і канцелярську продукцію з логотипом готелю: сірники, ручки, блокнот, швейний набір ... Користуючись ними, ви будете створювати готелеві додаткову рекламу, за яку, як відомо, потрібно платити.

Що можна безкарно взяти на пам'ять з готелю

А ось зникнення таких речей, як рушник, халат, попільничка та інших, які не потрапляють під поняття «одноразовий», вважається нічим іншим, як звичайним злодійством, що досить суворо карається в деяких країнах. Наприклад, в Японії недавно заарештували молодят, які намагалися винести халати і попільничку, а в Нігерії жінку засудили до трьох місяців в'язниці за крадіжку двох рушників.

Туристи з яких країн найчастіше крадуть в готелях

Опитування, проведене на сайті Hotels.com, показало, що найбільш «нечисті на руку» туристи родом з Аргентини. До першої трійки готельних клептоманів увійшли також Сінгапур і Іспанія. Цікаво, що Росія не увійшла навіть до першої п'ятірки.

  1. Аргентина - 73%
  2. Сінгапур - 71%
  3. Іспанія - 70%
  4. Німеччина - 68%
  5. Ірландія - 67%
  6. Росія - 59%
  7. Мексика - 59%
  8. Італія - 57%
  9. Японія - 56%
  10. США - 53%

При цьому, опитування було складене таким чином, що крадіжка туалетного приладдя не враховувалася. Причина проста: в світі знайдеться дуже мало людей, здатних виїхати з номера, не взявши з собою хоча б один зі звабливих флакончиків.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар