lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less 10 предметів одягу, які не можна одягати в літак

Що не можна одягати в літак

Для одних політ в літаку - радісна подія, для інших - стрес. І в тому, і в іншому випадку він пройде комфортніше, якщо уникати «неправильноГО» одягу.

Складні предмети одягу

Вам доведеться провести частину дня в досить обмеженому просторі. А ще не забувайте про крихітні вбиральні в літаках. Уявіть тільки, як ви будете знімати і одягати, наприклад, комбінезон.

Ваш улюблений одяг

Хоч якою великою не була б спокуса надіти свої улюблені брендові речі, утримайтеся від цього, віддавши перевагу простому та недорогому одягу. Метушня перед зльотом та посадкою, їжа на борту, неохайні сусіди - будь-який з цих факторів може безнадійно зіпсувати ваш улюблений наряд.

Літній одяг

Навіть якщо ви подорожуєте в розпал літа і летите в жаркі країни, упакуйте літній одяг у валізу, а самі одягніть щось трохи тепліше. Як тільки увімкнуться вентиляційні прилади, ви пошкодуєте про те, що не захопили хоча б ковдру.

Капці

Навіть якщо вам в них неймовірно зручно - залиште їх в багажі до того моменту, поки не дійдете до пляжу. Пил на вологих від спеки ногах буде виглядати не зовсім естетично. У літаку віддавайте перевагу більш закритому взутті.

Взуття на підборах

Туфлі на «шпильках» також краще залишити для вечірнього променаду вздовж набережної. Ніколи не знаєш, скільки кілометрів доведеться «намотати» тільки по аеропорту.

Одяг з металом

Не забувайте про те, що вам треба буде пройти контроль безпеки в аеропорту. Щоб не затримувати себе та інших людей, постарайтеся одягати поменше металевих предметів.

Важкі парфуми

Немає гірше каторги, ніж сидіти поруч з людиною, що вирішила вилити на себе максимальну кількість парфумів з Duty Free. Легкого аромату цілком достатньо, повірте.

Мішкуватий одяг

Здавалося б, логічно в літак одягати зручний вільний одяг. Однак у співробітників служби безпеки інша думка з цього приводу. Вони можуть порахувати, що ви так одяглися для того, щоб заховати щось під своїм безформним светром. Не дивуйтеся, якщо вас захочуть обшукати.

«Кусючі» матеріали

Якщо светр доставляє вам дискомфорт в звичайному житті, то в літаку ви відчуєте це подвійно. Через різку зміну температурного режиму, посиленого стресом, ви будете відчувати безперервний свербіж, який не додасть задоволення від поїздки.

Легінси

Відомі випадки, коли пасажирів в легінсах не пускали на борт літака через те, що цей тип одягу не відповідає дрес-коду авіакомпанії. Так, виявляється такий існує. Тому перед тим, як надягати «ризикований» одяг, - ознайомтеся з правилами перевізника на цей рахунок.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар