lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що потрібно покласти до ручного багажу - 10 обов'язкових речей

10 речей, які повинні бути у вашому ручному багажі

Без деяких речей можна обійтися навіть у самій довгій подорожі. А є й такі, які потрібно брати в ручний багаж завжди, навіть у короткі поїздки.

1. Маска для очей

Незалежно від того, намагаєтеся ви заснути в літаку або в готельному номері, така маска допоможе вам забути про те, що за вікном день і світить яскраве сонце.

2. Антибактеріальні серветки

Починаючи від аеропорту до самого готелю ви будете торкатися до безлічі предметів, буквально засіяних мікробами. Упаковка антибактеріальних серветок врятує вас в місцях, де не буде можливості час від часу мити руки.

3. Ксерокопії паспорту

Втрата паспорту за кордоном - це цілковитий кошмар. Якщо не хочете переконатися на власні очі, що сім кіл пекла існують насправді, завжди возіть з собою копію паспорту в рюкзаку. Другу про всяк випадок покладіть у гаманець. А третю завжди носіть в кишені.

4. Зубна щітка

Так, поялозити пальцем по зубах під струменем води у вбиральні - теж непоганий варіант. Однак, невелика похідна зубна щітка і вкрадений з готелю тюбик з пастою впораються з завданням набагато краще.

5. Трохи готівки

Ніколи не знаєш, в який момент можуть знадобитися гроші, і коли зустрінеться перший банкомат. Тому потрібно взяти в ручну поклажу трохи готівки «на перший випадок».

6. Капці

Навряд чи ви будете почувати себе комфортно в літаку або автобусі, сидячи кілька годин в кросівках чи туфлях. Якщо ж перезутись у компактні капці, політ пройде менш утомливо.

7. Багаторазова пляшка для води

Звичайно, ви не пройдете контроль безпеки в аеропорту з повною пляшкою. Але ви зможете наповнити її після проходження контролю, забезпечивши себе водою протягом усього польоту.

8. Блокнот і ручка

Не обов'язково бути туристичним блогером, щоб записувати деякі спостереження і думки під час подорожі. До того ж, ручка може знадобитися вам для заповнення митної декларації, а блокнот - для розваг в літаку. Елементарно, можна пограти в «морський бій».

9. Крекери В дорозі

Іноді трапляються непередбачені затримки. Найчастіше вони відбуваються в таких місцях, де не завжди можна купити щось з їжі. Тому потрібно покласти до ручного багажу пачку крекерів або іншого печива для легкого перекусу.

10. Ліки

Не варто намагатися пронести в літак всю туристичну аптечку. Але найнеобхідніші ліки повинні бути у вас під рукою. Як мінімум, це болезаспокійливі пігулки і засіб від розладу шлунка.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар