lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що привезти з Індонезії на пам'ять | Світ туризму

Що привезти з Індонезії на пам’ять

Це гарна і незвичайна країна з цікавою самобутньою культурою. Можна привезти різні сувеніри з Індонезії, але тут так багато різних штучок і яскравих виробів, що багато туристів губляться і не знають, що буде краще купити на згадку про поїздку. Тому краще заздалегідь дізнатися, що саме слід привезти з цієї країни.

Тканинні сувеніри з Індонезії

Країна славиться унікальною технікою ручного розпису по тканині. Слово «батик» - саме так називається техніка розпису - є індонезійським і означає «крапля воску».
Для батика місцеві майстрині використовують переважно шовкові тканини. Унікальна техніка та висока майстерність дозволяють створювати справжні живописні полотна на тонких шовкових тканинах. Вироби з батика - чоловічі краватки, шарфи, сорочки, сукні - абсолютно унікальні і будуть хорошим подарунком з Індонезії.

Крім батика, країна відома ще однієї національної тканиною - сонгкет, яка створюється вручну з додаванням срібних і золотих ниток. Сонгкет з яскравими і неповторними візерунками виглядає настільки чудово, що самі індонезійці використовують його для пошиття одягу, призначеного для особливих урочистих свят.Сувеніри з Індонезії

Індонезійська плетені меблі

Місцеві майстри вміють плести з виноградної лози, ротанга або пальмового листя абсолютно унікальні вироби. Легке крісло або столик, невелика шафа, сплетені місцевими майстрами, стануть прекрасним сувеніром і будуть нагадувати про приємну відпустку.

Статуетки з Індонезії

Місцеві майстри славляться своїм майстерним умінням різьблення. У сувенірних відділах торгових центрів або невеликих крамницях ремісничих сіл завжди є величезний асортимент дивовижних статуеток, вирізаних з ебенового або сандалового дерева, кістки або каменю. Серед них зустрічаються унікальні вироби, що вражають своєю красою і тонкістю обробки. Причому, це не звичайні статуетки, Індонезія розкриває в них все своє культурне і духовне багатство.

На Балі навіть є невеликі села, де жителі спеціалізуються на різьбі по дереву. На південь від містечка Убуд розташоване село Мас, де можна купити фігурки місцевих богів, міфічних персонажів, зображення квітів, фруктів, вирізані з дерева або кістки. А якщо ви підете в Тегалланг дивитися рисові тераси, то можете купити і сувеніри у місцевих ремісників, які теж спеціалізуються на різьблених виробах. Індонезійські статуетки будуть прекрасним сувеніром і подарунком.Індонезійська статуетка

Ювелірні вироби з Індонезії

Відмінним подарунком для близьких людей або сувеніром, купленим на згадку про поїздку, будуть ювелірні вироби. Ціни на ручні вироби, виконані із золота і срібла, значно вигідніше вітчизняних. Унікальні срібні каблучки з дорогоцінними каменями, красиві вази або незвичайні свічники не тільки прекрасно доповнять інтер'єр вашого будинку, але і стануть теплим спогадом про поїздку.

На Балі є село Челук, де є безліч крамничок, які торгують срібними виробами. Тут можна купити незвичайні і дуже красиві браслети, каблучки, намиста, сережки, які відрізняються неповторним дизайном.

Амулети

Хорошим сувеніром з Індонезії можуть стати незвичайні амулети і талісмани, створені місцевими ремісниками. Амулети і обереги різної форми є дуже популярним видом виробів серед індонезійських майстрів, і призначені вони для залучення успіху і відлякування злих духів.

В якості амулетів майстри виготовляють плетені або різьблені ритуальні маски, які, за місцевими повір'ями, володіють магічною силою. Невеликі фігурки божеств чи містичних персонажів, ляльки ваянга або стилізовані музичні інструменти, вирізані з дерева майстрами, також можуть нести в собі сакральне значення і стануть вельми доречною покупкою в Індонезії.

Тут же слід сказати і про Кріс - національні кинджали з незвичайною формою клинка. Кріс виготовляють з високоякісної сталі, а його рукоятка може бути виконана з дерева і прикрашена фігурками богів або тварин. Вважається, що кріс охороняє свого власника від неприємностей і приносить удачу.Сувеніри з Індонезії

Косметика і напої

Жінкам варто звернути увагу на місцеву натуральну косметику. В Індонезії можна купити якісні масляні духи, хороше мило з незвичайним приємним запахом, пемзу, різні ароматизовані масла. Але, на відміну від сувенірних ремісничих виробів, косметику слід купувати в спеціалізованих відділах при великих СПА-центрах. Косметика, куплена в невеликих крамничках, може викликати алергію і погано вплинути на ваше здоров'я.

Любителі кави можуть порадувати себе покупкою сорту копі лювак, що вважається найдорожчим у світі. Цей незвичайний і унікальний сорт кави виготовляється саме в Індонезії, тому купити його можна за такою ціною, яка, в порівнянні з нашою, стане приємним сюрпризом. Варто звернути увагу і на місцеві сорти чаю і меду, які відрізняються приємним смаком і тонким ароматом.

В Індонезії місцеві продавці пропонують туристам найрізноманітніші товари та сувеніри. Однак слід пам'ятати найголовніше - практично скрізь, крім великих супермаркетів, ціна не є фіксованою. Продавці завжди пропонують надто завищені ціни, сподіваючись на товстий гаманець туриста, і тому можна і потрібно торгуватися, щоб отримати дуже суттєву знижку.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар