lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що привезти з Німеччини | Світ туризму

Що привезти з Німеччини

Відвідуючи нову країну, завжди хочеться привезти частинку її з собою, та й родичі з нетерпінням чекають приємних сюрпризів і пам'ятних сувенірів. Серед того, що можна привезти з Німеччини, є як незвичайні, так і практичні речі.

Безумовно, якщо ви не претендуєте на оригінальність і не хочете витрачати час на вибір чогось креативного, можна обмежитися стандартними магнітиками або солодощами, на упаковці яких зображені головні визначні пам'ятки країни. Але чи буде це символізувати саме місце, його національну самобутність, енергетику, культуру? Ні. Щоб поїздка в цю країну залишила приємний слід у душі і думках, а рідні змогли хоч почасти відчути її атмосферу, варто привезти з Німеччини особливі сувеніри зі змістом.

Німеччина - «пивна» країна

Щорічний пивний фестиваль, який проходить у Німеччині, створив чіткі асоціації з ароматним хмільним напоєм. Якщо ви хочете привезти символічний подарунок, варто захопити з собою пляшку справжнього німецького пива, гарний кухоль або келих з символікою Октоберфесту.Що привезти з Німеччини

Інші напої

З цієї країни везуть не лише пиво, а й інші напої, зокрема, вино. Найбільш оригінальним сувеніром з Німеччини стане пляшка «Айсвайн». Перекладається назва як «крижане вино» і повною мірою відповідає технології виготовлення. Виноград, з якого готують напій, заморожують прямо на лозі. Це недешевий алкоголь, але спробувати його хоча б раз варто. Не менш популярні мозельські вина - від назви річки Мозель. Це столове біле вино з неймовірним ароматом. Воно продається і у нас, однак у Німеччині коштує істотно дешевше. Любителям незвичайних німецьких напоїв варто придбати знаменитий лікер Егермайстер, а також різні настоянки. Саме їх найчастіше привозять з Німеччини в якості сувеніра для знайомих.

Німецька косметика

Полиці наших магазинів завалені косметикою німецьких брендів, проте ці товари не порівняти з тими, які можна придбати в Німеччині. Насамперед, це продукція Nivea і Schwarzkopf. Ви відчуєте, що насправді означає поняття «німецька якість».

Солодощі з Німеччини

Не тільки дітлахи, а й дорослі оцінять смак десертів. В першу чергу, до німецьких солодощів відносять знамениті нюрнберзькі пряники і справжній німецький шоколад. Насамперед, це Ritter Sport - фабрика, що випускає близько сорока сортів шоколаду. Не менш відомий темний шоколад Feodora. Більшість компаній існують не одне десятиліття і є сімейною справою, а рецепти десертів зберігаються в таємниці і передаються від покоління до покоління.

Німецький посуд

Якщо ви особливо високо цінуєте домашній затишок, рекомендуємо привезти з Німеччини посуд ручної роботи, виготовлений з саксонського фарфору, батьківщиною якого є німецьке місто Мейсен. Виробництво з трьохсотрічною історією стало традиційним для країни, увібрало в себе кращі традиції минулих епох і доповнило їх новизною і сучасністю поточного часу.Що привезти з Німеччини

Сувеніри для дітей

Непідробна радість чекає діточок. З Німеччини можна привезти легендарних ведмежат, фігурки лускунчиків, дитячі канцтовари, солодощі та безліч інших товарів, які викличуть непідробний захват у кіндерів, а батьків не змусять переживати з приводу якості, користі та безпеки. Особливо гарно в Німеччині напередодні Різдва. У цей час вибір іграшок та ялинкових прикрас настільки великий, що байдужими не залишаються навіть дорослі, що вже говорити про малюків.

Одяг і побутова техніка

Визнана німецька якість в рівній мірі актуальна для всіх товарів, вироблених в Німеччині. Тут ви знайдете безліч торгових комплексів з величезною кількістю магазинів брендового одягу. Всі товари характеризуються бездоганною якістю і повністю захищені від підробок. Найчастіше на розпродажах можна придбати одяг та взуття минулих колекцій за доступними цінами. Це стосується і побутової техніки. Мабуть, єдиним обмеженням для придбаних у Німеччині сувенірів стане лише можливість транспортування. Однак купити собі новий фен, бритву і навіть тостер прагне багато туристів.

Як і в будь-якій країні, купити німецькі сувеніри можна на вулицях туристичних міст і в сувенірних крамницях, яких тут достатня кількість.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар