lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що робити в аеропорту: послідовність дій

Що робити в аеропорту: повний алгоритм дій

Вас чекає політ, можливо, навіть перший? Не знаєте, що робити в аеропорту? Ця стаття дасть вам максимально велику кількість підказок, щоб ви відчували себе більш впевнено і зробили все правильно.

Загальна схема дій в аеропорту

Перед тим, як викласти послідовний алгоритм дій в аеропорту, пропонуємо прочитати основні правила, які знадобляться перед посадкою на рейс:

1. Реєстрація та оформлення починаються, зазвичай, за 3 години до рейсу, а закінчується за 40-45 хвилин до вильоту. Якщо приїдете пізніше, ніж закінчиться реєстрація, можете отримати відмову у перевезенні.

2. Для реєстрації вам необхідний закордонний паспорт з візою (в'їзною або транзитною) і, власне, квиток на рейс.

3. Після проходження реєстрації вам видадуть посадочний талон. Там зазвичай вказують ваші ПІБ, дату, номер рейсу, час вильоту, а також номер крісла і «гейта» (вихід на посадку).

4. Якщо ви оформляєте багаж, на нього видається відривний талон і кріпиться в бланку авіаквитка. Так потім легше впізнати свій багаж.Багаж в аеропорту

5. Якщо багаж перевищує дозволену норму ваги перевезення, за кожен кілограм зверху доведеться додатково доплачувати.

6. Якщо ви хочете провезти багаж у салоні, а не в багажному відділенні, на нього теж потрібно отримати відривний талон - так він буде вважатися «ручною поклажею».

7. Якщо багаж було загублено, вам доведеться написати письмову заяву, в якій вказати свої ПІБ, номер рейсу і багажного відривного талону. Коли багаж знайдеться, його доставлять у вказане вами місце.

8. Якщо ваш рейс затримується на дві і більше години, компанія-перевізник зобов'язана надати вам мінімум 2 телефонних дзвінки і 2 повідомлення по e-mail; більше, ніж на чотири години, - гаряче харчування. А якщо вам довелося чекати рейсу більше ніж 6 годин (в нічний час) або 8 годин у денний - перевізник повинен «пригостити» вас і номером в готелі.

Що потрібно робити в аеропорту: послідовний алгоритм дій

Тепер, коли ви знаєте основні принципи та поради, можна сміливо розповідати про послідовність дій в аеропорту. Отже, з чого ж почати? Дотримуйтесь наступних рекомендацій:

1. Постарайтеся прибути в аеропорт приблизно за три години до вильоту - це допоможе вам виконати всі дії спокійно, уважно та без поспіху.Що робити в аеропорту

2. Підійдіть до інформаційних табло і знайдіть свій рейс, навпроти нього буде вказаний номер (або номери) стійки для реєстрації пасажирів і багажу.

3. Знайдіть стійку реєстрації та отримайте посадочний талон і багажну квитанцію (документи, про які ми говорили вище, у загальних правилах). Якщо ви є пасажиром бізнес-класу, можете скористатися привілеєм - зареєструйтеся позачергово, або за окремою стійкою (різні аеропорти надають її по-різному).

4. Далі пройдіть на контроль безпеки. Він складається з двох частин:

- паспортний контроль (вам необхідно показати свій закордонний паспорт і виданий посадочний талон, хоча представник служби безпеки може зажадати й інші документи);

- митний контроль (у більшості аеропортів діє система «зеленого» коридору - без оформлення декларації, однак на території РФ, наприклад, є й система «червоного» коридору, де доведеться написати заяву і заповнити відповідні документи).

Цей пункт передбачає перевірку пасажирів і огляд ручної поклажі - головне, не хвилюватися.

5. Що робити в аеропорту після реєстрації? Автоматично, після проходження всіх формальностей, ви потрапите в зону duty-free. Це зона безмитної торгівлі, в якій ви можете придбати товари за набагато меншою вартістю. Але тут рекомендуємо вам не захоплюватися покупками, а все-таки згадати про те, що вас чекає посадка на борт літака.

6. Далі знайдіть табло з номерами «гейтів» (виходів до посадки) і шукайте там свій.

7. При посадці на борт у вас знову перевірять посадочні талони, а в деяких випадках - закордонний паспорт.Посадка на літак

8. У наступному пункті плану дій в аеропорту два результати: або ви потрапляєте на борт літака і займаєте своє місце, або потрапляєте в нову чергу, вже до літака, якщо ви вибрали рейс бюджетних авіаліній.

9. Тут уже кожен пасажир напевно опиниться на борту, а це означає, що залишається побажати дихати спокійно і отримувати насолоду від польоту!

Отже, тепер ви знаєте до найменших подробиць, що потрібно робити в аеропорту, і інших питань виникнути не повинно. Єдине, хочемо дати таку пораду: якщо ви вибрали бюджетні авіалінії, а хочете зайняти хороше місце - приїжджайте набагато раніше. Так ви уникнете величезній черзі перед літаком, і будете летіти в гарному настрої. Бажаємо вам успішно зорієнтуватися в аеропорту і не нудьгувати під час польоту!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар