lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що робити, якщо загубили багаж в аеропорту?

Що робити, якщо загубили багаж в аеропорту?

Рано чи пізно таке трапляється з усіма, хто часто подорожує. Будучи неготовим до цього, багато хто не знає, що робити, якщо загубили багаж в аеропорту. Сьогодні ми дамо вичерпну відповідь на це популярне туристичне питання.

Головне - без паніки

Коли порожня багажна стрічка зупиниться, убивши останню надію на те, що ваш улюблений чемоданчик просто «трохи затримується», не поспішайте засмучуватися. Насамперед, уважно озирніться. Швидше за все, десь неподалік ви побачите відділ для отримання великогабаритного багажу (Bulky baggage). Навіть якщо ви не везли з собою нічого схожого на велосипед або дорогий серцю рояль, ваш звичайний на вигляд багаж міг потрапити туди помилково.

Якщо і там нічого - тоді вже не залишається сумнівів, що ви дійсно втратили валізи в аеропорту і наступне, що потрібно зробити, це звернутися до служби пошуку багажу (Lost & Found). Там вам дадуть форму, яку нескладно заповнити, навіть не володіючи мовою. У відповідних полях потрібно вказати:

 1. Ім'я та прізвище.
 2. Контактні дані (електронна пошта, телефон, адреса).
 3. Маршрут і номер рейсу, яким ви прилетіли.
 4. Номер квитка.
 5. Опис втраченого багажу. Не лякайтеся, на зворотному боці цього ж бланку будуть пронумеровані картинки, вам залишиться тільки вибрати найбільш схожу на ваш.
 6. Короткий опис вмісту валізи. Навіть якщо цього пункту не буде в бланку, варто вказати в примітці кілька речей, за якими можна ідентифікувати ваш багаж. Футболка з Майклом Джексоном, туфлі зі страусиної шкіри, книга про смачну і здорову їжу ... Підійде все, що навряд чи зустрінеться в інших втрачених валізах.Валізи в аеропорту

Після цього вам видадуть ідентифікаційний номер заявки на пошук, за яким ви зможете самі відслідковувати її статус на сайті авіакомпанії або за допомогою сервісу World Tracer. Власне кажучи, це все, що ви можете зробити, якщо загубили багаж в аеропорту. Смикати співробітників марно, вони нічим більше не допоможуть, залишається тільки чекати. Хіба що можна спробувати зв'язатися з представництвом авіакомпанії. Якщо у вас вийде переконати їх у тому, що втрачено необхідні вам речі, а можливості купити їх немає, то, цілком імовірно, вам нададуть набір першої необхідності з туалетним приладдям або дадуть трохи грошей на їх купівлю.

Доставка знайденого багажу та компенсація за безповоротно втрачений

Зазвичай, якщо ви втратили багаж в аеропорту, то або він знаходиться протягом 1-3 днів, або, на жаль, ніколи. Якщо багаж знайдуть - з вами зв'яжуться, щоб обговорити варіант доставки. Є два результати: вам його привезуть додому (або у вказане вами місце), або ж доведеться забирати його самостійно з найближчого аеропорту. У такому випадку вам зобов'язані компенсувати транспортні витрати, тому зберігайте чеки з заправки.

Через 21 день з моменту втрати багажу, він вважається загубленим безповоротно і можна сміливо звертатися до авіакомпанії за компенсацією. Її розмір регулюється Монреальською та Варшавською конвенціями, а також внутрішніми правилами компаній, тому кожен випадок треба розглядати індивідуально. Узагальнивши, можна розраховувати на 20 доларів за кіло, але не більше 1500 доларів. Навіть якщо ваш чемодан був під зав'язку набитий золотими злитками - більше цієї суми ви не отримаєте.Валізи в аеропорту

Цінні речі краще перевозити в ручній поклажі, оскільки авіакомпанії практично не несуть відповідальності за втрату готівки, коштовностей, техніки, інформації на цифрових носіях і багато чого іншого. Ще такий момент. Якщо аеропорт надасть докази, що ваш багаж не загубився в дорозі, а був вкрадений з транспортера (або помилково взятий кимось), то без поліції ніяк не обійтися.

Чому багаж втрачається і як цього уникнути?

Причин втрати багажу в аеропорту може бути маса.

 • дівчина, що сидить на реєстрації, обмірковувала майбутнє побачення і переплутала наклейки, в результаті чого ваш чемодан опинився в Новій Зеландії, тоді як ви чекаєте його в Бразилії;
 • вантажники в аеропортах - веселі хлопці, які запросто можуть забути вашу валізу або кинути не на той візок;
 • все та ж замріяна дівчина на реєстрації могла недостатньо надійно закріпити бірку на багажі, або її могли відірвати веселі вантажники. Так чи інакше, а замість Бразилії ваш чемодан виявиться у відділі незатребуваного багажу.
 • якщо летите з пересадкою - багаж запросто може загубитися в аеропорту стикування.Валізи в аеропорту

Наостанок хотілося б дати кілька порад, які допоможуть зменшити шанси втрати багажу в аеропорту:

 1. Вибирайте валізу яскравого або незвичайного забарвлення, її буде важче втратити і легше знайти. З цією ж метою можна додати якусь деталь, що кидається в очі, типу стрічки або наклейки.
 2. Перед поїздкою познімайте всі залишки старих бірок, інакше сканер може зійти з розуму і відправити ваш багаж туди, звідки ви щойно повернулися.
 3. Прикріпіть до валізи іменну бірку зі своїми контактними даними.
 4. Не спізнюйтеся на реєстрацію, бо в поспіху можна втратити не тільки багаж. До того ж, прибувши вчасно, ви зможете вибрати кращі місця в літаку.
 5. Слідкуйте за тим, щоб під час реєстрації на валізу надійно прикріпили бірку з правильним номером рейсу і дали вам її копію.
 6. Якщо летите з пересадками - будьте особливо уважні при оформленні багажу. Уточнюйте, чи не потрібно буде забирати його і здавати заново, таке буває досить часто.
 7. При перевезенні особливо цінних для вас речей - оформляйте страховку багажу.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар