lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що таке ботель? | Світ туризму

Що таке ботель?

Ботель - порівняно новий вид житла на воді, що набирає популярності. Туристів такий варіант приваблює новизною, оригінальністю та економічністю. Свою роль відіграє і цікавість. Кому не захочеться поспати під плескіт хвиль і крики чайок?

Готелі на воді

Назва з'явилася в результаті злиття слів boat (судно, корабель) і hotel. Так і назвали готелі на воді - ботель. Якщо ви думаєте, що це всього лише черговий різновид круїзного відпочинку, то помиляєтеся. Деяка схожість, звичайно, є, але, у випадку з ботелем, ніхто нікуди не пливе. Так що, ви не ризикуєте, повернувшись увечері після екскурсій, виявити, що ваш готель поплив разом з усіма речами. Судна намертво пришвартовані в портах, до них підведені необхідні комунікації і створені умови для комфортного проживання.

Ботель - прекрасний варіант для тих, хто хоче перевірити свої відчуття від знаходження на воді, перед тим, як вирушити в тривалий круїз. Ну і, звичайно ж, для любителів моря. Тут можна не тільки пожити, а й відчути романтику далеких мандрівок, познайомитися з приладами судна.Ботель Маастріхт, Нідерланди

Як з'явилися ботелі

Поява ботелів стала для багатьох здійсненням мрії, але в реальності все вийшло досить прозаїчно. Круїзні лайнери та інші човни, що відслужили свій термін, в основному, переплавляють на метал. Так чому б не дати їм друге життя?

Перед тим, як перетворитися на ботель, судну належить пройти «перепланування», щоб стати схожим на звичний нам готель. Проблема, з якою стикаються їхні господарі - неможливість розширити площу номерів, які раніше служили каютами. Саме тому ботелі вважаються бюджетним житлом, оскільки їх клас рідко досягає 4 зірок, а, в основному, це тризіркові заклади.Ботель Альбатрос, Чехія

Де можна пожити в ботелі

Ми багато говорили про море, однак найчастіше ботелі можна зустріти в туристичних містах з великими річками. Величезною перевагою є те, що розміщуються вони зазвичай в самому центрі, звідки рукою подати до основних визначних пам'яток.

У Європі готелі на воді популярні в Амстердамі, Празі, Барселоні, ба навіть у Києві. Зустрічаються також ботелі в США і Канаді. А ось в Азії поки тільки придивляються до цього виду житла.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар