lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що таке континентальний сніданок | Світ туризму

Що таке континентальний сніданок

Багато туристів дивуються, побачивши, що в готелі тип харчування вказано, як «continental breakfast» або «CBF». Давайте ж розберемося з поняттям континентальний сніданок: що це таке і з чим його їдять. Як ви розумієте, в буквальному сенсі.

Серед досвідчених туристів існує думка, що це найбільш «скромний» тип сніданку з усіх існуючих. Частково так і є, але варто зробити поправку на готель: в закладах високого рівня меню може бути досить різноманітним і ситним.

Що значить континентальний сніданок

Щоб дізнатися, чим відрізняється континентальний сніданок від англійського, потрібно повернутися трохи в історію. Ще в першій половині XIX століття більшість європейців займалися важкою фізичною працею, на що було потрібно багато енергії і поживної їжі. Традиційний сніданок у ті часи включав підсмажене м'ясо, рибні страви, гриби, картоплю та інші холестеринові радощі.

До середини XIX століття в Європі сформувався стан людей, які не працювали фізично (торговці, лікарі, вчителі...). Їм не потрібно було стільки калорій, але саме вони були «законодавцями моди», на їжу, в тому числі. Потроху вони виключили з меню «важкі» страви, залишивши лише випічку, варені яйця, шинку й напої: чай, каву або молоко.

Єдині, кому подібні нововведення не припали до смаку, - консервативні англійці. Свинячу печеню і стейки на сніданок вони замінили сосисками і беконом, але повністю відмовитися від гарячого м'ясного меню не змогли. У 1855 році, з подачі невідомого історії готельєра, з’явились два поняття: континентальний сніданок (деякі ще називають його французьким) та англійський.Континентальний сніданок

Що таке континентальний сніданок у готелі

З тих пір мало що змінилося. Основною відмінністю континентального сніданку від його англійського побратима та інших типів харчування є відсутність гарячих страв. Ще одна особливість - кількість «продуктових наборів» у готелях часто дорівнює числу постояльців. Більше, ніж вам належить, з'їсти не вийде. Хоча, в деяких готелях, де все на довірі, хто перший встав - той і поснідав за двох.

Більш «ситним» різновидом є розширений континентальний сніданок. Він може включати додаткові страви, але, в основному, це означає, що можна сміливо брати добавку, не боячись, що хтось залишиться голодним.

У більшості готелів континентальний сніданок проходить за системою самообслуговування. Це означає, що ви самі накладаєте собі на тарілку ласощі, які сподобались. У деяких готелях вищої категорії можливе обслуговування офіціантами, які сервують вам стіл і приносять їжу та напої. Однак, меню від цього не стає різноманітнішим.Континентальний сніданок

Континентальний сніданок: меню та асортимент

Вибір продуктів, багато в чому, визначається самим готелем і може кардинально відрізнятися в закладах різного рівня. Обов'язкові напої - чай, кава і молоко, однак, часто можна зустріти какао, шоколад, сік.

Приклад класичного континентального сніданку:

  • мучні вироби: хліб, тости, випічка;
  • джем, масло, мед;
  • мюслі або кукурудзяні пластівці з молоком;
  • нарізка з сиру, шинки або ковбаси.

Читайте також: Що таке повний пансіон у готелі

Додатково можуть подаватися омлет або варені яйця, фрукти, йогурт. Таким чином, настільки легкий тип харчування, як континентальний сніданок, підійде туристам, які не звикли багато їсти вранці і розраховують більше на ситний обід.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар