lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що таке пакетний тур | Світ туризму

Що таке пакетний тур

Звертаючись до туристичної фірми, ми очікуємо отримати від неї вирішення всіх турбот, пов'язаних з подорожжю. Всі складові пакетного туру якраз і звільняють нас від цього, даючи можливість просто насолоджуватися відпочинком ...

Збираючись у подорож за кордон, перед нами постає головне питання: організовувати її самостійно чи за допомогою турагентств. Тут відіграють велику роль організаторські здібності і саме бажання цим займатися. Дуже часто все ж не вистачає часу на планування і продумування стратегій. І тоді наш вибір - пакетний тур, який покликаний полегшити життя нашому братові-туристу.

Пакетний тур - це ...

Найпопулярніший продукт усіх туристичних агентств. Зазвичай він являє собою сукупність найрізноманітніших послуг, які пропонує туроператор. Тільки його завжди формує туристична фірма на свій розсуд, тому внести власні корективи в подорож вже не вийде. Хоча для багатьох це не біда, а тільки задоволення від того, що не треба нічого вирішувати.Відпочинок біля басейну

Для кого призначені пакетні тури?

Безумовно, цільова аудиторія пакетних турів дуже велика. Її можна відносно поділити на три групи:

  1. Люди, які вперше їдуть за кордон і не знають, як бронювати авіаквитки, готелі. Також тут вирішальним фактором може стати незнання мови чи погана орієнтація в чужій місцевості.
  2. Сім'ї, що відпочивають з дітьми. У такій ситуації просто хочеться, щоб було все включено, бо основні приємні клопоти будуть з малюками.
  3. Люди, що бажають отримати від відпочинку тільки задоволення і не думати ні про що, особливо про всякі складнощі інфраструктури.

Що входить до пакетного туру?

Пропонуємо вам поглянути на всі складові стандартного пакетного туру, які можуть запропонувати практично всі турагентства:

1. Переліт

Доставка з пункту А в пункт В літаком або будь-яким іншим видом транспорту обов'язково передбачається в кожному пакетному турі. І цей пункт досить часто дозволяє заощадити на путівці, оскільки туроператорам надаються знижки. А у випадку з чартерними рейсами - ви точно виграєте.

2. Трансфер

Перевезення вас з вокзалу або аеропорту прямо до готелю є зручною перевагою. Тільки уявіть: ви з дороги, втомлені, трохи розгублені в новій місцевості - а тут ще треба шукати свій готель. Трансфер в пакетному турі - це добре.

3. ПроживанняБасейн у готелі

Багато турагентств часто вказують, що однією зі складових пакетного туру є проживання, що входить у вартість. Але ось де? Це питання обов'язково потрібно уточнювати, щоб надані умови вам підійшли. Це може бути готель, вілла, бунгало або навіть шале - тому не соромтеся запитувати, що вас чекає.

4. Харчування

Типи харчування кожен туроператор може запропонувати найрізноманітніші. Але, щоб протягом всьому відпочинку не думати про те, де дістати їжу, або як втамувати спрагу - краще всього вибирати варіанти «все включено».

5. Страховка

Будь-яке турагентство беззастережно включить цю складову у вартість пакетного туру, тому що забезпечення медичної допомоги за кордоном в екстрених ситуаціях вкрай важливо. Над цим питанням навіть не роздумуйте, адже ніколи не знаєш напевно, чого чекати.

6. Екскурсії

Одним з найбільш важливих пунктів є саме цей, тому що, тільки відвідуючи екскурсії, можна найбільш повно ознайомитися з визначними пам'ятками нової країни. Захопливі екскурсійні програми і насичений їх графік - це, мабуть, те, за що можна полюбити пакетні тури. Притому вас завжди відвезуть в необхідне місце, а про всі екскурсії вже буде заздалегідь домовлено, так що чекати не доведеться.

7. Гід

Людина, яка роз'яснить будь-які питання, підкаже і допоможе в будь-якій ситуації - це гід. Зазвичай він відмінно знає мову країни і все про її пам'ятки. Тому, якщо в складові пакетного туру входить гід - радійте, вас чекає комфортна подорож, без клопоту.

«Фішка» пакетних турів

Найважливіше, що потрібно знати про пакетні тури - це те, що вони бувають різними. Деякі можуть включати в себе мінімальний набір послуг, інші ж - додаткові послуги, які вже придумує сам туроператор.Готельний басейн

Як же вибрати пакетний тур? Все просто - досить поглянути на його вміст. Зазвичай в ньому розписана кожна складова, однак від себе вже нічого не можна додати, ну і тим більше, викинути що-небудь зі списку. Тут історія, як з подарунковим комплектом - або берете все, або нічого. Також вам не пояснюватимуть, скільки коштує кожна послуга окремо - перед вами просто постане вибір: брати чи ні. Інше питання, який пакет ви виберете - простенький або «солідний». Але тут вже справа вашого смаку, і, відповідно, фінансових можливостей.

Переваги пакетних турів

Отже, хотілося б підсумувати, що пакетні тури - це порятунок для багатьох туристів, адже вони несуть у собі наступні переваги:

  • зручність - ви заздалегідь знаєте, що вас чекає в подорожі, а також упевнені, що заплатили за все, щоб відпочити без клопоту;
  • безпека - туристична страховка допомагає вам відчувати впевненість в іншій країні, в якому б її куточку ви не знаходилися;
  • економічність - ціни на проживання в готелях, на авіаквитки та екскурсії значно нижчі, тому що туроператори бронюють їх заздалегідь.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар