lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що таке повний пансіон у готелі | Світ туризму

Що таке повний пансіон у готелі

Ця система харчування викликає у туристів чи не найбільше запитань. Чим вона відрізняється від напівпансіону і «все включено», чи входять у вартість напої... Спробуємо розібратися. Отже, що таке повний пансіон у готелі?

Саме слово з'явилося чи то від французького pension, чи то від латинського pensio, які означали квартплату або оренду житла. Як бачите, поняття досить старе. Ще в XIX столітті так називали навчальні заклади інтернатного типу, а також невеликі готелі, де, крім житла, постояльцям пропонували додаткові послуги: прибирання і харчування. Всім відомий приклад типового пансіону тих часів - квартира на Бейкер-стріт, яку місіс Хадсон здавала Шерлоку Холмсу з його компаньйоном, доктором Ватсоном.

Особливості повного пансіону

Класичний повний пансіон - це триразове харчування: сніданок, обід і вечеря. Готелі вказують його, як FB, або Full-Board. У якій формі проходитиме харчування - залежить від самого готелю. Зазвичай, це шведський стіл з асортиментом легких закусок на сніданок і обслуговування по меню на обід і вечерю. Зустрічаються й інші варіанти, коли всі три прийоми їжі проходять по меню або ж по системі «шведський стіл».Повний пансіон у готелі

Власники невеликих готелів зазвичай практикують приготування їжі за заздалегідь узгодженим з постояльцями меню. Пропонуючи кілька страв, вони надають мешканцям право вибору. Однак, нерідкі випадки, коли зміни в меню вносити не можна. Тому, якщо не хочете їсти вівсянку на сніданок і перловку на обід - потрібно заздалегідь обговорити це з адміністрацією готелю.

З їжею розібралися, тепер перейдемо до напоїв в готелях з повним пансіоном. Знову-таки, все залежить від правил закладу. У більшості випадків безалкогольні напої включені у вартість, а ось за алкогольні доведеться доплатити окремо. Бувають і крайнощі, коли або всі напої безкоштовно, або доводиться доплачувати навіть за звичайну воду.

Іноді можна зустріти такі різновиди повного пансіону, як FB+ або ExtFB (Extended Full-Board). Це «VIP-версія» даної системи харчування, яка зазвичай проходить по системі «шведський стіл» і включає напої (як алкогольні, так і прості).Повний пансіон у готелі

Чим відрізняється повний пансіон від «все включено»

Ці типи харчування часто плутають, хоча між ними вкрай мало спільного. Повний пансіон - це сніданок, обід і вечеря за графіком, і більше нічого. Тоді як all inclusive включає в себе перекуси між основними прийомами їжі, напої в будь-який час і, само собою, розваги.

«Урізаною» формою повного пансіону вважається напівпансіон, який включає тільки сніданок і вечерю. Тут є свої переваги, оскільки не обов'язково повертатися в готель на обід, якщо планується тривала відсутність. До того ж, можна обідати в різних ресторанах і встигнути скуштувати більше страв національної кухні.

В цілому, повний пансіон у готелі - досить зручна система харчування для тих, хто віддає перевагу пляжному відпочинку або перебуває в безпосередній близькості від готелю. Тим же, хто любить тривалі екскурсії, більше підійде полупансіонат або тільки сніданок.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар