lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що таке таймшер | Світ туризму

Що таке таймшер

Хотіли б ви володіти власним номером у шикарному готелі і приїжджати туди на відпочинок у зручний час? Тоді вам буде цікаво дізнатися, що таке таймшер, в чому його особливості, і чим він може бути корисний туристу.

Як виник таймшер у туризмі

Саме слово timeshare виникло ще в 70-х роках минулого століття, в Європі та США. Time - час, share - ділитися, поділ. Відповідно, таймшер - поділ часу. Суть його проста. Компанія, що хотіла побудувати готель, робила це за рахунок інвесторів, якими могли бути як приватні особи, так і фірми. Вкладаючи гроші в будівництво, вони ставали співвласниками одного з номерів готелю або курорту.

Нагадує систему, за якою зараз продається більшість квартир у новобудовах, правда? Істотна різниця лише в тому, що час володіння номером розділений на 52 періоди, що дорівнюють кількості тижнів на рік. Іншими словами, ви можете викупити право власності на номер протягом будь-якого тижня (або декількох) на рік.Готель за системою таймшер

Особливості таймшеру

Традиційно, мінімальною одиницею для покупки є один тиждень. Максимум не обмежений, можна купити хоч весь рік. Вартість внеску залежить як від розташування номеру, так і від пори року. Тиждень у «високий сезон» обійдеться дорожче, ніж у «низький».

Дату відпочинку можна вибирати відразу, або ж залишити її «плаваючою», вказавши лише сезон. У такому випадку, потрібно завчасно бронювати номер на потрібні числа. Тут діє правило «хто першим встав (подзвонив) - того й номер». Більшість номерів продається саме за такою системою, з плаваючою датою.

Концепція таймшеру дещо змінилася з моменту її виникнення. Зараз, для того, щоб стати учасником програми, зовсім не обов'язково вкладати гроші і чекати, поки побудують курорт. На спеціалізованих сайтах будь-хто може купити так звані бали (або очки), які є внутрішньою валютою. На них можна обміняти відпочинок в будь-якому з готелів, який входить в систему. Причому, в цьому випадку можна купити як тижні, так і окремі дні.

На куплений номер поширюються практично ті ж правила, що і при володінні будь-якою іншою нерухомістю. Його можна продати, здати в оренду, обміняти, і навіть передати у спадок. Всі можливості для цього повинні бути чітко прописані в договорі. Крім цього, залежно від частки, там же може бути зазначено і ваше право брати участь в управлінні готелем, будучи свого роду акціонером.Готель за системою таймшер

Читайте також: Що таке ботель

Таймшер в Україні

Історія розвитку таймшеру на пострадянському просторі почалася в «бурхливі» 90-ті, коли основним принципом ведення бізнесу було «поменше вкласти, побільше урвати». Наслідком цього стало невдоволення людей, які, скориставшись послугами подібних горе-посередників, переплачували в кілька разів більше реальної вартості номеру.

На жаль, принципи багатьох компаній так і не помінялися, тому зв'язуватися з таймшер в Україні чи Росії - справа не тільки невигідна, але, часом, і ризикована. Коли за справу взялися професійні шахраї, таймшер перетворився на своєрідний лохотрон. Багато хто досі думає, що це ніщо інше, як витончене виманювання грошей у довірливої публіки.

Враховуючи повну відсутність законодавчого врегулювання в цьому питанні, не дивно, що відгуки про таймшер, в основному, негативні. Однак, це не заважає йому досить динамічно розвиватися на Заході. Багато аналітиків прогнозують, що протягом наступних 10 років подібний вид клубного відпочинку займе перше місце серед інших способів організації дозвілля.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар