lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що треба знати про круїз

Що треба знати про круїз

Цей вид відпочинку дуже привабливий, адже, по суті, ви отримуєте «все в одному»: житло, харчування і розваги. Незважаючи на повну відсутність клопотів, є кілька речей, які необхідно знати про круїз перед тим, як вирушити в плавання на лайнері.

Чи сподобається мені в круїзі?

Якщо ви любите пригоди і море - обов'язково сподобається. Круїзні програми вельми різноманітні, завжди можна знайти ту, яка припаде до смаку. Це може бути подорож уздовж узбережжя Франції, тур по Азії або ж ви можете просто перетнути Атлантику в плавучому готелі класу люкс.

Як вибрати лайнер?

Слід підійти до цього питання так само, як і до вибору готелю. Лайнери з молодіжним ухилом не завжди підійдуть літнім парам, а дітям буде нудно на судні, призначеному для спокійного відпочинку. Грає роль і розмір судна. Великі лайнери вміщують тисячі людей і пропонують безліч додаткових послуг. Зате маленькі є більш затишними і мають можливість відвідати більше невеликих портів, куди величезні судна просто не заходять.

Куди краще вирушити в круїз?

Найбільш популярні і, при цьому, недорогі напрямки - Європа і Південно-східна Азія. Більш екзотичні - Багами, Кариби, Гаваї, мексиканська Рив'єра ... Якщо не любите спеку, можна вирушити в круїз по Скандинавії, на Аляску або в Антарктиду.

Коли вигідніше купувати путівку?

Традиційно, хвиля знижок триває з січня до березня. Саме в цей час можна роздобути вельми привабливі варіанти за хорошою ціною. Варто звернути увагу також на жовтень, коли Міжнародна асоціація круїзних ліній проводить тиждень круїзів. Серед року також цілком реально «зловити» цікаву пропозицію у вигляді знижки або включення у вартість деяких платних додаткових послуг, як масаж або спа-процедури.

Читайте також: Що таке таймшер?

Від чого залежить вартість круїзу?

В першу чергу, від категорії самого лайнера, а також від маршруту, тривалості, класу каюти. Бюджетні путівки мають більш низьку вартість, проте не включають в себе багато послуг. Часто навіть напої доводиться оплачувати окремо, що не зовсім зручно. Круїзи більш високого класу коштують дорожче, але і перелік послуг, що входять у вартість, у них ширший.

Як мені вибрати каюту?

Зазвичай пропонується двомісне розміщення. Подорожуючи поодинці, можна доплатити за одномісне розміщення. Якщо це ваш перший круїз, і ви не впевнені, як на нього відреагує ваш організм, краще вибрати каюту в середині лайнера, на нижніх палубах, де менше відчувається хитавиця.

Що взяти з собою в круїз?

Набір необхідних предметів мало чим відрізняється від інших видів відпочинку. Турагент зобов'язаний надати вам всю необхідну інформацію про маршрут, клімат і навіть особливості культури. Наприклад, якщо планується відвідування країн Близького Сходу, то вас попередять про необхідність мати з собою хустку і відповідний наряд. Намагайтеся не брати багато багажу, адже на борту, швидше за все, буде пральня.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар