lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less 10 речей, які обов’язково слід зробити туристу в Женеві

10 речей, які варто зробити туристу в Женеві

Столиця одного з швейцарських кантонів стабільно входить в десятку найдорожчих міст світу. Вважається, що тут не існує дешевих розваг. Однак, ми спробуємо з'ясувати, що можна зробити туристу в Женеві, і як при цьому не збанкрутувати.

Піднятися на вежу собору Сен-П'єр

Фасад храму більше схожий на вхід до музею. Його будівництво почалося в 1160 році, в романському стилі, і тривало майже 150 років, набувши безлічі готичних елементів. Споруда, безумовно, гарна, але більшість туристів приходять не заради неї. Заплативши 3€ за вхід, і подолавши 157 сходинок, ви зможете піднятися на його вежу і насолодитися найбільш фантастичним видом Женеви, який можна отримати за ці гроші.

Відвідати головну православну церкву Швейцарії

Хрестовоздвиженський собор було відкрито в 1866 році. Церква розташована в затишному місці, на височині. У 1868 році тут хрестили Софію, дочку Достоєвського, який на той час працював у Женеві над романом «Ідіот». На жаль, Софія незабаром померла і була похована на міському кладовищі.

Перепливти Женевське озеро

Леман - одне з найбільших європейських озер. Від причалів кожні 10-15 хвилин відчалюють кораблики-таксі, вартістю близько 3 євро. Найкраще вибирати для водної прогулянки спокійний сонячний день. Тоді нерухомі води озера нагадують дзеркало, в якому відбиваються мальовничі береги. Вибравши правильний маршрут, ви заодно зможете плавно перейти до наступного пункту з того, що варто зробити туристу в Женеві.

Помилуватися одним з найвищих фонтанів планети

Женева, фонтан Jet d'Eau

Найвищий фонтан Європи, Jet d'Eau (Же-До) - одна з візитівок міста. Вода Женевського озера, що піднімається майже на 150 метрів, являє собою неймовірне видовище. За секунду в повітря злітає 500 літрів води, набираючи швидкість до 200 км/год.

Влаштувати пікнік в Парк де ла Перл дю Лак

Звідси ви зможете помилуватися протилежним берегом озера і фонтаном Jet d'Eau з іншого ракурсу. Картина в парку дуже ідилічна: уздовж берегів неспішно прогулюються місцеві жителі і туристи, на воді - качки і лебеді, в повітрі - чайки. Якщо не буде туману - зможете роздивитися Монблан, що видніється вдалині. Особливо гарно тут пізньою весною, коли по всьому парку розпускаються тисячі тюльпанів.

Побачити Палац Націй

Від парку до нього можна пройтися пішки, а по дорозі зайти в ботанічний сад, де на кількох гектарах зібрано більше 16 000 видів рослин з усього світу. Палац являє собою комплекс будівель, в яких розташовується резиденція ООН (друга після Нью-Йорка). На Площі Націй не забудьте сфотографуватися біля 12-метрового дерев'яного стільця зі зламаною ніжкою. Він символізує заборону використання протипіхотних мін.

Женева, будівля ООН

Посидіти на одній з найдовших лавок у Європі

Лавка де ла Трей довгий час вважалася найдовшою в світі. Не так давно вона втратила цей статус, проте посидіти на лаві, довжиною 120 метрів, - одна з необхідних речей, які варто зробити туристу в Женеві. Тим більше, що знаходиться вона зовсім недалеко від наступної пам'ятки.

Зіграти партію в гігантські шахи

Парк Бастіонів - ще одне місце відпочинку. Тут розташована знаменита Стіна Реформації зі статуями діячів кальвінізму (поширений у Швейцарії напрямок протестантизму). Також тут можна знайти кілька шахових дощок з фігурами вражаючого розміру.

Звірити годинники

Швейцарія не дарма вважається столицею годинників. Вони тут всюди і на будь-який смак. Причому, всі показують точний час, включаючи квітковий циферблат в Англійському саду. Вибрати годинник собі або на подарунок можна, пройшовши вулицею Монблан, яка тягнеться від вокзалу. Але, якщо ви шукаєте недорогий і оригінальний сувенір, краще відвідати блошиний ринок, що проходить по середах і суботах на площі Plainpalais.

Скуштувати фондю

Не поспішайте лякатися цінників у вуличних ресторанах. При бажанні, цілком можливо відшукати заклад, в якому за прийнятні гроші вдасться спробувати і раклет, і фондю, і швейцарський шоколад, який здобув славу найбільш якісного в світі.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар