lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що взяти у весільну подорож | Світ туризму

Що взяти у весільну подорож

Передвесільні клопоти, та й сам день свята, не залишають часу на підготовку до ще однієї важливої події: весільної подорожі. Що потрібно взяти в першу сімейну поїздку, щоб вона пройшла на висоті?

Стомившись після першої шлюбної ночі (ще б пак, перерахувати стільки грошей та подарунків...), ви похапцем кидаєте у валізу все, що потрапило під руку, і вирушаєте «на моря». Вже там виявляється, скільки всього необхідного ви забули взяти у весільну подорож. Наступний список допоможе не упустити нічого важливого.

Одяг

Найпростіший спосіб взяти все потрібне і, що теж важливо, не взяти нічого зайвого, - скласти список одягу «по частинах тіла», з голови до ніг. Починаєте з головних уборів і закінчуєте взуттям, уявляючи, що і за яких обставин ви будете одягати. Навіть якщо ви їдете на пляжний відпочинок, візьміть з собою вечірні наряди, на випадок романтичної вечері в ресторані. Ночами в готелях буває досить прохолодно, тому не зайвим буде захопити піжами. Хоча, які, до біса, можуть бути піжами у молодят?...Весільна подорож

Медикаменти

За звичайних обставин це сама собою зрозуміла річ, але в післявесільному поспіху багато хто про неї забуває. Пам'ятайте, що вас тепер двоє, і в кожного можуть бути схильності до різних хвороб, чи то застуда чи гастрит. Порадьтеся і зберіть спільну туристичну аптечку, з урахуванням потреб обох. Якщо ви не плануєте незабаром перетворитися з молодят на батьків - не забудьте засоби контрацепції.

Недитячі іграшки

Навряд чи ви вже встигли насолодитися одне одним настільки, щоб потребувати додаткових «стимуляторів». Але, якщо є улюблена шкільна форма чи костюм шерифа - можна взяти їх у весільну подорож. Як мінімум, новоявленій дружині варто захопити найбільш спокусливу нижню білизну. Адже для чого ще існує медовий місяць?

Гігієна і косметика

Чоловіки можуть обмежитися набором для гоління, дезодорантом і одеколоном. А ось дамам доведеться поміркувати над складом косметички. З одного боку, зрозумілим є бажання мати чудовий вигляд у весільній подорожі, але, з іншого, хотілося б уникнути надмірного багажу. Радимо взяти тільки те, без чого ви дійсно не зможете обійтися. Інакше молодий чоловік може подумати, що ваша краса - це виключно заслуга вміння накладати макіяж.Весільна подорож

Фотокартка на пам'ять

Зрозуміло, що медовий місяць - подія незабутня. Але, якщо навіть не для себе, то для майбутніх дітей, варто увіковічнити один з найщасливіших періодів у житті. Приготуйте фото- і відеокамеру, візьміть запасні карти пам'яті та акумулятори.

Все інше

Залишилися звичайні, але обов'язкові речі, які потрібно взяти у весільну подорож. Документи, квитки, страховка, гроші, кредитки ... Все, що беруть звичайні туристи. Тепер сміливо можна вирушати назустріч великій пригоді, яка називається - подружнє життя.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар