lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Що взяти з собою в літак | Світ туризму

Що взяти з собою в літак

Ручна поклажа існує, щоб пасажир міг взяти з собою в літак речі, необхідні під час польоту. Звучить, як прописна істина. Тоді чому не всі користуються цією можливістю? Напевно, просто не знають, що їм знадобиться. Спробуємо це виправити.

1. Документи

Паспорт і квитки на літак - це ніби як само собою зрозумілі речі. Хоча дехто і їх примудряється покласти на дно валізи, призначеної для здачі в багаж. Що вже говорити про менш очевидні речі. Готельні ваучери, підтвердження броні, страховий поліс - це все теж входить до категорії документів. Так, під час польоту вони вам не знадобляться, але уявіть, що ваш багаж загубився в аеропорту з усіма цими паперами. Найкраще покласти документи в один пластиковий конверт або файл, і тримати під рукою.

2. Ручка

Завжди існує ймовірність, що в літаку вас попросять заповнити якийсь формуляр, будь то імміграційна карта чи опитування-анкета, наскільки ви задоволені послугами авіалінії або туроператора. Хто опинявся в подібній ситуації - не дасть збрехати, ручки мають одиниці, решта шукає, у кого б її позичити. Тому не забудьте взяти з собою на борт звичайну кулькову ручку.Кулькові ручки

3. Адреси та телефони

Роздрукуйте або запишіть на аркуші паперу адреси і телефони готелю і посольства вашої країни, дані страхового поліса. Тільки не кладіть цей список до вищезгаданого конверту з іншими документами. Там і так є вся ця інформація, а короткий список потрібен на випадок втрати даних. Тому слід тримати його завжди при собі, краще в гаманці.

4. Готівка

Якщо є можливість - купіть ще вдома трохи валюти країни, в яку прямуєте. Якщо ні - візьміть трохи доларів або євро. Не обов'язково везти з собою валізу грошей, але на перший випадок (перекусити в аеропорту, оплатити таксі) вони повинні бути.

5. Вологі серветки

Будь то бутерброди чи повноцінний обід на борту, завжди слід брати з собою в літак вологі серветки. Вони стануть в нагоді як після їжі, так і просто, щоб освіжити долоні після контакту з далеко не завжди ідеально чистими поверхнями в салоні. Принаймні, вам не доведеться кожного разу бігати в туалет, щоб помити руки.Що взяти в літак

6. Розваги

Щоб не нудьгувати - слід взяти з собою в літак ноутбук, планшет, журнал чи книжку. Звичайно, на борту ви знайдете туристичні буклети, але цього чтива надовго не вистачить.

Можливо, вас зацікавить, Чим розважитися в літаку

7. Спальні приналежності

Якщо плануєте використовувати час польоту для сну - візьміть з собою беруші і пов'язку для очей. Подушку і плед можна попросити в літаку, а можна також взяти з дому.

Є ще багато речей, які можна взяти з собою в літак. Але, маючи навіть цей необхідний мінімум, ви будете почувати себе досить комфортно.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар