lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Типи харчування в готелях | Світ туризму

Типи харчування в готелях

Відпустка - безтурботна пора, коли дієти можна відкласти «на потім», дозволити собі розслабитися і вдосталь насолодитися місцевою кухнею. У цьому матеріалі ми розповімо вам про типи харчування в готелях: якими вони бувають, що включають, які мають плюси та мінуси.

Вибираючи готель для відпочинку, ми звертаємо увагу на кілька факторів: комфортабельність, віддаленість від моря, вартість, інфраструктура і, звичайно ж, харчування. І коли приходить час вибору готелю, біля кожного з них ми бачимо незрозумілі літери: HB, RO, FB ... Це скорочення загальноприйнятих систем харчування в готелях.

RO (тільки кімната, або room only) - без харчування. Альтернативні назви, які ви можете зустріти в різних країнах: OB (only bed) або AO (accommodation only). Дана система, як зрозуміло з назви, пропонує тільки номер в готелі, без харчування. Недолік очевидний - проблема їжі постає на повний зріст. Але часто в готелях такого типу номера обладнано невеликими кухоньками, щоб постояльці могли готувати самі. На цьому можна пристойно зекономити. Підійде система RO і людям, які за медичними показниками дотримуються суворих дієт.

BB (ліжко та сніданок, або bed and breakfast) - у вартість включено сніданок. Готелі з такою системою харчування підходять для бізнес-поїздок, а також туристам, які люблять їздити по екскурсіях. Проплачувати 3-разову їжу в таких випадках не має сенсу - кілька обідів чи вечерь гарантовано «згорять». А ланч-бокси, які можна попросити замість обіду, дають не у всіх готелях, та й особливою різноманітністю вони не відрізняються.

Сніданок у готелі з такою системою харчування буває двох типів: континентальний або «шведський стіл». Перший варіант типовий для недорогих готелів з невеликою кількістю зірок, і включає в себе, як правило, круасан або булочку, кілька шматочків сиру і ковбаси, йогурт, чай або каву. Шведський стіл більш багатий і різноманітний: тут зазвичай представлені мюслі та пластівці декількох видів, яйця, овочі та фрукти, різноманітна випічка. І брати їжу та напої можна в будь-якій кількості.

Системи харчування в готелях

Менш поширений американський сніданок - AB (American breakfast). Іноді його ще називають англійським. Ключова відмінність від «шведського столу» - з гарячих страв у меню присутній лише омлет з беконом або сосисками.

HB (half-board) - напівпансіон. Традиційно, сніданок і вечеря. Набагато рідше сніданок і обід. Як правило, за вечерею всі напої платні, а під час сніданку у вартість включені тільки безалкогольні. У європейських готелях цей тип харчування найбільш популярний, оскільки є дуже зручним. Ситний сніданок дозволить обмежитися легким перекусом або фруктами в обідній час. Можна поїхати на екскурсію чи прогулянку, не ризикуючи пропустити обід в готелі. Втім, система харчування HB навряд чи підійде «совам» - сніданок триває максимум до 10 ранку, після цього часу всю їжу прибирають.

Зверніть увагу, що за вечерею абсолютно всі напої будуть платними - іноді навіть проста вода. Втім, якщо ви замовили пляшку вина і не «подужали» її за вечір, в більшості готелів її залишать для вас на наступні дні.

FB (full board) - повний пансіон: повноцінне триразове харчування. Основна відмінність від системи «все включено» в тому, що на сніданок безкоштовно подаються тільки безалкогольні напої, а на обід і вечерю всі напої потрібно оплачувати додатково.

AI (all inclusive) - все включено. Справжній рай для слов'янської душі. Сніданок, обід, вечеря, безалкогольні та алкогольні напої місцевого виробництва - все це безкоштовно, і можна пити протягом усього дня (зазвичай до 22:00 або 24:00). Крім того, залежно від рівня готелю, система харчування «All Inclusive» може включати також ланч з легкими закусками, випічкою, в проміжках між основними прийомами їжі. Переваг у даної системи безліч, але є й недоліки. Так, будь-яка більш-менш тривала відлучка з готелю призводить до пропуску прийому їжі. А якщо ви вирішите поїсти в місцевому закладі, то фактино заплатите двічі - за їжу в готелі та в ресторані.

Системи харчування в готелях

Системи харчування в готелях

UAI (ultra all inclusive) - VIP-варіант системи все включено. Найбільш популярний цей тип харчування в готелях Єгипту та Туреччини. Інші країни таку послугу рідко надають. Головні відмінності від типу «All Inclusive»: безкоштовні закордонні алкогольні напої протягом дня, вечеря в ресторанах A-la carte, більш високий рівень їжі та напоїв.

Ресторани типу A-la carte розташовані на території готельного комплексу. Як правило, кожен такий ресторан представляє кухню одного з народів світу: китайську, мексиканську, японську та ін. Вибір страв проводиться по меню, а гостей обслуговують офіціанти. Вибір системи готельного харчування UAI може мати негативні наслідки для людей, що мають тягу до алкоголю і не вміють вчасно зупинитися.

Вибираючи тип харчування в готелі, подумайте, як часто і як надовго ви будете виїжджати за його межі, порахуйте хоча б приблизно, скільки прийомів їжі ви пропустите - і робіть відповідний вибір.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар