lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Такі різні і дивовижні тематичні екскурсії | Світ туризму

Такі різні і дивовижні тематичні екскурсії

Старими добрими екскурсіями з гідами і розповідями про визначні пам'ятки вже давно нікого не здивуєш. Вони перетворилися на класику, яка, незважаючи на стабільну популярність, все-таки іноді набридає. У 21 столітті хочеться повертатися додому з відпусток з такими ж захопленими емоціями, як після першого походу в 3D кінотеатр. Тому пропонуємо вам відкрити щось нове - тематичні екскурсії. Вони допоможуть отримати незрівнянні відчуття і привнести різноманіття у відпочинок в будь-якому з найкрасивіших міст світу. Нудно не буде.

Гастрономічні екскурсії

Якщо ви любите добре поїсти, можна присвятити свій черговий відпочинок тестуванню кулінарних шедеврів. Підберіть одну або декілька країн з унікальною кухнею і поставте собі за мету скуштувати максимум національних страв. У Європі для цього ідеально підходять Італія та Франція, в Азії будуть цікавими Таїланд та Індія.

Готична тематична екскурсія

Якщо вам набрид спокійний відпочинок, а душа просить таємниць і загадок, можете влаштувати собі готичну екскурсію. У будь-якому місті, особливо якщо це мегаполіс, є чимало страшних таємниць, закритих для більшості цікавих очей і доступних тільки обраним. Подорожі нічним містом, катакомбами, цвинтарями та місцями темних міських легенд напевно запам'ятаються вам надовго.

В якості готових рішень можна порадити Прагу, Лос-Анджелес, Мехіко, Бухарест та інші міста з незвичайними традиціями, музеями та містичною атмосферою.

Музична екскурсія

У будь-який час року в різних країнах проходять музичні фестивалі. Влаштуйте собі тематичну екскурсію з відвідуванням всіляких місць, де народжується і звучить музика. Це може бути як тиждень європейських рок-фестивалів, так і кочування з однієї столиці в іншу. Або, якщо ви меломан, відвідайте міста, в яких народжувався певний музичний напрямок або починали свій творчий шлях улюблені виконавці та колективи.

Тематична музична екскурсія

Так, шанувальникам джазу безперечно варто побувати в Новому Орлеані. А хочете послухати фаду - ліричні композиції дружин моряків, приїздіть до португальської столиці. Звичайно, є й фестивалі класичної музики, електронної...

Кінематографічні тематичні екскурсії

Така екскурсія підійде не лише кіноманам, але й всім, хто любить пригоди. Влаштуйте собі поїздку місцями зйомок своїх улюблених фільмів або місцями, де відбувалася дія сучасних блокбастерів. Обов'язково зробіть фотосесію, уявивши себе героєм фільму. До речі, багато популярних фільмів мають свої власні тематичні музеї, які обов'язково варто відвідати.

Ніхто не забороняє побувати на знімальному майданчику «Гаррі Поттера», в Голлівуді, Боллівуді, заглянути в Веллінгтон, якщо обожнюєте «Володаря кілець», подивитися на замок Нойшванштайн, який красується на всіх заставках до мультфільмів Уолта Диснея.

Спортивна екскурсія

Можете скласти графік усіх спортивних заходів міста і спробувати відвідати їх усі, вибираючи навмання, за яку незнайому команду вболівати в кожному зі змагань. А можете зібрати свою власну команду і поставити собі за мету, наприклад, проїхати сто кілометрів на велосипеді або зробити десять запаморочливих спусків з гори.

Крім того, у багатьох країнах є тематичні музеї, проходять виставки, присвячені найпопулярнішим футбольним або хокейним командам, окремим гравцям або видам спорту.

Змагальна екскурсія

Цей різновид тематичних екскурсій близький до згаданого вище, хоча і дещо відрізняється від нього. Розбийтеся на дві групи і влаштуйте між собою справжнє змагання. Не обмежуйте свою фантазію простором і часом. Нехай, наприклад, переможе той, хто за тиждень примудриться об'їхати всі столиці Європи або дістатися автостопом Франції та сфотографуватися поруч з Ейфелевою вежею.

Фактично це квест. Придумайте самі правила гри або зверніться до фахівців, на деяких курортах завдання складають і оформляють професіонали. За проходження можуть даватися призи.

Читайте також: Де знайти попутника для відпочинку

Романтична екскурсія

Якщо на відпочинок ви приїхали з другою половинкою, можна уявити себе казковими героями - наприклад, принцом і принцесою.

Тематична романтична екскурсія

Візьміть напрокат середньовічні костюми, забронюйте номер у справжньому замку і насолоджуйтеся справді королівським життям. Головне, щоб не з'явився дракон або зла мачуха.

Шпигунська тематична екскурсія

Вигадайте ситуацію і вирушайте її розслідувати. Уявіть, наприклад, що ваш таємний друг повинен передати вам конверт на площі в центрі Лондона, наступного вівторка, рівно о 3:00. І коли він не з'являється (а він, звичайно ж, не з'явиться, якщо не буде загадкового збігу обставин), поспішайте в бібліотеку дізнаватися про події за останній тиждень або шукайте по готелях людину з його прізвищем. Ось побачите, ви так захопитеся, що самі не помітите, де закінчиться реальність і почнеться фантазія.

Раптова екскурсія

Це самий підходящий варіант, коли хочеться чогось екстремального. Дійте раптово. Оголосіть своїй родині, що на збір речей у них є рівно півгодини, тому що ви терміново їдете. Вирушайте на вокзал або в аеропорт і купуйте квиток на перший-ліпший поїзд чи літак. Або просто сідайте в авто і їдьте навмання, у невідомому напрямку. Буде цікаво дізнатися, куди ж все-таки приведе вас доля?..

Ось такі тематичні екскурсії ви можете організувати або скористатися вже готовими варіантами. Це відмінна можливість подорожувати весело, по-хорошому дивуватися і пізнавати щось нове. До речі, за допомогою цікавих тематичних екскурсій ви можете подивитися і на рідне місто з абсолютно іншого боку, можна сказати, відкрити його заново.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар