lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Таласотерапія: лікування може бути приємним

Таласотерапія: лікування може бути приємним

Виявляється, на морі можна не тільки відпочивати, засмагати і купатися, але ще й лікуватися. Всесвітньо відомі центри таласотерапії дають можливість не тільки чудово відпочити, але і поліпшити стан свого здоров'я.

Про цілющі властивості морської води було відомо ще з давніх часів. Античні лікарі широко використовували у своїй практиці морську глину, водорості і пісок. Висока концентрація солей надає антисептичного ефекту і сприяє швидкому загоєнню ран, омолодженню й оздоровленню організму, інтенсифікації обмінних процесів, виведенню токсинів. Давні традиції морелікування з віками трансформувалися в науковий напрям - таласотерапію. Назва цього терміну походить від грецького Thalasso - «море». Комплекс процедур включає в себе використання морської води, цілющих водоростей і повітря, насиченого негативно зарядженими частинками.

Таласотерапія стала одним з найбільш модних оздоровчих напрямків у туристичній інфраструктурі, що цілком зрозуміло, адже відпочивальники можуть поєднати приємне з корисним - отримати задоволення від відпочинку біля моря і в той же час відновити своє здоров'я. Після кількох процедур шкіра стає більш пружною, зморшки на її поверхні розгладжуються, зникає горезвісний ефект «апельсинової кірки».Таласотерапія

Таласотерапія включає в себе різні методи впливу на організм:

  • обгортання з водоростями і грязями;
  • трав'яні масажі і ванни;
  • грязелікування;
  • масаж з використанням морської солі;
  • купання;
  • омолоджувальні маски;
  • інгаляційна терапія.

Найвідоміші центри таласотерапії знаходяться на узбережжі Середземного моря - в Греції, Франції, Італії, Туреччині, Тунісі. Разом з тим, оздоровчі процедури широко практикуються і в великих курортних містах Балтійського і Північного морів - у Великобританії, країнах Прибалтики та Скандинавії. Кожна з країн надає відпочивальникам індивідуальні програми і можливість широкого використання місцевих природних ресурсів.

Таласотерапія у Греції

У Греції таласотерапія відома ще з часів Гіппократа, що жив на острові Кос і застосовував дари моря для лікування своїх пацієнтів. Сьогодні центри морського оздоровлення розсипані мережею по всьому середземноморському узбережжі країни. Найвідоміший з них знаходиться у фешенебельному готелі «Кос» і носить назву Imperial Tallasso.

Процедура очищення й омолодження організму проводиться в кілька етапів, спочатку відпочивальникам роблять сольовий пілінг з подальшим нанесенням шару ламінарій або грязей. Далі омертвілі частинки шкіри видаляються за допомогою парового масажу за температури 28-40 градусів. Грецькі СПА-центри також широко практикують купання в термальних джерелах, що дозволяють зняти напругу і позбавитися від стресу.Таласотерапія

Таласотерапія в Італії

Італія, ще один центр таласотерапії, дарує своїм гостям величезний вибір можливостей для відновлення організму. Цей маленький півострів- «чобіт» омивається п'ятьма морями, кожне з яких має свій унікальний мікроклімат і склад води. Місцеві курорти заслужили світову популярність завдяки високій якості сервісу і різноманітності послуг.

У Річчоне - курорті, розташованому на Адріатиці, ви зможете скупатися в термальних джерелах і пройти курс лікування мінеральними сульфідними і йодбромистими водами. Насичене морськими солями повітря допоможе відновитися після інфекцій та легеневих захворювань, а заодно зміцнити імунітет.

Ще один оздоровчий центр таласотерапії розмістився в містечку Градо, в мальовничій бухті Адріатичного моря. Туристам пропонується відвідати Термальний центр та Інститут Таласотерапії. Фахівці розробляють індивідуальні лікувальні та косметичні програми для кожного клієнта з урахуванням віку та фізичного стану. Ну а сім'ї з дітьми зможуть приємно провести час в термальному аквапарку.

Таласотерапія у Франції

Франція порадує своїх гостей просунутими методиками «морелікування» і особливим дбайливим підходом до кожного пацієнта. Вартість послуг в тутешніх центрах таласотерапії, часом, перевищує десятки тисяч євро, проте якість сервісу залишається неперевершеною.

Найбільш популярний курорт цієї сфери розташований в Біаріц, в п'ятизірковому готелі «Du Palace». Лікувальний центр поділений на кілька зон, оформлених у вишуканому стилі. У кожному з приміщень проводяться процедури грязелікування та обгортання водоростями. Масажі і парові ванночки з океанічної водою, насиченою ароматами пахощів, дарують клієнтам чудові відчуття.

Моретерапія - традиційний бальнеологічний напрямок таких великих французьких курортів як Монте-Карло, Дювіль, Сен-Мало, Канни і Ніцца.Таласотерапія

Таласотерапія в Тунісі та Туреччині

Таласотерапія в цих країнах відрізняється від аналогічних процедур в Європі своїм «східним» підходом і щедрим використанням ароматичних масел. Місцеві центри таласотерапії в Синаї, Суссі, Монастірі, Хаммаметі пропонують цілком якісний сервіс за набагато більш демократичними цінами, ніж у Франції чи Італії. При цьому чистоті морської води приділяється особлива увага. Для спеціалізованих SPA-центрів воду добувають c 6-ти метрової глибини на відстані 450 метрів від берега. До послуг клієнтів морські душі, трав'яні ванни, спеціальні програми очищення й омолодження.

Лікування морем знаходить все більшу популярність у світі завдяки швидкому ефекту і антистресовому впливу на організм. Сьогодні ці процедури стали доступні кожному бажаючому, адже в туристичній сфері працює безліч центрів таласотерапії, розрахованих на будь-який рівень запитів та платоспроможність клієнта.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар