lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Курорти Угорщини з термальними джерелами, ціни на 2018 рік

Курорти Угорщини з термальними джерелами

Угорщина - країна з позитивним туристичним іміджем: сюди полюбляють приїжджати на відпочинок мандрівники з різних куточків світу.

Особливо вона сподобалась туристам з Німеччини, Австрії, Словаччини, Чехії та Польщі . Чималу роль в цьому зіграли низькі ціни та термальні курорти Угорщини, які визнаються одними з кращих в світі.

Термальні курорти Угорщини

На території порівняно маленької Угорщини знаходиться близько 1000 термальних джерел - вражає, чи не так? Води кожного з них містять цінні мінерали, які живлять втомлений організм і відновлюють здоров'я.

Купувати путівку на місцеві курорти краще у низький сезон, якщо, звичайно, вас цікавить саме лікування: в Угорщині на термальних джерелах ціни 2018 року традиційно нижчі в кінці зими-початку весни і наприкінці осені-початку зими. Пік відвідуваності країни припадає на новорічні свята та літні місяці - тоді вартість туру очікувано збільшується.

В середньому, відпочинок і лікування в Угорщині на термальних джерелах пропонують наступні ціни на 2018 рік:

 • Готелі та санаторії 3 * - від 40 € за добу;
 • Готелі та санаторії 4 * - від 60 € за добу;
 • Готелі та санаторії 5 * - від 90 € за добу.

Як правило, в ціну входить проживання, лікування та харчування. У список найбільш цікавих і популярних для відпочинку місць входять наступні курорти Угорщини з термальними джерелами і красивими околицями.

Хевіз

Маленьке містечко-курорт розташоване біля найбільшого в Європі термального озера вулканічного походження - Хевіз - і має з ним однойменну назву. Головні багатства курорту:

 • мінеральна питна вода;
 • термальна вода для купаня;
 • лікувальні грязі.

Температура води в озері влітку складає близько +33...+35°C, взимку - +22...+26°C, тому купатися тут дозволено протягом всього року. Хевіз оточений великим і красивим лісопарком, який створює на курорті свій особливий мікроклімат.

Показання до лікування включають в себе захворювання опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи та органів травлення, а також хвороби ЛОР-органів і гінекологічні недуги.

Дебрецен

Це досить велике за мірками Угорщини місто, друге за чисельністю населення після Будапешта. Курорт оточений мальовничим лісом і має спеціальну паркову зону, завдяки чому повітря тут незмінно свіже і чисте.

Головне надбання Дебрецена - лікувальна вода (перші купальні з'явилися тут ще в 19 столітті). Комплекс здравниці має басейни різного призначення (температура води в діапазоні від +20°C до +40°C), парні, масажні кабінети та ін.

В Дебрецен приїжджають на відпочинок, щоб налагодити здоров'я, якщо є захворювання опорно-рухового апарату та органів дихання, деякі неврологічні, шкірні та гінекологічні хвороби.

Мішкольц-Тапольца

Курорт можна назвати легендарним завдяки унікальним печерним купальням і басейнам з теплою водою (+28...+35°C). Він знаходиться по сусідству з містечком Мішкольц, практично біля підніжжя гірського масиву Бюкк. Переваги Мішкольц-Тапольца складають:

 • унікальні властивості термальних джерел;
 • цілющий ефект повітря;
 • оригінальне оформлення печерної купальні;
 • сприятлива для лікування і купань атмосфера (незалежно від пори року).

Унікальні умови курорту забезпечують лікування неврологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, а також для оздоровлення органів дихання (але протипоказані при бронхіальній астмі та хронічному бронхіті).

Шарвар

Невелике курортне містечко Шарвар на заході Угорщини входить у число Королівських курортів Європи. Такий статус, з одного боку, престижний, а з іншого - зобов'язує підтримувати гідний у всіх відносинах рівень відпочинку, лікування та сервісу.

Крім природних видовищ, тут є й цікаві архітектурні пам'ятки. Але приїжджають в Шарвар, в першу чергу, не через них - курорт відомий двома речами:

 • мінеральною лікувальною термальною водою (з глибини 2000м. Та 1200м.);
 • знаменитою сіллю під назвою «Шарварский кристал» (вона використовується для соляних ванн).

Серед туристів Шарвар має репутацію курорту для людей старшого віку, але підстав для такої думки не достатньо. Місцева лікувальна вода розслабляє м'язи, тому купання в ній особливо корисне спортсменам і всім, хто займається важкою фізичною працею.

Місцеві процедури добре впливають на опорно-руховоий апарат та органи дихання, жіночі органи, а також на розлади вегетативної нервової системи і деякі шкірні хвороби.

Балатонфюред

Один із старовинних угорських курортів, профілем якого вважається кардіологія. Він розташований у мальовничій місцевості на березі озера Балатон і щороку приваблює десятки тисяч відпочиваючих з різних країн.

Особливість курорту - цілющі джерела з високою мінералізацією і концентрацією вуглекислоти. Цим обумовлений їхній оздоровчий вплив на організм після перенесених інфарктів та при інших захворюваннях серцево-судинної системи. Іншими показаннями до прийняття процедур є захворювання органів травлення та порушення обміну речовин.

Перераховуючи лікувальні курорти Угорщини, складно зупинитися: перебування на кожному з них відмінно позначається на здоров'ї. Щороку тисячі туристів приїжджають на лікування та відпочинок в Бюкфюрдо і Харкань, Егер і Хайдусобосло, Егерсалок та до десятку інших курортних місць Угорщини.

Плануючи поїздку, важливо пам'ятати, що лікування мінеральними водами має й протипоказання. Тому санаторії та водолікарні про них обов'язково попереджають.

Вирушити на курорт можна всією сім'єю - це ще один плюс відпочинку в Угорщині на термальних джерелах; ціни 2018 року в деяких готелях для дітей знижені. Також передбачені спеціальні програми для оздоровлення та дозвілля дитини.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар