lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Топ 10 найнебезпечніших місць на планеті - фото, відео

Топ 10 найнебезпечніших туристичних місць на планеті

У світі є безліч місць, де слід проявляти максимальну обережність. Багато безтурботних туристів розлучилися з життям або втратили здоров'я, недооцінивши загрозу цих куточків Землі.

Ніос, озеро-вбивця (Камерун)

Топ 10 найнебезпечніших місць на планеті, фото

Уявіть собі, ви прогулюєтесь на човні, насолоджуючись чистим повітрям і навколишніми краєвидами, як раптом ба-бах! Озеро, в буквальному сенсі, вибухає, знищуючи все живе на поверхні і навіть поблизу. У серпні 1986-го стався найбільший вибух, який забрав життя майже двох тисяч чоловік.

Смертельно небезпечне озеро планети є вулканічним, воно розташоване на висоті 1090 м. У його глибинах постійно накопичується вибухова суміш вуглекислого газу, метану та гелію. Найменший землетрус, сильний вітер або навіть різка зміна температури здатні привести в дію вбивчий механізм.

Дорога на гору Хуа (Китай)

Священна гора даосизму є одним з найнебезпечніших місць в світі. Тисячі професійних альпіністів та любителів гірського туризму їдуть туди, щоб випробувати свої навички. Шлях на вершину гори рясніє важкопрохідними ділянками, часом доводиться буквально висіти над прірвою.

Не дивно, що кожного року тут гине близько 100 туристів, які намагаються дістатися до храму, де, як запевняють місцеві, дають спробувати кращий в світі чай. Найцікавіше, що на вершину можна швидко і безпечно піднятися на фунікулері, але, кажуть, тоді смак чаю вже не той.

Мотузковий міст Хусаїнів (Пакистан)

Топ 10 найнебезпечніших туристичних місць на планеті, фото

Ця дивна підвісна конструкція вважається найнебезпечнішим мостом на Землі. Досить одного погляду, щоб в цьому переконатися. Перейти по ньому на інший берег річки Гунц - пригода, варта Індіани Джонса.

Більшість дощок відсутня, канати місцями зносилися, тому будь-який необережний крок може привести до падіння в гірську річку, оточену Гімалаями. Сильні вітри теж не додають впевненості в успішному переході. Зате який краєвид відкривається з середини моста ...

Велика блакитна діра (Беліз)

Топ 10 найнебезпечніших місць на планеті, фото, відео

Приголомшливо красиве, і настільки ж небезпечне місце, як магнітом, притягує дайверів з усього світу. Воронка, діаметром 305 метрів, і глибиною 123 метри, що має безліч підводних печер, лабіринтів, сталактитів і морських жителів, в тому числі акул.

Навіть найдосвідченіші пірнальники планети не ризикують занурюватися більш, ніж на 20-30 метрів, а новачки «хлюпочуться на поверхні», на глибині до 10 м. Ті, хто ризикнув пірнути глибше, стверджують, що в печерах зустрічаються скелети з кисневими балонами, тому це небезпечне місце прозвали «кладовищем дайверів».

Акулячий пляж Фіш Хук (ПАР)

Не кожен сміливець ризикне покупатися на найнебезпечнішому пляжі світу. На цій ділянці Атлантичного океану живе одна з найагресивніших популяцій білих акул на планеті. Вони часто атакують людей навіть на мілководді, біля самого берега.

Уздовж пляжу розвішані попередження про небезпечних акул, але любителі екстриму і просто безтурботні туристи не звертають на них уваги, чим додають роботи місцевим рятувальникам, змушуючи їх збирати по березі рештки акулячого обіду.

Тропічні ліси Амазонки (Південна Америка)

Уздовж берегів найдовшої річки світу розкинулися найбільші тропічні ліси, густі, барвисті, екзотичні і ... небезпечні. Вивчення Амазонки - заняття вельми ризиковане. Тут безліч небезпечних тварин таких як ягуари, анаконди, алігатори. Однак справжня загроза криється серед дрібних комах, які або отруйні, або переносять смертельні інфекції.

К'єраг: горошина між скелями (Норвегія)

Топ 10 найнебезпечніших місць на планеті, туризм

Є в норвезьких горах улюблене місце шукачів гострих відчуттів. Тут між скелями, на висоті близько 1000 метрів, застряг валун, що взявся незрозуміло звідки. Сфотографуватися на ньому - справа честі кожного туриста-екстремала. Чи варто говорити, що будь-який необережний крок або різкий порив вітру закінчується затяжним «а-а-а!».

Гуфр Берже: печера мертвих (Франція)

Топ 10 найбільш небезпечних місць для туризму

Спуск в цю підземну печеру більше схожий на подорож до центру Землі. Її глибина - понад 1200 метрів, щоб досягти дна, потрібно не менше доби. Внизу знаходиться озеро і незліченна кількість напівзатоплених лабіринтів. Уже цього досить, щоб вважати це місце одним з найнебезпечніших на планеті.

Багато спелеологів і простих дослідників поплатилися життям за спробу дізнатися всі таємниці підземного світу. Становище ускладнюється ще й тим, що під час дощу печера в лічені години заповнюється водою. Перш ніж спускатися - поцікавтеся прогнозом погоди.

Вогняний вулкан Майон (Філіппіни)

Діючий вулкан вже кілька років перебуває в стані «тихого виверження», періодично випускаючи невеликі потоки лави і викидаючи шматки гірської породи, що призводить до частих жертв. Туристів попереджають, що небезпечно підходити до вулкану ближче, ніж на шість кілометрів, але вони вперто пробираються, як можна ближче, в пошуках вдалого місця для небезпечного селфі.

Місто-привид Прип'ять (Україна)

Якщо ви шукаєте найнебезпечніші місця на Землі - не обов'язково їхати за океан. Полоскотати нерви можна і зовсім поруч. Після Чорнобильської катастрофи все населення було евакуйовано, біля реактора досі зберігається високий рівень радіації.

Деякі фірми проводять екскурсії по околицях Чорнобильської зони, запевняючи, що небезпеки немає, якщо дотримуватися правил поведінки і не сходити з наміченого маршруту. Воно-то так, але врахуйте, що раптовий дощ, вітер або інша, навіть незначна подія, може привести до зараження.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар