lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Цікаві факти про Дубаї та ОАЕ, що вас здивують

Цікаві факти про Дубаї, які вас здивують

У цій країні є чому дивуватися. Починаючи з пустельного клімату і закінчуючи незвичайними спорудами. Проте, деякі цікаві факти про один з найбільш розкішних і екзотичних куточків світу не є настільки відомими.

Золотий банкомат

У вестибюлі готелю Emirates Palace ви відразу звернете увагу на цей дивовижний апарат, повністю покритий золотом. Придивившись, можна побачити, що слоти для видачі грошей дещо відрізняються за розміром і формою від звичайних. Це тому, що банкомат видає не готівку, а золоті злитки і монети.

Ferrari World потрапив до збірки найстрашніших атракціонів світу. Так, це не професійні боліди, а всього лише їх копії. Однак швидкість вони розвивають зовсім не дитячу - до 240 км/год.

Dubai Mall - найбільший у світі торгівельний центр

Цей величезний комплекс налічує 1200 магазинів, а його розмір дорівнює 50 футбольним полям. Усередині нього є парк атракціонів і акваріум, який також є найбільшим у світі. Акрилова панель в коридорі важить 245 тонн і витримує тиск в 10 млн літрів води.

Лише нещодавно вулицям почали давати назви

Цікавий факт, що до сих пір в Дубаї не існувало адрес і поштових індексів. Для того, щоб потрапити в конкретне місце, користувалися відомою тільки місцевим системою підказок, або ж вказували в якості орієнтира якусь примітну будівлю.

Зараз на вулицях з'являється все більше електронних табличок із зазначенням координат. Більш того, можна завантажити спеціальний додаток і використовувати його як навігатор, вказуючи лише необхідну адресу.

На вулицях Дубаї можна знайти кинуті розкішні автомобілі

Згідно шаріату, фінансові злочини караються дуже суворо. У 2012 році пройшло велике розслідування зловживань, в результаті якого більше 2500 осіб поспіхом залишили країну, боячись опинитися у в'язниці. Звісно, часу на збори у них було не так багато, тому то тут, то там досі знаходять авто і нерухомість, що нікому не належать.

Поліцейські їздять на суперкарах

Дубайській поліції часто доводиться переслідувати власників спорткарів, які їдуть на високій швидкості. Тому поліцейський автопарк складається з безлічі моделей Bugatti, Ferrari, Audi, Maserati. Подейкують, що саме цей факт є важливим стимулом для залучення в лави поліції «кращих з кращих».

Природно, це не всі цікаві факти про Дубаї. Напевно, тільки тут можна побачити позолочені автомобілі і гепардів або левів у якості домашніх тварин. Та найбільше вражає те, як вміле розпорядження коштами дозволило перетворити пустельне пекло в зразок розкоші і популярний туристичний об'єкт.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар