lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Туристичні сувеніри: що привезти з поїздки | Світ туризму

Туристичні сувеніри: що привезти з поїздки

Подорожуючи, кожен хоче привезти з собою не лише яскраві враження, а й цікаві туристичні сувеніри, як згадку про поїздку, а також подарунок рідним і близьким, які залишилися вдома.

Дуже часто нам буває складно зробити вибір серед різних туристичних сувенірів. Вирішуючи, що привезти близькій людині в подарунок, подумайте, що їй найбільше прийшлося б до душі. Кожному подобається, коли не забувають про його інтереси та захоплення. Така річ буде зберігатися навіть через багато років. Наприклад, сестра, яка захоплюється кулінарією, буде рада набору екзотичних приправ, а подруга, яка має колекцію інтер'єрних слоників, з вдячністю прийме нову фігурку.

Якщо вам важко пригадати ті чи інші переваги людини, як сувенір можна вибрати:

- вироби ручної роботи виконання місцевих майстрів;
- специфічний продукт, виготовлений тільки в даній місцевості;
- сувеніри із зображенням місцевої символіки;
- магніти на холодильник;
- солодощі або алкогольні напої з тривалим терміном зберігання;
- брошури з красивим описом міст або країн, які ви відвідали;
- оригінальні мушлі, гарні корали та інші подібні предмети з морських курортів.Туристичні сувеніри

Пам'ятайте, що, вибираючи туристичні сувеніри, краще не ризикувати і обходити стороною речі, які швидко псуються або легко можуть пошкодитися в дорозі. Адже ви не хочете, щоб хтось із знайомих залишився без подарунка? Якщо ви придбали алкогольний напій в скляній пляшці, подбайте про запобіжні заходи, щоб вона не змогла розбитися в дорозі.

Не забувайте про те, що туристичні подарунки, які ви вирішили привезти з поїздки близьким людям, не завжди доречно дарувати колегам, діловим партнерам або начальнику. Родичам можна подарувати навіть «особисті» речі: нижню білизну, косметику, взуття чи одяг. Діловому партнерові ж або начальнику можна подарувати фігурку, яка прикрасить кабінет або робочий стіл, або інший сувенір хорошої якості. Колегам, найчастіше, дарують недорогі та практичні сувеніри, наприклад, чай або солодощі.

Що привезти з різних країн

Відвідавши ту чи іншу країну і не знаючи, які сувеніри там користуються популярністю, можна витратити багато часу на пошук гідної речі. Тому необхідно знати, що в першу чергу можна купувати саме тут.

Франція для кожного мандрівника асоціюється з модними речами, аксесуарами, вишуканими парфумами. Більш простий варіант подарунка - брелки, листівки, магніти з французькою символікою. Досить поширений сувенір - мініатюрна Ейфелева вежа.

Повертаючись з Німеччини, можете захопити з собою всім відоме місцеве пиво або пивні кухлі. Багато туристів купують ляльки, лускунчики, солдатики, музичні скриньки. Традиційний німецький туристичний сувенір - плюшевий або дерев'яний ведмедик. Представницям прекрасної статі можна придбати високоякісні манікюрні набори, а чоловікам - кишенькові німецькі ножі.

Візитною карткою Швейцарії є годинники - довговічні, точні та якісні. Але не кожен турист може дозволити собі купити такий сувенір. Більш дешевим варіантом є шоколад. Наприклад, можна купити невеликі шоколадки з картинками визначних місць країни. Ще одним знаменитим місцевим продуктом є сир, тільки, купуючи його, обов'язково перевірте герметичність упаковки.

Подорожуючи Шотландією або Англією, привезіть пледи, шарфи, знамениті кілти (спідниці), віскі.Туристичні сувеніри

З Іспанії та Португалії можна привезти високоякісну косметику, а також оливкову олію, екзотичні фрукти, вино, шкіряні вироби.

Відвідавши Єгипет, можете зупинити свій вибір на кам'яних статуетках богів або виконаних на папірусі картинах. У будь-якій сучасній квартирі будуть привабливо виглядати єгипетські кішки.

Китай відомий своїм фарфором. Також в якості туристичного сувеніру з цієї країни можете привезти вироби з нефриту, яскраву місцеву вишивку, ліки традиційної медицини, чай.

Сувенірну продукцію на будь-який смак можна вибрати в Індії. Це місцеві тканини - шовк і бавовна, сарі (національна жіночий одяг), прикраси, статуетки богів, слоники, різні сорти чаю.

Бразилія знаменита карнавалами і футболом. Тому прекрасною ідеєю для туристичного сувеніра є атрибутика цих подій. Вразять своєю оригінальністю амулети, дерев'яні та кам'яні вироби, статуетки, браслети. З Бразилії можна привезти всілякі прикраси, які набагато дешевше, ніж в Україні.

Туристичні сувеніри - це не тільки знаки уваги для близьких і знайомих, а також нагадування нам про прекрасний відпочинок. Саме тому до вибору сувеніра потрібно поставитися дуже серйозно, і тоді відпочинок дійсно стане незабутнім.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар