lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Типові помилки туристів | Світ туризму

Типові помилки туристів

Відсутність досвіду, невміння правильно оцінити ситуацію, незнання місцевих особливостей часто призводять до того, що мандрівники роблять речі, які можуть зіпсувати відпочинок або навіть створити загрозу безпеці. Розглянемо найбільш типові помилки туристів.

Приїзд вночі в незнайоме місце

Плануючи поїздку в невідому місцевість, яка, до того ж, значно відрізняється від звичної вам, постарайтеся приїхати туди якомога раніше. Так у вас буде цілий день, щоб розвідати обстановку і знайти житло. Зміна часових поясів, втома, закриті вокзали і магазини, готелів немає, перший автобус буде тільки вранці, а навколо снують підозрілі особи, які шостим чуттям відчувають безпорадного і розгубленого мандрівника - що може бути гірше?

Постійний відпочинок у готелях «все включено»

У відпустку люди їздять для того, щоб змінити звичну обстановку і отримати нові враження. Обмежуючи себе готелями з all inclusive, ви ризикуєте перетворити відпочинок на рутину, від якої намагалися втекти. Номер - їдальня - пляж - їдальня - басейн - номер. Такий маршрут швидко набридне і ви не відчуєте повного задоволення, як від самостійно спланованої відпустки.Отдых All inclusive

Прохання про допомогу в небезпечному кварталі

У будь-якому місті є небезпечні райони, куди мандрівник може забрести як помилково, так і свідомо, в пошуках пам'яток чи гострих відчуттів. Що ж, останнє вам гарантують похмурі представники місцевого криміналітету, для яких ви - просто подарунок долі. Раз вже ви, з власної необережності, опинилися в подібному місці, найгірше, що можна зробити - запитати у них, як звідси вибратися. Не факт, що відбудетеся легким переляком, просто віддавши всі гроші, тому поводьтеся впевнено, ніби не вперше тут, і тільки сховавшись з їхніх очей, телефонуйте в готель або комусь із знайомих місцевих, хто може підказати дорогу назад.

Зайвий багаж

Якийсь незрозумілий синдром Плюшкіна змушує нас тягнути за собою непідйомні валізи, набиті одягом «про всяк випадок». Від дощу, спеки, снігу, граду і всіх погодних явищ, разом узятих. Для того, щоб один раз зазирнути під воду в Туреччині, і переконатися, що там немає на що дивитися, не варто везти обладнання для снорклінгу. Беріть лише найнеобхідніше, тільки так ви зможете отримати задоволення від подорожі, особливо тривалої.

Вода з крана

Якщо ми поїдемо в сусіднє місто і спробуємо тамтешню воду, наш мудрий організм відразу відчує підміну, навіть якщо на смак вона буде такою ж, до якої ми звикли. Що вже говорити про іншу країну, де в склянці води можна виявити половину таблиці Менделєєва? Особливо це стосується азіатських і африканських країн, де подібна «дегустація» може призвести до серйозних проблем зі шлунком. Якби існувало 10 заповідей мандрівника, то вживання виключно бутильованої води було б однією з перших.Вода из крана

Ненадійний рюкзак

Типова помилка мандрівників - недостатньо серйозний підхід до вибору рюкзака. Він не повинен бути з тканини, віддавайте перевагу більш міцним матеріалам. Кишенькові злодії вміло розрізають тонкі рюкзаки розслаблених туристів, так не будемо ж спрощувати їм цю задачу.

Проблеми зі зв'язком

Багато туристів тільки після приземлення в аеропорту іншої країни, з отриманої СМС дізнаються, що вони, виявляється, в роумінгу і дзвонити дуже дорого. Подбайте про це заздалегідь, поповніть рахунок, купіть місцеву SIM-карту, скачайте необхідні додатки в смартфон. Виберіть оптимальний для себе спосіб мобільного зв'язку за кордоном. По можливості, користуйтеся Wi Fi за кожної зручної нагоди.

Не турбуйтеся, якщо ви вже допускали подібні промахи. На те вони й типові помилки туристів, що здійснюють їх ледь не всі мандрівники. Тільки досвід і, сподіваємося, наша стаття, допоможуть вам уникнути їх надалі.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар