lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Типи номерів у готелях | Світ туризму

Типи номерів у готелях

Вибираючи номер у готелі, особливо вперше, відчуваєш розгубленість. Загадкові абревіатури та іноземні назви здатні кого завгодно поставити в глухий кут. Чого варті сьюти з їх різноманіттям! Ми допоможемо визначитися, розповівши про типи номерів у готелях і надавши їх розшифровку.

Номери для самотніх туристів або пар без дітей

Зазвичай це одномісний (SNGL, single) або двомісний номер (DBL). Найпростіший варіант - стандарт (STD). Це типовий однокімнатний номер, без всяких надмірностей, але зі зручностями. Саме з того, що пропонують готелі у наповнення номера такого класу, можна судити про рівень закладу. У п'ятизіркових готелях навіть стандартні номери обставлені меблями вищої якості, постояльців обслуговують сомельє та флористи, а мінімальний розмір номера - 16 квадратних метрів. Для тих, кому такій площі мало, існують Superior, зі схожою обстановкою, але більше за розміром.

Якщо для проживання однієї кімнати недостатньо, то можна вибрати номер зі спальнею (Bedroom, BDR, BDRM). Або двомісний номер De Luxe з дорогою обстановкою. Для любителів відкритого простору і кулінарних експериментів є номери - Studio. Це велика кімната, об'єднана з кухнею, без перегородок.

Для великої родини або дружній компанії

Вирушаючи в поїздку сім'єю, зручно буде розміститися в тримісному (TRPL) або чотиримісному номері (QDPL, quadriple, quarter), а ще краще - в апартаментах (Appartment, APT). Це як власна квартира, що складається з передпокою, кухні, вітальні і спалень. Спеціально для сімей створені номера Family Room і FamilyStudio. Перші - номери досить великого розміру, щоб зручно було, наприклад, поставити ліжечко для дитини. Можуть складатися з декількох кімнат. FamilyStudio відрізняється від Studio окремою спальнею, вітальня ж об'єднана з кухнею. Як бачимо, навіть добре володіючи англійською, лише приблизно можна зрозуміти призначення типів номерів у готелях.Готельний номер

Загадкові сьюти

Окремої розмови заслуговують сьюти (Suite). У таких номерах є вітальня і спальня, вони відрізняються підвищеним комфортом і домашнім затишком. У сьютів є свій поділ на категорії. Suite Mini - однокімнатний. Junior Suite - теж однокімнатний, розділений на зону відпочинку і вітальню. Senior Suite - ідеальний для двох, часто складається зі спальні з великим ліжком, салону і двох ванних кімнат.

Executive Suite - схожий на Senior Suite, але дещо більший, іноді з двома спальнями. Royal Suite або King Suite - королівський номер з декількома спальнями, їдальнями або вітальнями. Presidential Suite - найдорожча і найрозкішніша пропозиція в готелі, складається з безлічі спалень, віталень, кабінетів і навіть кімнат для переговорів.

Типи номерів у готелях згідно з їх призначенням і розташуванням

Існують номери, які відрізняються за призначенням. Наприклад, романтичні номери для молодят Honeymoon room або з куточком для роботи бізнесменів - Business Room. Розташування кімнат теж може давати назву номеру. Connected Rooms - номери, з'єднані загальними дверима, по-нашому - прохідні кімнати. Corner Room означає кутову кімнату. Назва Balcony Room - оповіщає про наявність балкону. Duplex - шикарний двоповерховий номер. Наявність у назві Sitting Area означає, що в номері є зона для відпочинку. Зазвичай це журнальний столик, оточений зручними кріслами або диванчиками.Вид з вікна готелю

Типи номерів готелів згідно пейзажу за вікном

 • Вид на море - sea view (SV)
 • Боковий вид на море - side sea view (SSV)
 • Вид на океан - ocean view (OV)
 • Вид на пляж - beach view (BV)
 • Вид на басейн - pool view (PV)
 • Вид на річку - river view (RV)
 • Вид на долину - valley view (VV)
 • Вид на гори - mountain view (MV)
 • Вид на прилеглі околиці - land view (LV)
 • Вид на дюни - dune view (DV)
 • Вид на внутрішню частину готелю - inside view (IV)
 • Вид на місто - city view (CV)
 • Вид на сад - garden view (GV)

Додаткові позначення

 • MB (main building) - номер в основній будівлі
 • NB (new building) - номер в новому корпусі
 • BGLW (bungalo) - бунгало
 • ROH (run of the house) - заселення відбувається на розсуд адміністрації. Тип наданого номера залежить від наповненості готелю і від купюри в паспорті.
 • INF (infant) - дитина до 3 років
 • CHD (child) - дитина від 3 до 12 років
 • ADL (adult) - дорослий
 • EXB (extra bed) - надання додаткового ліжкаНомер у готелі

А чому в Туреччині не так?

Типи номерів у готелях Туреччини нічим не відрізняються від загальноприйнятих. А пов'язані з цим питання туристів - всього лише міф, викликаний тим, що в цій країні реальність часто не відповідає побаченому на фото. Насправді, бувають лише невеликі відмінності в площі номера і його меблюванні. Наприклад, номери стандарт, зазвичай вони розраховані на скромний, але комфортний відпочинок однієї людини. У Туреччині їх роблять просторішими, для двох, а іноді і з можливістю поселити додатково дитину або навіть двох.

Family Room по-турецьки - це двокімнатний номер, але друга кімнатка може бути без вікон, а за розмірами нагадувати комірчину. Не варто забувати про те, що Туреччина - це досить популярний напрямок, тому номери в деяких готелях можуть мати сліди «зношеності» і через це назва не завжди відповідає заявленому.

Вибираючи тип номера в готелях Туреччини, варто звернути увагу й на кількість зірок та відгуки відпочивальників. Щоб не потрапити в халепу, уточніть заздалегідь, що розуміють менеджери певного готелю під «номером сьют» або De Luxe. Тому що у двох п'ятизіркових готелях номери одного типу можуть мати істотні відмінності.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар