lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як відкрити кодовий замок, якщо забули код на валізі

Як відкрити кодовий замок на валізі?

Чемодан - незамінний супутник мандрівника. А оснащена кодовим замком валіза - ще й надійний охоронець захованих в ній речей. Адже вона далеко не завжди перебуває під наглядом власника.

Особливо часто цією обставиною користуються нечисті на руку працівники аеропортів. Зникнення цінних речей з багажу при користуванні повітряним транспортом - звичайна справа. Саме для подібних випадків на валізи встановлюються кодові замки. Такий захід надійно захищає ці дорожні аксесуари від злому зловмисниками.

Але, на жаль, буває, що сам господар зовсім забув секретну комбінацію і не може дістатися до свого майна через неуважність. Чи можна відкрити кодовий замок валізи, якщо ви забули секретний код? Вирішити цю проблему реально. Головне - не панікуйте і не намагайтеся відразу виламати замок з коренем, спочатку спробуйте більш прості і гуманні способи.

Відкриваємо кодовий замок методом підбору

Спочатку виробник встановлює кодову комбінацію «000», правда, іноді трапляється і «111». Зрозуміло, що власник після купівлі аксесуару змінює порядок цифр на свій смак. Але якщо потім пригадати нову комбінацію не виходить, потрібно спробувати підібрати забутий варіант встановлених сотень, десятків і одиниць.

Кодовий замок, валіза

Якщо вам пощастить, а трапляється і таке, то замок швидко відкриється. Але, з огляду на те, що варіантів можливих комбінацій досить багато, на підбір може піти не одна година. І, тим не менш, цей спосіб вважається досить ефективним, і ним користуються, якщо вміст валізи потрібен прямо зараз, а звернутися до майстерні немає можливості.

Підібрати втрачений код часто допомагає сама конструкція замку. Придивившись до механізму, можна побачити проміжки, через які видно внутрішні деталі замку. Якщо виставлена цифра, яка не збігається з задуманим кодом, через щілину буде видно лише коліщатко. Про вірно підібрану цифру свідчитиме помітний очам паз.

У не дуже дорогій валізі можна підібрати комбінацію на слух. Спробуйте закрити очі і обертати навпомацки - так підвищується гострота відчуттів. По черзі обертаючи коліщатка, слід зупиняти їх на тому положенні, де чується ледь вловиме клацання або коли його хід пом'якшується. Це говорить про те, що коліщатко стало в правильне положення. Правда, замкові механізми хороших валіз працюють практично безшумно і плавно. Часто в такому випадку описаний метод відкриття замку не дає ефекту.

Залишається зайнятися перебором комбінацій. Починайте з 001, 002 ... І так поки не відкриється. Зрозуміло, що доведеться запастися терпінням, тому що підбір тризначного коду може зайняти не менше двох годин. Але може і пощастить. Це якщо забутий вами код, щось типу 021, а не 894. Візьміть цей нюанс на замітку, коли будете встановлювати код знову.

Банальний злом

Величина зусилля при відкриванні замка таким способом визначається якістю механізму, а також матеріалом з якого його виготовили. У дешеві моделі запори ставлять слабкі, тому навіть пилка для нігтів може служити відповідним інструментом для злому.

Кодовий замок на валізі, як відкрити

Якщо деталі, які фіксують замок, виявилися міцнішими, візьміть викрутку. Корисним може виявитися ніж, який, зазвичай, є у мандрівника. Звичайно, якщо ви його не поклали у валізу. Буває, що засувки, які утримують бігунки, зроблені з пластику, тоді досягти результату буде набагато простіше.

Питання: «як відкрити валізу преміум класу з кодовим замком» має тільки один варіант відповіді - «потрібно йти до майстерні». Своїми силами зламати високоякісний замок вам навряд чи вдасться. При цьому, можливо, «ведмежатник» вимагатиме підтвердження, що валіза належить саме вам або ж запросить підвищений гонорар за свою роботу.

1 відповідь

  1. Чудова стаття! Дуже допомогла.

Залишити коментар