Що подивитися під час подорожі по Індонезії?

Подорож в Індонезію познайомить вас з унікальною державою, де живе близько 300 етнічних груп і народностей, які говорять на 250 мовах.

Країна розташована в південно-східній Азії і є найбільшим в світі архіпелагом з 18 тисячами островів. В Індонезії є дуже красиві, мальовничі місця та унікальні пам'ятки, які неодмінно варто побачити своїми очима.

Боробудур

Під час подорожі по Індонезії ви побачите величезну кількість історичних пам'яток. Пляжний відпочинок на тутешніх курортах можна прекрасно поєднати з вивченням древніх пам'ятників. Серед визначних пам'яток виділяється давній храмовий комплекс Боробудур, побудований на острові Ява приблизно в VII - IX століттях.

Боробудур являє собою комплекс релігійних споруд, зведених на 9 ярусах (квадратної і круглої форми). Центр композиції оточений 72 малими ступами, всередині кожної з яких сидить статуя Будди. Всього тут є 504 статуї Будди і 2672 барельєфа.

Пам'ятник розташований в дуже красивому і дивовижному місці. З верхньої платформи Боробудура відкривається дивовижний вид на вулкан Мерапі і мальовничі околиці. Весь комплекс є об'єктом поклоніння паломників, які обходять кожен ярус пам'ятника 7 разів за годинниковою стрілкою.

Острів Комодо

Подорож по Індонезії буде неповною без відвідування національного парку Комодо, який включає в себе однойменний острів і сусідні острови Рінка і Падар. Комодо славиться тим, що тут знаходиться ареал гігантського варана, якого ще називають «Комодським драконом».

Так назвали місцевих варанів не випадково. Будь-яка необізнана людина, що побачить цю рептилію, може сприйняти її за дракона - адже довжина комодского варана досягає 3-х метрів, а вага - до 70 кг. Гігантські варани є м'ясоїдними хижаками, але небезпечні лише для невеликих тварин чи птахів. Випадки нападу варанів на людину бувають вкрай рідко.

Острів Балі

Головною визначною пам'яткою країни є острів Балі, який у багатьох туристичних проспектах називають «індонезійською перлиною». Балі - головна принада для іноземних туристів і основна причина для поїздки в Індонезію. Острів ідеально підходить для відпочинку, оскільки тут є все - мальовнича природа, м'який клімат, чудові пляжі, чудові готелі і безліч цікавих пам'яток.

Балі досить великий за своїми розмірами і розташований між островами Ломбок і Ява. Тут близько 10 курортних центрів (Кута, Санур, Джимбаран і ін.), де можна підібрати готель і чудово відпочити на місцевих пляжах. Любителі дайвінгу будуть просто в захваті від чистої спокійної води і красивих підводних пейзажів.

Серфінг на Балі

Балі надає прекрасні можливості для відпочинку не тільки шанувальникам дайвінгу, але і тим, хто любить покататися на хвилях. Якщо ви освоїте це мистецтво - можна вважати, що подорож в Індонезію не була марною.

У Куті є безліч пляжних шкіл саме для новачків. Інструктори навчать початківців серферів триматися на дошці і лавірувати на хвилі. Місцеві умови на воді відмінно підходять для новачків і дозволяють їм освоїти ази серфінгу на спокійних, не дуже великих хвилях.

Більш досвідчені серфери можуть випробувати себе в Улувату. Тут на воді багато довгих і постійних хвиль, де досвідчені спортсмени можуть вдосталь накататися і отримати гострі відчуття. Для новачків тутешні хвилі будуть занадто великими і небезпечними. Слід пам'ятати, що і в Куті, і в Улувату можна легко обпектися під променями палючого сонця. Тому буде розумно постійно користуватися сонцезахисними засобами.

Пам'ятки Балі

На острові Балі є безліч цікавих пам'яток, які сподобаються любителям подорожей, культурного та екологічного туризму.

Туристам з дітьми обов'язково варто побувати в аквапарку Вотербум (Waterbom), розташованому в районі Кути. Він являє собою гігантське аквамісто, розкидане на чотирьох гектарах тропічних садів і числених атракціонів. Круті водні гірки, прозора труба, де можна спуститися з висоти 6-поверхового будинку, мальовничі басейни, красива річка, дитячі атракціони і живі ляльки у вигляді персонажів мультфільмів - все це дасть яскраві відчуття і море радості всій вашій родині.

Любителі екзотичної фауни можуть оглянути Парк рептилій або Парк птахів, де можна побачити незвичайних представників тваринного світу Індонезії. А в Убуде є спеціальний ліс, де можна побачити мавп різних видів. Забавні мавпочки абсолютно нелякані і спокійно займаються своїми справами, що дозволяє туристам побачити чимало цікавих і смішних сцен.

Обов'язково варто піднятися на згаслий вулкан Агунг. Висота його становить 3142 метра, і вершина гори є найвищою точкою на Балі. Зі схилів Агунга і з її вершини відкривається фантастично красиве видовище на море і прилеглі околиці острова. На західному схилі гори розташований храм Бесакіх, тому в дні релігійних свят туристам тут не дозволяють підніматися на вершину.

Індонезія є дивовижною країною з дивовижними пейзажами і чудовими курортами. Кожен турист, який побував тут, їде з чудовими враженнями і бажанням повторити подорож.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар